Logo
0 800 30 11 77

Мала урологія в Харкові

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» працює відділення малої урології. У ньому ведуть прийом кваліфіковані урологи з великим досвідом роботи та застосовуються сучасні методи хірургії для лікування захворювань сечовивідної системи: проводяться малоінвазивні операції з відновлення функцій органів.

Що лікують у відділенні малої урології?

Особливість малоінвазивних процедур полягає в проведенні хірургічних маніпуляцій через мінімальні проколи, за яких здорові тканини практично не зачіпаються. Це дозволяє істотно скоротити час реабілітації пацієнта, уникнути утворення великих рубців і шрамів.

У відділенні малої урології лікують такі захворювання, як:

 • водянка оболонки яєчка (гідроцеле);
 • варикоцеле;
 • кіста сім'яного канатика;
 • фімоз;
 • поліпи уретри та інші.

Уточнити повний перелік захворювань можна на прийомі уролога в медичному центрі «ОН Клінік Харків».

Лікування водянки яєчка в Харкові

Водянка яєчка - патологія, за якої в оболонках яєчка затримується надмірна кількість рідини, через що тканини набрякають, порушується їх нормальне кровопостачання, пацієнт відчуває хворобливість в області геніталій. Трапляється як у дітей, так і у дорослих.

Пройти лікування гідроцеле можна в нашому медичному центрі. Під час операції лікар прибирає надлишкове скупчення рідини, а також проводить пластику оболонки, завдяки якій виключається ризик рецидиву.

Лікування гідроцеле в Харкові

Гидроцеле яєчка у чоловіків може бути вродженим або набутим. У дорослому віці найчастіше розвивається в 20-30 років і створює людині істотний дискомфорт через скупчення серозної рідини в тканинах статевих органів. Водянка яєчка небезпечна високим ризиком ускладнень: запалення навколишніх тканин, порушенням нормального сперматогенезу і безпліддям. Тому необхідно якомога раніше пройти лікування гідроцеле.

Терапія може включати пункцію гідроцеле (за якої видаляється скупчена рідина) або операцію з пластики власної оболонки яєчка для запобігання рецидиву. Методи лікування підбирає хірург-уролог залежно від причин, що викликали водянку, віку і стану пацієнта.

Вазорезекція в Харкові

Також у відділенні малої урології ви можете пройти вазорезекцію - малоінвазивну процедуру за якої сім'явивідні протоки у чоловіків перетинаються, внаслідок чого сперматозоїди не виділяються під час еякуляції. Це сучасний спосіб контрацепції, що дозволяє уникнути небажаної вагітності.

Переваги процедури:

 • вазорезекція - ефективний спосіб запобігання небажаної вагітності в партнерки, безпечний для чоловічого організму;
 • операція не позначається на лібідо і не змінює сексуальну активність;
 • швидке проведення і повна безболісність - використовується тільки місцева анестезія.

Вазорезекція належить до необоротних і крайніх хірургічних втручань. Відновлення вивідної насіннєвого протоки можливо лише в рідкісних і крайніх випадках. Через рік після операції лікар перевіряє склад еякуляту на наявність сперматозоїдів.

Лікування нетримання сечі у жінок

З нетриманням стикаються багато жінок. Причини патології різні: досить часто до неї призводять важкі пологи, травми статевих органів або просто вікові зміни тканин, за яких втрачається пружність м'язів. Через це будь-який невелике зусилля (включаючи чхання або кашель) призводить до виділення сечі.

Сучасна мала урологія пропонує різні методи лікування нетримання сечі у жінок. Одним з них є TVT-Obturator або слінгова операція. Під час неї під сечівником встановлюється синтетична петля, завдяки чому його рухливість обмежується і нетримання проходить.

Хірургічна корекція нетримання сечі має наступні переваги:

 • проводиться під місцевою анестезією - не потрібен загальний наркоз;
 • розріз на стінці піхви мінімальний - не утворюється рубців і шрамів;
 • процедура не впливає на лібідо і не позначається на сексуальному задоволенні.

Операція не вимагає тривалої реабілітації, процедура безболісна. Пацієнтка може повернутися до звичного ритму життя в день маніпуляції, але певний період будуть деякі обмеження: не можна відвідувати сауну або басейн, заборонені серйозні фізичні навантаження до загоєння тканин.

Видалення поліпів уретри в Харкові

Ще одне поширене захворювання в чоловічій і жіночій урології - поліп уретри. На початковій стадії патологія проявляється болючим утрудненим сечовипусканням через подразнення слизової оболонки. Надалі хворий не може помочитися, адже сечовипускальний канал перекритий новоутворенням.

Лікування поліпа уретри передбачає його хірургічне видалення. Видалення поліпа уретри у жінок і чоловіків проводиться під місцевою анестезією, займає до 30 хвилин, не вимагає тривалої реабілітації. Протягом двох тижнів можуть спостерігатися виділення після видалення поліпа уретри, незначні домішки крові, легкий дискомфорт під час сечовипускання. Перед операцією пацієнт в обов'язковому порядку проходить ряд аналізів і дослідження для виявлення можливих протипоказань. Записатися на попередню консультацію до уролога можна за контактним номером телефону «ОН Клінік Харків».

Репринцев Владислав Леонідович
Репринцев Владислав Леонідович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому урологів у Харкові

Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Харків

Відгуки про лікарів-урологів у Харкові

Дуже уважні адміністратори, особливо хочеться відмітити Сусленкову А.Д. за уважність на професіоналізм підбора потрібного лікаря та процедур
Давід Берідзе , 22.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу подякувати Трубеко С.М. за дуже кваліфіковану допомогу. При звертанні щодо хронічних проблем Сергій Миколайович дуже уважно та системно провів обстеження т...
Олексій , 27.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Спасибі клініці Он клінік, після мого негативного відгуку, мені передзвонили і виправили ситуацію, записали на прийом до уролога. Був на прийомі Бальчунас І. В....
Арсеній , 13.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у Кобзар Олега Володимировича , зробив УЗД і нічого не порекомендував, не пояснив, не допоміг взагалі. За що платити 800 грн? УЗД а де ж сама кон...
Арсеній , 30.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
хочу сказати велике дякую жіночому урологу Бальчунас Івану Вікторовичу, добрий та хороший лікар, приємний у спілкуванні, все доступно пояснює та підбирає кращу...
Яна , 20.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні відвідала лікаря Удовиченка Андрія Григоровича. Сподобалось відношення лікаря, вислухав уважно про проблеми, провів пальпацію хворих місць, порадив про...
Вікторія , 11.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Велика подяка Удовиченко Андрію Григоровичу. Спостерігаюсь у нього декілька років . Рекомендую , дуже компетентрний та уважний лікар.
Микола , 26.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні з чоловіком були в клініці, доступні ціни на УЗД і консультацію лікаря, адекватне призначення лікування, не за всі гроші світу, все доступно.
Ольга , 09.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.
7-103 — виклик швидкої допомоги «ОН Клінік Харків»
Виклик бригади швидкої допомоги та медичне транспортування
Детальніше