Відгуки про лікарів-неврологiв у Харкові (м. Проспект Гагаріна)

Звернулася з дуже гострим болем у попереку до доктора Клімової Наталії Миколаївни! Дуже швидко та правильно поставила діагноз та призначила лікування. Наталія Миколаївна професіонал своєї справи! Спасибі вам!
Харків, 25.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що звернення до нашого лікаря було ефективним та результативним. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу порекомендувати вам чудового фахівця, доктора Клімову Наталію Миколаївну, дякуємо всією родиною за те, що вона нам допомогла з нашими проблемами зі здоров'ям, за її ставлення та уважність до своєї роботи, і як людина вона супер.
Олександра
Харків, 22.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Оперативно! Приємно перебувати в самому відділенні! Не знаю як професіоналізм, але все приємні, симпатичні люди.
Сергій
Харків, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один із основних принципів нашої роботи. Дякуємо за позитивний відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Климовій Наталії Миколаївні. Наталія - не тільки професіонал у своїй галузі, швидко і чітко поставила діагноз і призначила лікування, це доктор з яким комфортно спілкуватися, який турбується про пацієнта, ставиться з емпатією, підтримкою і доброзичливістю.
Наталія
Харків, 28.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Ми розуміємо, наскільки важливою є для пацієнта позитивна емоційна зв'язок з лікуючим лікарем і раді, що наш лікар змогла виправдати Вашу довіру. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася до невролога з болем у ділянці лівої верхньої повіки. Лікар Клімова Наталія Миколаївна ретельно вивчила анамнез і попередні призначення за декілька років, була дуже уважною до моєї проблеми. Призначене лікування поліпшило мій стан вже через 2 тижні. Можу рекомендувати цього спеціаліста.
Олександра
Харків, 02.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександра. Дякуємо за відгук. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Наші спеціалісти завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а потужна матеріально-технічна база клініки сприяє ефективному лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Клімової Наталії Миколаївни. Дуже уважний, кваліфікований лікар. Ввічливе та турботливе відношення до пацієнта, бережливе лікування і націленість виявити причини недуги.
Галина
Харків, 11.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Дякуємо Вам за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Ми раді, що у Вас залишилися тільки позитивні емоції після відвідування нашої клініки. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Климовій Наталії Миколаївні. Лікар від Бога. Їжджу до неї вже не перший рік. Робота з нічними змінами, сну немає, постійні головні болі, защемлення в шийному відділі хребта. Після того як почала лікуватися у Климової Н.М зникли головні болі, відмінно себе почуваю. Дуже рада, що лікуюся саме у цього доктора. Всіх благ і кар'єрного зростання. Відмінний лікар, рекомендую.
Тетяна
Харків, 05.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Нам приємно, що в особі нашого фахівця Климової Н.М. Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. У нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та уважні фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Дякуємо за щирий відгук і вибір «ОН Клінік Харків». Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходжу лікування в "ОН Клінік", і хочу сказати велике спасибі лікарю невропатологу Климовій Наталії Миколаївні, за добре і професійне ставлення до моєї проблеми. Після другої крапельниці мені набагато краще. Вельми дякую вам. У клініці прекрасний мед. персонал, освідчені медсестри, стежать за пацієнтами, і турбуються за їхнє самопочуття. Я обов'язково пораджу "ОН Клінік" своїм рідним і знайомим!
Марія
Харків, 28.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марія. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що звернення в нашу клініку було ефективним і результативним. Згодні з Вами, наші фахівці комплексно підходять до діагностики та лікування, беручи до уваги особливості кожного. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік