Logo
0 800 30 11 77
Закінчую проходити курс з 10 масажів у Юрія Сергійовича і з досвіду лікування можу поки поставити 5 з 5. Хороший спеціаліст, має досвід і після курсу стало краще. Мене направив на масажі невролог, бо був міжреберний біль і масаж хребта мав допомогти. І ось після останніх сеансів біль практично не повертається, окрім того, після кожного сеансу є відчуття легкості, як і має бути після якісно масажу. Тому можу рекомендувати даного спеціаліста
Олександр
Дніпро, 05.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала, і Ви залишилися задоволені результатом звернення до Похиленка Юрія Сергійовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Юрій Сергійович має золоті руки, веде цікаві бесіди за бажанням і після курсу масажу були виправлені спазми та біль. Я буду повертатись на повторні масажі саме до Юрія Сергійовича, і я радий що знайшов справжнього спеціаліста
Мирослав
Дніпро, 22.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Мирославе. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця Похиленка Юрія Сергійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарно, масажист чудовий, ніби заново народився, пройшов біль в нижньому відділі хребту, покращилось самопочуття, дуже дякую!
Олександр
Дніпро, 15.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви висловили щиру подяку нашому фахівцю Похиленку Юрію Сергійовичу. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Похиленку Юрію Сергійовичу за лікування, за проведений курс масажу, обізнаний фахівець, професіонал своєї справи, який розуміє проблему пацієнта і допомагає її вирішити, спасибі за оздоровлення!
Алла
Дніпро, 15.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця Похиленка Юрія Сергійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Похиленко С.Ю за проведений курс массажу з 10 сеансів.Почуваю себе набагато краще, за час лікування претензій до массажиста не маю. Єдине, що не сподобалось - відсутність массажного столу.Поки лікував спину -заболіла шия.Будь ласка, придбайте необхідне для массажу устаткування.
Владислав
Дніпро, 18.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Владиславе. Дякуємо за позитивний відгук. Наша мета — надання якісних медичних послуг, ми завжди звертаємо увагу на зворотний зв'язок та побажання від наших пацієнтів. Цінуємо Вашу думку. Раді, що Ви залишились задоволені проведеним спеціалістом курсом процедур. Зазначаємо, що існує маса варіантів спеціального медичного обладнання, вибір моделі не впливає на якість виконаних процедур. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на масажі спини у Похиленка Юрія Сергійовича залишився задоволений, досвідчений фахівець до своєї роботи ставиться з великим професіоналізмом. З мінусів керівництво клініки не обладнало кабінет професійним масажним столом і через це знижується якість процедури.
Сергій
Дніпро, 16.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості та висловлену думку. Ми раді, що Ви залишились задоволені проведеними спеціалістом процедурами. Хочемо відмітити, що існує маса варіантів спеціального обладнання, і в данному випадку вибір моделі не впливає на якість виконаних процедур. Зичимо Вам міцного здоров'я, завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.