Відгуки про лікарів-отоларингологів у Харкові (м. Проспект Гагаріна)

Висловлюю подяку Шеховцовій Ірині за дбайливе і ефективне лікування мене від численних проблем з носом під час вагітності. Було приємно приходити, а ще краще - відчувати помітне полегшення після лікування, при цьому медикаментів було мінімум, і всі допустимі в моєму становищі. Щиро Дякую!
Яна Колеснік
Харків, 29.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яно. Дякуємо Вам за позитивний відгук про нашого лікаря Шеховцової І. О. У нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та уважні фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди раді допомогти і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі у Шеховцової Ірини Олександрівни з сильним болем у горлі. Дівчина з сірими очима! Мені в перші в житті так досконально пояснювали, чому призначений той чи інший препарат. Дуже уважна! Задає правильні питання і досконально вникає в проблему. Знання і оптимальний підбір медикаментів, які паралельно при лікуванні не зашкодять організму - це важливо! Дуже рекомендую цього фахівця! Однозначно не пошкодуєте.
Ліліана
Харків, 29.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ліліано. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Ми раді, що звернення в наш медичний центр було комфортним і результативним для Вас, а також у Вас залишилися тільки позитивні враження. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний всім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік