Відгук від Світлана 11.05.2020

Хотілося б висловити величезну подяку Пузако Наталії Геннадіївни, прекрасний фахівець. Після кожного візиту йду від неї з повним розуміння, що робити далі і як діяти в тій чи іншій ситуації. Дуже детально пояснює хід лікування. Дуже важливо, коли лікар дає тільки необхідні рекомендації. На прийомі відчуваю себе спокійно і впевнено, довіру до лікаря теж не мало важлива складова.
Світлана
Маріуполь, 11.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлана. Дякуємо за теплі слова на адресу нашого лікаря Наталії Геннадіївна Пузако, яка дійсно уважний і кваліфікований фахівець. Важливою складовою якісної діагностики та лікування є високотехнологічне обладнання, яке використовують у клініках нашої Мережі. Нам приємно, що відвідування "ОН Клінік Маріуполь" залишило у Вас тільки позитивні враження. Бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пузако Наталія Геннадіївна

Я переселенка, нікого в Ужгороді не знаю, звернулася до клініки в гострому стані, навіть без запису, бо було дуже зле. Дівчата на рецепції поставилися з розумінням і одразу спрямували мене до лікаря-гінеколога Пузако Наталії Геннадіївни. Лікар дуже уважно мене оглянула, взяла аналізи, зробила УЗД, призначила лікування на тиждень, попередив, якщо...
Лара , 08.09.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-гінекологи в Ужгороді