Відгук від Антоніна 19.05.2020

Вперше звернулася в ОН Клінік на УЗД діагностику і консультацію лікаря Саморай Л. І., залишилася дуже задоволена. Адміністратори на ресепшені ввічливо зустріли, познайомили з лікарями. Лікарі в свою чергу дуже професійно підходять до проблеми і питань, які турбують. Мені дали чіткі рекомендації та схеми лікування, тепер я впевнена, що моя проблема буде вирішена. Відмінна клініка, буду Вас рекомендувати!
Антоніна
Миколаїв, 19.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Антоніна. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи клінік нашої Мережі, а кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Зворотній зв'язок від наших пацієнтів дає нам можливість щодня вдосконалювати якість медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Саморай Людмила Іванівна

Була на прийомі у професора Саморай Л.І. Лікар професіонал своєї справи, огляд у неї пройшов дуже акуратно та без дискомфорту. На всі мої запитання я отримала відповіді. Раджу всім цього гінеколога
Юлія , 28.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-гінекологи в Миколаєві