Відгук від Вікторія 28.11.2020

Хочу висловити свою подяку Атаманенко Олені Валеріївні. Дуже грамотний фахівець. Я прийшла до неї з пневмонією 10% ураження легеневої тканини. Мій стан був важкий, задишка, температура, слабкість, болі в грудях, м'язові болі, нудота. Все дуже уважно вислухала, призначила лікування на 10 днів. Пояснила все мені, заспокоїла і налаштувала на позитивні думки. Завдяки їй я вже почала повертатися до нормального життя. Дай Боже вам здоров'я, Олена Валеріївна !!! Ви лікар від бога !!!
Вікторія
Харків, 28.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування, приймаючи до уваги індивідуальну ситуацію кожного пацієнта. Також в розпорядженні лікарів знаходиться передове медичне обладнання. Нам приємно, що під наглядом нашого фахівця Ви змогли знайти рішення неприємної проблеми. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Атаманенко Альона Валеріївна

Атаманенко Альона Валеріївна дуже уважна, досвідчена лікарка. Під час прийому вразила своєю доброзичливістю, професіоналізмом. Гарно коли є такі лікарі в наш нелегкий для людей та країни час. Дякую!
Наталія , 05.08.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки