Відгуки ОН Клінік Харків (м. Героїв Праці)

Привітність ресепшн. Своєчасність
Дмитро
Харків, 14.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дуже вдячні за довіру. Намагатимемося і надалі тримати наш високий рівень сервісу. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочеться подякувати чудовому докторові Поліщуку Яні Володимирівні за таке чуйне та уважне ставлення до пацієнта. Яна Володимирівна дуже ретельно проводить дослідження, звертає увагу на всі дрібниці та деталі. Також дякую лікарю, що увійшла в становище і прийняла раніше записи.
Ольга
Харків, 02.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за такий приємний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування та професійною компетентністю лікаря. Звертайтесь, ми завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я хорошого самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий вечір. Я хочу подякувати лікарю гастроентерологу Шкант Тетяні Віталіївні. Це людина з великої Букви, це не тільки лікар, це друг і просто милий чоловічок! Вона вміє вислухати, заспокоїти та призначити ефективне та правильне лікування. Велику увагу і свій час віддає пацієнту. Я дуже вдячна, що мене доля звела з цим чоловіком. Спасибі величезне! Низький їй уклін. А клініці звичайно процвітання та вдячних пацієнтів!
Людмила Бойко
Харків, 01.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за вибір нашого медичного центру та Вашу довіру. Ми раді, що в особі Шканд Тетяни Віталіївни знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується у нашому медичному центрі. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшли на УЗД із болем живота у доньки до лікаря Гулакова Вадима Валерійовича. Їй було страшно, він дав поторкати апарат, показав, що не боляче, і вона довірилася без страху. Дуже тепло нас прийняв, все по справі розповів, показав і дав рекомендації з лікування. Раніше ходили в іншу клініку, але розчарувалася в них. Спасибі Він клінік, що не вперше виручили в екстрених випадках!
Яна
Харків, 29.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яна. Дякуємо за позитивний відгук та Вашу історію звернення до лікаря Гулакова В.В. Ми раді, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому ви можете довірити здоров'я дитини. Будемо раді допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
+ Зручне розташування. + Якісне обслуговування персоналом. + Приміщення чисте, затишне, тепле. + Лікар компетентний, все пояснив і призначив лікування. + Запис за часом і це дуже тішить, що не доводиться чекати. + Працює на вихідних.
Аліна
Харків, 15.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам було надано якісні медичні послуги. Наші медичні центри забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну ВДЯЧНІСТЬ Ревві Оксані Вікторівні. Лікар відділення терапії ОН КЛІНІК міста Харкова. Наша родина зіткнулася з КОВАРНИМ КОРОНОВІРУСОМ, який, як виявилося, просто за лічені дні вбиває людей. Мій чоловік згоряв живцем від високої температури, яка нічим не збивалася, його нудило; від будь-якого руху починався моторошний кашель, його трясло всього, він не міг піднятися з ліжка... це дуже страшно!!!! Я зателефонувала на швидку, але мені сказали: обтирайте вода + спиртне і кожні 3-4 години давайте жарознижувальне, і що вони не виїзні. Я була в ЖАХУ і ВІДЧАЇ!!!! Що робити???? Це просто КОШМАР якийсь !!!!! Звернулася за допомогою до ОН КЛІНІКИ. Мені дівчатка медперсонал допомогли через гарячу лінію терміново викликати лікаря додому – Ревву Оксану Вікторівну. Лікар призначила лікування та цілодобово була з нами на зв'язку, консультувала, питала як справи. І після кількох днів крапельниць лікування дало позитивний результат. Страшно уявити, щоб було, якби ми не звернулися по допомогу до Оксани Вікторівни. Через деякий час у мене теж почала підніматися температура, з'явився кашель та задишка. Коронавірусна інфекція стала виявлятися і в мене. І без жодних сумнівів, я повністю довірилася Оксані Вікторівні; що моє життя у безпеці і воно обов'язково мене вилікує і все буде добре. Оксаною Вікторівною було призначено мені лікування, КОРОНОВІРУС відступив, і я пішла на поправку, зараз я здорова. ВЕЛИЧЕЗНА! БЕЗКІНЕЧНА ВДЯЧНІСТЬ від всієї нашої родини - Ревві Оксані Вікторівні!!!!!!... ДЯКУЮ ЗА ТЕ ЩО ВИ Є!!!!!..... УСПІХІВ І ПРОЦВІТАННЯ НАШОМУ ДОКТОРУ І МЕДУЗАЧЕРДЖЕННЯ!!!!!.... 6 листопада 2021 р. Харків.
Каргальська Тамара Миколаївна
Харків, 06.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тамаро Миколаївно. Дякуємо Вам, що знайшли можливість поділитись своєю історією звернення «ОН Клінік Харків». Згодні з Вами, лікар Рева О.В. уважний та кваліфікований фахівець, яка до діагностики та лікування кожного пацієнта підходить комплексно, враховуючи індивідуальні особливості кожного. У цьому Ви змогли переконатись на власному досвіді. Ми прагнемо надати максимально зручний варіант лікування для кожного пацієнта, пропонуємо комфортні умови, цілодобовий зв'язок із медичним центром через операторів контактного центру, можливість записатися на прийом у зручний час. Раді знати, що ви залишилися задоволені результатом лікування під наглядом нашого фахівця. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
ОТДАВАЙТЕ ПРЕДПОЧТЕНИЯ ДРУГИМ КЛИНИКАМ Кто организовует работу клиники? человек без мед образования? Анализы с пометкой cito! делаются два дня. Специально для онклиник перевожу - cito в переводе с латинского языка - СРОЧНО!!!! в государственных клиниках делают анализы без пометки cito быстрее, чем у вас - cito а тут у вас еще деньги возьмут за халатное отношение кто будет отвечать за последвия?? просто так никому cito не назначают Никому не рекомендую здесь проходить обследования, пока дождетесь может случиться неотложное состояние отдавайте предпочтение другим клиникам к медсестрам и врачам никаких претензий они очень внимательны и обходительны
Мария
Харків, 05.11.2021
Оцінка:
Гулаков В.В. Відмінний доктор, уважний. Залишив хороше враження
Марина
Харків, 20.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця і якістю медичного обслуговування. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в клініку вперше, для здачі тесту на Ковід. Дуже оперативно нас записали з дитиною і взяли аналіз. Забір пройшов так само швидко і безболісно. Вже через 10 хвилин результат був на руках. Спасибі велике On clinic за сервіс і оперативність. Буду рекомендувати знайомим!
Георгій
Харків, 29.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Георгію. Дякуємо за відгук. Надання якісної медичної допомоги в максимально комфортних умовах - один з головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Анкудінова Н.В. дуже приємна і компетентна медсестра
Карина
Харків, 07.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Карино. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємно здивована якістю обслуговування в клініці. Не перший раз здаю аналізи. Медсестра завжди привітна, уважна. Хоч і маю проблемні вени, аналіз бере швидко і грамотно
Світлана
Харків, 22.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Під час відвідування клініки залишилася задоволена. Звертаюся не вперше. Уважні лікарі, які доступно доносять інформацію.
Христина
Харків, 06.08.2021
Оцінка:

Адреса: Харків, вул. Героїв Праці, 22 а

ОН Клінік Харків Героїв Праці - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама