Лікування кишкових кольків у дітей у Харкові
Кишкові кольки в грудних дітей – розповсюджена проблема зі здоров'ям у немовлят. Болісні відчуття різної інтенсивності й тривалості в животі малюка призводять до безсоння, примх, плачу й дратівливості. Це - неприємне явище, та й дорослі не завжди можуть зрозуміти причину неспокійної поведінки дитини. За першої підозри на болі в животі потрібно терміново звертатися за консультацією до педіатра. Лише лікар здатен установити причину нездужання й призначити оптимальне лікування.
Що таке кишкові кольки?
Кольки – болісний синдром, що виникає в області живота через велике скупчення газів.
Причиною того, що відбувається, може стати порушення балансу мікрофлори в кишечнику через дії різних факторів:
- розвиток захворювань внутрішніх органів;
- неправильний і несвоєчасний режим харчування;
- порушення обміну речовин.
До провокуючих факторів медики відносять недоношеність, запалення на фоні інфекції, тривале приймання антибіотиків, а також штучне вигодовування та алергію. Іноді кольки викликає порушення правил годування (потрапляння повітря в шлунково-кишковий тракт).
Що робити під час кишкових кольків у дитини?
Щоб визначити кольки в дитини, потрібно звернути увагу на симптоми. У першу чергу, про них говорить поза малюка – стислі кулачки, а нижні кінцівки підтягнуті до живота, який стає твердим (здуття). Про погане самопочуття свідчить поява почервоніння на області обличчя, метеоризм і нехарактерні випорожнення (водянисті, іноді зі слизом). Під час годівлі малюк часто зригує, вередує, відмовляється від їжі.
Як правило, напади в дитини можуть з'явитися як після народження, так і на другому й третьому місяці життя. Вони можуть турбувати як вранці, так і ввечері та навіть уночі. Під час виникнення проблеми терміново звертайтеся до лікаря (гастроентеролога, педіатра) і не вживайте самостійних кроків у її усуненні. Це може загрожувати виникненням ускладнень (висип, запори).
Хто лікує кишкові кольки?
У дитячому відділенні медичного центру «ОН Клінік Харків » працюють кваліфіковані лікарі-гастроентерологи, які допоможуть упоратися з проблемою. Після огляду малюка лікар дасть рекомендації щодо оптимальних засобів боротьби: зміна раціону харчування й пози годівлі, виконання масажу, уведення в меню пробіотиків (препарати, що містять корисні бактерії) для нормалізації роботи кишечнику. За необхідності й за призначенням фахівця може використовуватися грілка, тепла ванночка. Запишіться на прийом до лікаря за допомогою форми зворотного зв'язку або по телефону.
Дитячий гастроентеролог у Харкові за адресою:
Харків, пр. Героїв Харкова, 257
- По мапі
- Аеропанорама