Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-урологах ОН Клінік

Сироткина Ольга Евгеньевна - пример современного врача. Выглядит как картинка, внятно и понятно все объясняет. Без лишних бла-бла за 30 минут рассказала что мне надо делать и какие могут быть дальше варианты. УЗИ прошла, анализы сдала, теперь планирую очередной прием для выводов. Отдельная благодарность Марине Сергеевне Чернышенко и м/с, которая брала кровь (вот не помню имя) за отличное настроение. Да и в целом мне нравится в он клиник, рекомендую пользоваться. Кстати как хорошая новая опция у них - это чек ап, что в планах и пройти
Екатерина Сергеевна, Харків, 07.09.2019
Добрый день. Спасибо за позитивный отзыв и высокую оценку работы наших специалистов. Немаловажной составляющей качественной диагностики является высокотехнологичное оборудование, которое используется в нашем медицинском центре. Комфорт на каждом этапе посещения медицинского центра – один из основных принципов работы клиник нашей Сети. А профессионализм врачей, современное оборудование и качественные расходные материалы − являются залогом высоких показателей эффективности лечебно- диагностических процессов. Всегда готовы помочь всем обратившимся по Вашим рекомендациям. Желаем крепкого здоровья.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувшись в клініку «ОН Клінік», а саме до проктолога Худинець М.М., з проблемою геморой 3 ст., який був вилікуваний безболісно і якісно, після процедури яку робили, я спокійно ходила на роботу. Сам лікар відповідальна і добра людина, яка вислухає, дасть поради, я спокійно відвідувала Михайла Михайловича без будь-якого страху і переживань. Всім рекомендую. Бережіть своє здоров’я, щоб потім не спізнитись.
Інна, Ужгород, 20.08.2019
Доброго дня, Інно. Дякуємо за відгук про позитивний досвід лікування під наглядом нашого спеціаліста Михайла Михайловича. У Мережі наших медичних центрів використовуються сучасні методи, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю, операцій та без відриву від робочого процесу. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Не забувайте про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити подяку лікарю-дерматологу Томинець Оксані Василівній за лікування. Лікар уважний, добрий, чуйний. Лікування допомогло, дуже задоволена адже звернулася з актуальною проблемою – вугрева хвороба. Після лікування неодноразово зверталася з іншими проблемами і завжди отримувала відповіді на свої питання, гарний сервіс клініки і ефективне лікування. Лікарю бажаю здоров’я, процвітання та побільше вдячних пацієнтів а клініці – розширення та розвитку, адже у вас працюють професіонали своєї справи.
Олена, Ужгород, 15.08.2019
Доброго дня, Олено. Дерматологи наших медичних центрів використовують комплексний підхід у діагностиці та лікуванні дерматологічних проблем. В якості медичних послуг Ви змогли переконатися особисто. Дякуємо за приємні слова на адресу нашого лікаря-дерматолога Томінець Оксани Василівни, яка дійсно кваліфікований та уважний спеціаліст. Завжди готові допомогти в разі необхідності, будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Я хворів 1 рік і не знав де звернутись за допомогою. Дякуючи моїй жінці Едіті вона знайшла ОН Клінік в м. Ужгород тут мені допомогли. Також хочу подякувати Худинець М.М. лікар від Бога. Удачі вам, побільше клієнтів та позитивних вражень. Дізнались з інтернету, позвонили і все – ми вилікувались. Дякуємо.
Ігор, Ужгород, 15.08.2019
Доброго дня, Ігор. На жаль, часто трапляється, коли пацієнти довгий час не наважуються звертатися за медичною допомогою. Але зволікання може привести до виникнення ускладнень та подовжить термін лікування. На сьогодні у «ОН Клінік Ужгород» використовуються сучасні методики та новітнє обладнання. Лікар Михайло Михайлович Худинець висококваліфікований спеціаліст, який до діагностики та лікування пацієнта підходить комплексно, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Дякуємо за відгук та, будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшов курс лікування в прекрасного доктора Ерошенко І.О., який за весь час мого лікування вникав в усі потреби пацієнта та надавав свої поради та рекомендації. Лікування було повністю підстроєне під мій графік життя та роботи. Результати на заставили себе довго ждать. Проблема була локалізована. Також дуже хочеться відмітити конфіденційність лікування та індивідуальний підхід.
Віктор, Полтава, 13.08.2019
Доброго дня, Вікторе. Щиро дякуємо за Ваші добрі слова на адресу нашої клініки та спеціаліста. Ми створили комфортну атмосферу для наших пацієнтів, а також можливість відвідувати клініку в максимально зручний час. Ми раді, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в разі необхідності та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в ОН Клінік, бо мене турбував геморой. Ні свічки, ні мазі не допомагали. Але завдяки лікарю Худинцю М. вдалося вилікуватися. Дуже вдячна клініці та лікарю за допомогу. І краще не відкладати візит до лікаря, а проходити огляд вчасно.
Богдана, Ужгород, 12.08.2019
Доброго дня, Богдано. Дякуємо Вам, що поділилися своїм досвідом звернення до «ОН Клінік Ужгород». Дійсно, в клініках нашої Мережі спеціалісти використовують малоінвазивні методи вирішення проктологічних проблем, які дозволяють швидко, без госпіталізації та тривалого реабілітаційного періоду значно покращити якість життя. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходив лікування у лікаря Худинець М.М. Звернувся до “On Clinic” з гострою проблемою геморою. Моє лікування тривало на протязі шести тижнів. Мій лікуючий лікар поставив мені діагноз – гострий геморой другої стадії. Принципово позитивно мошу виділити підхід клініки та лікаря до лікування. Напередодні першого прийому клініка надала мені інструкції, щодо підготовки організму до огляду та гарантувала цілодобову гарячу лінію, а також підлаштувала прийом під мій графік. Завдяки лояльності та знанням лікаря моя проблема була вирішена, адже лікування було назначене правильно та ефективне.
Едуард, Ужгород, 06.08.2019
Доброго дня, Едуарде. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря-проктолога Михайла Михайловича Худинця, Ви змогли вирішити неприємну проблему та залишилися задоволені результатом. Малоінвазивні методики, які використовуются в Мережі наших клінік, дозволяють позбутися геморою в комфортних умовах, в короткий термін та без хірургічного втручання. Щиро дякуємо за теплі слова на адресу наших спеціалістів. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік