Відгуки про лікарів-урологів у Харкові

Дякую лікарю Трубеко С.М. за надану мені допомогу в лікуванні.
Булат
Харків, 24.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Булат. Дякуємо за відгук та теплі слова лікарю. Ми раді знати, що Ви задоволені якістю медичної допомоги. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дорога служба контролю якості! Ви відповіли на мій відгук від 10.11.22 на Крутько Д.І. За вашою відповіддю: - Ви передзвонили мамі пенсіонерці, яка не знала про мій відгук, не користується інтернетом. Звичайно сказала, що не скаржилася. Вона скаржилася мені. - Ви пишете, що лікар заповнив документацію на підставі вимог законодавства. Так і я вам писала, що окрім заповнення в комп'ютері лікар нічого не зробив..... Напишіть у рекламі клініки: «Приходьте до нас, ми заповнимо ваші документи відповідно до законодавства - це вас вилікує» - Далі ви пишете, що моя мама телефоном отримала більше інформації. Якої? Клінічної картини ви не розповіли. Призначення не дали. УЗД не розшифрували, що воно показало. Усе, що ви сказали, що лікар і не повинен розмовляти з пацієнтом. Поговорили з бабусею і все роботу зроблено.
Інна
Харків, 15.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Хочемо зазначити, що в рамках первинного візиту лікар проводить профільний огляд з уточненням анамнезу хвороби, встановлює попередній діагноз. На підставі об'єктивних клінічних даних рекомендує подальшу тактику по додатковому лабораторному обстеженню для підтвердження або спростування попереднього діагнозу. За результатами первинного прийому пацієнт отримав повноцінне заключення з рекомендаціями подальшої тактики. Тільки після отримання результатів додаткових обстежень лікар має можливість встановити кінцевий діагноз та визначити обсяг лікування. Обгрунтування тактики та призначень дообстеження було повідомлено пацієнтці особисто, підтвердила що інформація зрозуміла, додаткових питань не було. Якщо у Вас або пацієнтки є додаткові питання - можна звертатись в Службу контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00), ми залюбки допоможемо розібратись. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні мама Любов Сергіївна (68років) була на прийомі у Крутька Д.І. після узд. Враження огидні. Ми що прийшли розповісти йому як хворіли раніше, щоб він заповнив у себе в комп'ютері, або почути про перебіг хвороби зараз, почути розшифровку узд. Все, що він сказав корисного, пийте те, що ви п'єте (він не робив призначення), здавайте аналізи і приходьте. Я так і в просту поліклініку могла сходити безкоштовно. Огидний прийом. Лікар узд і то виявилася хоч описала картину.
Інна
Харків, 10.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Служба контролю якості проводить предметний розгляд ситуації особисто з пацієнтом, яким Ви наразі не є. Ми зв'язались особисто з пацієнткою, наявність претензій до прийому лікаря не підтверджує. Нами перевірена інформація що прийому пацієнта лікарем та зазначаємо, що прийом та відповідна документація виконана коректно на підставі вимог чинного законодавства. Більш детальна інформація надана пацієнтці телефоном особисто. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар уролог Трубеко Сергій Миколайович. Дуже досвідчений лікар, професіонал свого діла, кажу вам не з чуток, і просто порядна людина. Лікування було довгим та не дешевим, але ситуація була не проста... Нещодавно він зробив мені операцію і зараз ходжу до нього на перевʼязки. Заживає рана не дуже добре і лікар, в свій вихідний, мені дзвонить, і цікавиться, чи кровить рана чи ні. Дуже приємно і несподівано. Рекомендую!
Олексій
Харків, 30.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Вдячні Вам за щирий відгук про історію звернення до нашої клініки. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю наданої медичної допомоги та результатом лікування під наглядом Сергія Миколайовича. Дякуємо за рекомендації, Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жах жахливий! Навіщо ви тримаєте таких лікарів? Таке відчуття, що прийшли на прийом до психолога, поговорити! Лікар навіть не намагався щось запитати, тільки жарти... Ми прийшли з болем та проблемами, жодного шляху запропоновано не було, просто ні про що! Приїхали з області, просто витрачені гроші та час. У принципі й попереджали, що до ОН Клінік звертатися не варто.
Охрименко Юлія
Харків, 31.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що Вам не сподобалась консультація лікаря. Зазначаємо, що на первинному прийомі лікар встановлює попередній діагноз на підставі об'єктивних клінічних даних, визначає план необхідних додаткових обстежень. Пацієнт на руки отримує консультативне заключення, що було і в даному випадку. Більш детальна інформація Вам була надана телефоном. Очікуємо на повторному візиті після отримання результатів, бажаємо найскорішого одужання.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую дану клініку!!! Лікувалась в даній лікарні у терепавта, на останньому прийомі попросила виписати мені довідку про те, що я хворіла, щоб потім могла її надати страховій компанії для отримання матеріальних збитків. Лікар не дала відразу мені довідку так як в базі не було шаблону довідки і сказала підійти через 5 днів і звичайно я погодилась ьак як вибору не було. Саме в той день, коли мала забрати довідку почалася війна і я її не отримала. Звернулась в контактний центр попросити щоб надіслали мені скан довідки, пообіцяли надіслати через 3 дні, минув майже місяць і нічого не надіслали. Коли знову звернулась, повідомили, що лікар який мене лікував зараз не працює і довідку мені не дадуть! Відповідно з вини клініки я не можу отримати компенсацію від страхової компанії! Навіть якщо лікар не працює більше, цю довідку міг би виписати зав.відділенням, але на зустріч так ніхно і не пішов, і питання досі не вирішене!!!
Наталія
Харків, 10.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. На жаль, наразі клініка "ОН Клінік Гагаріна" не працює, тож фізично відсутня можливість генерувати та видавати будь-які медичні документи від імені клініки. Ми залюбки допоможемо у вирішенні даного питання при першій нагоді. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уважний, професійний колектив.
Юрій
Харків, 10.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Юрій. Вдячні за вибір нашої клініки та добрі слова на адресу наших співробітників. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікується мій тато у лікаря Трубеко Сергія Миколайовича. Дуже уважний лікар, так, багато аналізів, але ситуація складна, і завдяки тим аналізам знайшли ще важливі проблеми, які треба лікувати. Ми робимо все так як сказав лікар, і татові вже набагато краще, результат є, і це дуже добре. Велика подяка лікарю за професіоналізм, за увагу, гарне лікування!
Ніна
Харків, 26.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Ніна. Вдячні Вам, що поділились історією звернення пацієнта до нашого спеціаліста. Ми теж завжди акцентуємо увагу пацієнтів на необхідності додержання всіх рекомендацій лікаря, щоб отримати бажаний результат від лікування. Здоров'я Вам та Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вкрай незадоволена ставленням до пацієнтів. У п'ятницю вранці дзвонила за номером 0953370707 щоб записатися на ЕКГ і рентген. Оператор Любов (якщо я не помиляюся) уточнила деякі дані (у тому числі клініку, куди я хочу записатися на прийом) і сказала, що передзвонить через п'ять хвилин. Чекаю досі... З таким ставленням можна і не дочекатися зовсім! Чому на сайті немає прямих контактних телефонів клінік і доводиться записуватися через когось!??! Вкрай незадоволена!
Тетяна
Харків, 21.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо, що підтвердили авторство відгуку. Нам шкода, якщо Ви відчули дискомфорт під час звернення до медичного центру. Ваше звернення прийнято в роботі. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уролог Трубенко Сергій Миколайович, до нього звернувся у зв'язку з тим, що у партнерки виявили трихомонади та хламідії. Питання лікування проігнорував. Виписав аналізів на 7000грн! Ніякого лікування не призначив, хоча, наприклад, за протоколом ВООЗ треба призначати лікування від трихомонад обом партнерам, незалежно від результатів тестів, якщо хоча б у одного вони знайдені. Більше звертатися не буду. Схоже просто на знімання грошей.
Артем
Харків, 14.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Артем. На жаль, ми не змогли з Вами зв'язатися телефоном - абонент не відповідає. Будемо вдячні Вам, якщо зможете поділитися більш детально інформацією за телефоном Служби контролю якості 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Дякуємо за розуміння. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар уролог Трубенко Сергій Миколайович. Зараз проходжу в нього лікування, все корректно і зрозуміло, ще не фінал, але мені чітко зрозуміло що і для чого п'ю, які аналізи і для чого здаю. Дякую лікарю за турботу і професіоналізм.
Сергій
Харків, 13.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Нам приємно, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Раді, що Ви задоволені якістю медичної допомоги. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінне обслуговування у клініці, професійні лікарі.
Світлана
Харків, 11.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо за відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені роботою нашого медичного центру. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.