Відгук від Олена 25.01.2022

По-перше, хочу відмітити чистоту та європейський рівень обстановки та обслуговування. Дуже поважно та уважно. Проходила КТ, робила аналізи, була на прийомі у терапевта. При сдачі аналізів дуже боюся крові та непритомнію, та в поліклініці вічно гавкають, а тут кваліфікована медсестра балакала постійно зі мною та з першого разу попала в вену. Вийшла з кабінету перший раз із нерозковиранною рукою. Терапевт дуже уважно та ретельно слухала, та дуже доступно та терпіливо все пояснила. Дякую за вашу роботу.
Олена
Харків, 25.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за відгук та високу оцінку адміністративної та лікувально-діагностичної роботи спеціалістів "ОН Клінік Харків". Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в медцентрі, можливість отримати максимальний перелік медичних послуг у межах одного медичного закладу. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Павленко Надія Станіславівна

Хочу залишити відгук про доктора Павленко Надію Станіславівну. Мій батько-онкохворий пацієнт, який потребує постійного обстеження багатьма лікарями. У нього рак легенів з метастазами у головний мозок. При підготовці на чергову хіміотерапію, у батька почався сильний кашель, у хіміотерапії черговій відмовили і відправили на рентген легенів, на рентгені побачили запалення в...
Тетяна , 30.12.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-терапевти в Харкові (м. Студентська) лабораторний пункт