Ліполітики (усунення жирових відкладень) в Харкові

У нормі жирова тканина виконує функції терморегуляції, бере участь в обміні речовин, і формує енергетичні запаси в організмі. За надмірного надходження калорій з їжею та малорухливого способу життя на тілі формуються зайві жирові відкладення. Позбутися жирових відкладень без дієти та виснажливих тренувань можна за допомогою ліполітиків.

Типи жирових відкладень

Жирові відкладення можуть бути локальними (в окремих місцях) або рівномірно розташовуватись по всьому тілу. Локальні жирові відкладення можуть з'являтися на обличчі, шиї, руках, животі, спині, сідницях, стегнах і гомілках.

Відкладення жиру в організмі може відбуватися за чоловічим (у верхній половині тулуба) або жіночим (у нижній половині) типом. Залежно від розташування жирового прошарку, розрізняють такі типи жирових відкладень:

  • підшкірну жирову клітковину;
  • субфасціальний (розташований біля м'язів) жир;
  • вісцеральний жир (жирові відкладення на внутрішніх органах).

Прибрати жирові відкладення та видалити жир без операції можна за допомогою уколів ліполітиків (уколів, які розчиняють жир). Введення ліполітиків — це різновид мезотерапії, яка застосовується для схуднення. Ліпосакція (усунення жирових відкладень) ін'єкціями проводиться косметологом-дерматологом.

Ліполітики для обличчя в Харкові

Зробити ліпосакцію уколами в Харкові можна у відділенні дерматології в медичному центрі «ОН Клінік Харків». В «ОН Клінік Харків» застосовуються жироспалювальні уколи препарату, що складається з трьох флаконів з ферментами: ліпазою, колагеназою та гіалуронідазою. Ліпаза (фермент, що розщеплює жир) є основним компонентом уколів від жирових відкладень. Колагеназа та гіалуронідаза додатково дозволяють зволожити шкіру, усунути апельсинову кірку над відкладеннями жиру та підтягнути тіло.

Ліполітики для обличчя застосовуються для видалення жирових відкладень у ділянці щік, підборіддя, носогубного трикутника. Ліполітики в підборіддя дозволяють прибрати друге підборіддя та сформувати бажаний контур нижньої половини обличчя. Жирові відкладення на шиї також можуть бути зменшені за допомогою уколів із ліполітичними препаратами. Введення ліполітиків у щоки дозволяє провести корекцію жирових відкладень та змінити форму овалу обличчя.

Ліполітики в живіт у Харкові

Ліполітики для тіла дозволяють усунути жирові відкладення на животі, спині, боках, руках і ногах. Уколи ліполітиків у живіт застосовуються для зменшення живота. Жироспалювальні препарати дозволяють сформувати талію, зробити живіт підтягнутим і плоским. Шкіра на животі стає еластичною і пружною.

Жирові відкладення на животі та в області талії у жінок та чоловіків можуть бути ознакою порушень обміну речовин та вимагають консультації терапевта та ендокринолога. Якщо прибрати жирові відкладення на животі, можна профілактувати обмінні та серцево-судинні захворювання.

Ліполітики для тіла в Харкові

Уколи для розсмоктування жиру застосовуються для схуднення в плечах, спині, ногах. Розбити жирові відкладення на ногах можна шляхом введення ліпази в область сідниць та стегон. Для того, щоб усунути жирові відкладення на спині, ліполітичний препарат вводиться в область навколо лопаток і над попереком.

Щоб усунути локальні жирові відкладення на великих ділянках тіла (наприклад, на стегнах) може знадобитися кілька процедур. Під час однієї маніпуляції обколюється зона, що дорівнює площі двох долонь.

Ускладнення після введення ліполітиків включають алергічні реакції на компоненти препаратів, шкірні інфекції, утворення рубців, виразок та некроз (відмирання) тканин. Ліполітики протипоказані за:

Записатися на прийом до косметолога-дерматолога та видалення жирових відкладень можна за телефоном або через форму запису на прийом, вказану на нашому сайті. Дізнатися вартість прийому дерматолога та уколів ліполітиків можна також на сайті чи за телефоном.

Вартість введення ліполітиків у Харкові

Первинний прийом лікаря дерматолога з проведенням цифрової дерматоскопії
420 грн / 399 грн
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
370 грн / 352 грн
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
280 грн
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
340 грн
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
370 грн / 352 грн
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
280 грн / 266 грн
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
340 грн / 323 грн
Дерматоскопія (1 елемент)
100 грн / 95 грн
ОНЛАЙН Прийом лікаря дерматолога пацієнтів з діагнозом псоріаз за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
Видалення кліща
550 грн / 523 грн

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Харкові

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

Приймаємо: Пн - Нд: 6:00 - 21:00, 24/7 - аналізи, маніпуляції, рентген
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама