0 800 30 11 77
Ще не є клієнтом, але почитав про лікаря Корчака... трози в шоці. Відповідь типова відділу з контролю якості під кожним отзивом: ."Раді, що надана Вам у телефонному режимі додаткова інформація була прийнята". звучить так: по телефону навішаємо лапші якій завгодно. Доречі. По кнопці "автобіографія" у того лікаря пусто. Невже нічого пристойного не можна написати. Невже вгадала одна з дописувачів, що він має поганий послужний список..
Євгеній
Біла Церква, 19.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгеній. Ми можемо предметно коментувати всі відгуки від реальних пацієнтів клініки, яким Ви очевидно не є. Служба контролю якості проводить розбір кожного звернення на підставі перевірки наявних фактів і медичної документації. Оскільки медична інформація є конфеденційною, то ми не маємо можливості публікувати деталізацію такої інформації в текстах публічних відповідей. Кнопка «читати всю біографію» працює коректно, біографія лікаря візуалізується за посиланням https://onclinic.ua/doctors/korchaka-oleg-leontiyovych. Якщо у будь-кого з пацієнтів є конкретні претензії — можна звертатись в Службу контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Ми залюбки допоможемо розібратись. Наразі по суб'єктивним домислам не маємо змоги проводити предметний розбір. Зичимо гарного дня і здоров'я, будемо раді бачити Вас в клініці і надати якісні медичні послуги.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшла зранку записатись на доплерографію судин голови, тому що турбує мігрень. На рецепції дівчині пояснила, що турбує, яку процедуру хочу зробити. Вона записала на УЗІ шиї, але з її слів- Прийдете лікарю поясните, він все зробить. Прийшла до лікаря на свій час, пояснила, що турбує, що хотіла б зробити, він недовольним тоном- а чого Ви так вирішили, що у Вас мігрень? Лягайте! Не так лягла, не так голову повернула. Зробив УЗІ шиї, вставайте! Кажу- це все? Я прийшла зробити УЗІ голови! Він ще більш недовольним тоном- значить доплатите , зроблю ще і голови! Це Я ПОСТІЙНО СТАРАЛАСЬ ГОВОРИТИ СПОКІЙНИМ ТОНОМ, не він , він тільки недовольно мені все робив, а потім ще і сказав- понапридумуєте собі діагнозів, а потім приходите! Та що я б собі не придумала, я чітко пояснила на рецепції, що мені потрібно, все розказала йому, що хочу зробити, все ввічливо і без хамства, за свої гроші?! А він веде себе, як звичайний ХАМ в звичайній сільській лікарні, де заплатіть, я тоді щось зроблю!!! Я подякувала за таку послугу, вийшла, стала чекати на рецепції, він вийшов в пів оборота до мене сказав- зверніться до невропатолога! Чесно, те що я в шоці- це мало сказати! Більше в житті в цю клініку ні ногою і іншим не пораджу! Розказала чоловікові, він сказав - навіщо ти платила, тобі придумали послугу, а далі хочеш щоб зробили , що тобі треба - доплачуй! Що за рекет?! Так і є!
Тетяна
Біла Церква, 04.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалося таке враження. В нашій клініці офіційно надаються платні медичні послуги згідно затвердженого прайсу та сплачуються пацієнтами в добровільному порядку. Додаткові лабораторні або інструментальні дослідження бажано проходити за направленням лікуючого лікаря. Оскільки фахівець може рекомендувати дослідження які мають більшу доцільність та інформативність у кожному конкретному випадку. Зазначаємо, що лікарі сонологи не консультують пацієнтів, у разі необхідності, за результатами обстеження спеціаліст може рекомендувати звернутися до лікаря клініциста відповідного профілю. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час звернення. Більш докладну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалось
Крістіна
Біла Церква, 10.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Крістіно. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Окрема подяка Корчаку Олегу Леонтійовичу!!!! Дуже приємний лікар,все детально розповів,прийом сподобався. Рекомендую!
Вікторія
Біла Церква, 10.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Корчаки Олега Леонтійовича. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Катерина
Біла Церква, 03.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Колчака Олег Леонтійович— дуже гарний лікар,спокійний,розсудливий.Дуже гарний спеціаліст.
Мироненко Влада Миколаівна
Біла Церква, 29.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Владо Миколаївно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Корчаки Олега Леонтійовича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила УЗДЦ жовчного міхура- Шахматова Світлана Іванівна, але не було видно камінця Хоча три роки тому було підтвердження Центром Беладент копія надана. Хотілось би повторне обстеження УЗД жовчного міхура на безоплатній основі з боку ОН Клінік Біла Церква
Оксана
Біла Церква, 17.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми завжди йдемо назустріч нашим пацієнтам і готові допомогти у розв'язанні будь-яких питань щодо обслуговування в наших клініках. Ми раді, що надана інформація для Вас прийнятна і питання вирішено. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все чудово!
Сергій
Біла Церква, 24.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Шихматова Світлана, дуже хороший та кваліфікований) Дякую за огляд і поради
Семашко Вікторія
Біла Церква, 05.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за відгук. Приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Шихматової Світлани Іванівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
20 березня робили дитині узд кульшових суглобів. це жах! лікар Корчака О.Л. «побачив» зміщення суглобу, визначив тип суглоба як 2Б (тобто дисплазію), хоча ми робили узд в два місяці і жодного натяку на дисплазію не було. Переробили 29.03 в Охматдиті і, звичайно, ніяких відхилень не виявили. Обурює найбільше навіть не халатність виконання узд, а те що після обстеження нам наполегливо рекомендували йти «лікуватись» до конкретного лікаря, що викликає підозри у видачі нависне неправильному результаті
Олена
Біла Церква, 30.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. Зазначаємо, що кожен лікар має свою професійну думку, за яку несе відповідальність. Оскільки заключення УЗД не є діагнозом, то лікар сонолог може рекомендувати пацієнтам консультацію клініциста для комплексної оцінки стану здоров'я з урахуванням усіх об'єктивних даних. Раді, що надана Вам у телефонному режимі додаткова інформація була прийнята. Прагнемо відновити Вашу довіру. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі УЗД у Коваль Олесі Сергіївни. Дуже сподобалась, ввічлива, приємна. Все розказала, показала. Рекомендую цього фахівця . Дякую.
Ольга
Біла Церква, 24.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за відгук. Приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Коваль Олесі Сергіївни. Цінуємо Ваші рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми є ВПО і для нас не передбачено знижок. Хотілося б щоб їх передбачили для таких людей. Все інше сподобалося.
Ірина
Біла Церква, 06.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену думку. Нам важливо знати зворотній зв'язок від наших реальних пацієнтів. Актуальна інформація про наявну додаткову лояльність розміщена на нашому офіційному сайті onclinic.ua, наразі іншого не передбачено. Зичимо здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.