Обрати медичний центр
Відеоконсультація

Питання та відповіді


Дерматологія
На вусі з'явилося шорстка пляма. Почала рости у висоту. Не болить, але заважає. Як розв'язати проблему?
Відповідь: 02.04.2021

За Вашим коротким описом проблеми попередньо можна говорити про доброякісне новоутворення шкіри. Такі утворення досліджуються за допомогою дерматоскопа (апарат дозволяє провести диф. діагностику, походження, прогноз новоутворення). Тож Вам рекомендовано провести дерматоскопію даного новоутворення для подальшого визначення тактики лікування – видалення або спостереження. В умовах ОН Клінік проводиться малоінвазивне хірургічне видалення новоутворення з комфортним видаленням радіохвилею з подальшим спостереженням лікарем.

Томінець Оксана Василівна
Лікар-дерматовенеролог. Перша категорія. Стаж роботи 13 років.
Трихологія
В мене уже зараз як рік дуже неприємний запах шкіри голови. Що робити і що це за захворювання?
Відповідь: 02.04.2021

Найперше, що потрібно, - це запланувати візит до лікаря-трихолога. Не витрачати кошти на придбання медикаментів за власним розсудом, так як вони можуть бути недоцільними (або навіть шкідливими) у вашому випадку. На візиті лікар за даною скаргою призначить клініко-лабораторні дослідження для підтвердження діагнозу та визначення плану лікувань. За попереднім діагнозом – це можливо інфікування грибковими інфекціями волосистої частини голови. Тому рекомендуємо при першій можливості відвідати лікаря трихолога з проведенням огляду і забором необхідних аналізів відразу на візиті.

Томінець Оксана Василівна
Лікар-дерматовенеролог. Перша категорія. Стаж роботи 13 років.
Гінекологія
Доброго дня!! У мене затримка 10 днів ( впродовж 3 місяців виявилося, що овуляція відсутня) на огляді виявили кісту лівого яєчника 50*36мм. Лікар призначив уколи інжеста, щоб викликати менструацію. Кіста, сказав, пропаде сама по собі. Чи це дійсно можливо? Дякую
Відповідь: 02.04.2021

За правильної постановки діагнозу, призначене лікування - адекватне. Обов’язково після курсу лікування потрібно провести контроль УЗД. У випадку підтвердження наявності кісти, лікарем буде змінено тактику лікування. Важливо встановити причину відсутності лютеїнової фази, щоб запобігти утворенню кіст в майбутньому.

Шмаргович Надія Степанівна
Лікар акушер-гінеколог. Вища категорія. Стаж роботи 20 років.
Гінекологія
Добрий день. У мене затримка 16 днів, до цього пів року цикл був стабільний, тест робила тиждень тому, показав негативно, зараз вже 2 дні як у мене болить внизу пупка і тягне вниз, що це може бути?
Відповідь: 02.04.2021

Не виключено, що це може бути вагітність, кіста яєчників, порушення менструального циклу, в т.ч. як наслідок перенесеного Covid-19. Тому незволікаючи Вам потрібно звернутись до гінеколога для дообстеження. На прийомі лікар зможе диференціювати захворювання та призначити відповідне лікування.

Гарчар Майя Павлівна
Лікар акушер-гінеколог. Перша категорія. Досвід работи 16 років.
Гінекологія
Які діагностичні ознаки позаматкової трубної вагітності на 4 тижні? Поясніть, будь ласка)
Відповідь: 02.04.2021

Для позаматкової вагітності характерними є всі ознаки, як для звичайної вагітності (затримка місячних, тест на вагітність позитивний, нудота, блювання). Головним інструментом діагностики є ультразвукове обстеження з оглядом у гінеколога.

Гарчар Майя Павлівна
Лікар акушер-гінеколог. Перша категорія. Досвід работи 16 років.
Гастроентерологія
Часто вживаю смажену їжу, чудово себе почуваю, чи може смажена їжа призвести до гастриту?
Відповідь: 02.04.2021

Зловживання та нескореговане харчування може призвести до появи гастриту.
Тому важливо дотримуватись здорового та збалансованого харчування.

Гарчар Валентина Петрівна
Лікар-гастроентеролог. Вища категорія. Досвід роботи - 34 роки.
Гастроентерологія
Добрий день, після їжі постійно йде здуття живота, гази, яка проблема у мене?
Відповідь: 02.04.2021

Попередньо за скаргами пацієнта можна сказати, що це прояви хронічного холециститу з дисфункцією сфінктера ОДДІ, дисбактеріоз кишківника. Для уточнення діагнозу необхідно прийти на огляд до лікаря, під час якого буде визначено об’єктивний стан хворого та призначено необхідні обстеження: для уточнення діагнозу зробити УЗД органів черевної порожнини, здати загально клінічні аналізи. Після результатів аналізів лікар зможе призначити адекватне лікування.

Гарчар Валентина Петрівна
Лікар-гастроентеролог. Вища категорія. Досвід роботи - 34 роки.
Проктологія
Доброго дня. Нещодавно, в ході профілактичного огляду у проктолога, у мене виявили 2 анальних поліпа. Я пошукала в інтернеті і знайшла, що вони можуть перероджуватися в рак. Як можна швидко видалити анальні поліпи? Які методи використовуються у вашій клініці? Дякуємо.
Відповідь: 01.04.2021

Анальні поліпи - доброякісні новоутворення в прямій кишці. Імовірність переходу в рак залежить від їх розмірів. У нашому медичному центрі анальні поліпи видаляються за допомогою радіохвильового методу - без болю і операції.

Марусов Андрій Анатолійович
Лікар-проктолог, хирург. Вища категорія. Стаж роботи 21 рік.  
ЗПСШ
Добрий день! Здавала сечу на бакпосів для діагностики циститу і висіялася уреаплазма. Скажіть, чи потрібно мені здавати додатково мазок з піхви на уреаплазму? Чи може цистит бути викликаний цим мікробом?
Відповідь: 29.03.2021

Добрий день. Уреоплазменна інфекція дійсно може викликати симтоматику циститу. Для установки діагнозу необхідно дообстежитися у дерматовенеролога або гінеколога шляхом здачі мазка на уреоплазмоз.

Яркова Ольга Валентинівна
Лікар акушер-гінеколог. Друга категорія. Стаж роботи 9 років.
ЗПСШ
Добрий день! Після незахищеного сексу у мене з'явилося свербіння в області мошонки та якийсь висип на члені, схожа на пухирці. Якщо вірити фото в інтернеті, схоже на генітальний герпес. Підкажіть, будь ласка, герпес можна вилікувати вдома або обов'язкове обстеження уролога?
Відповідь: 29.03.2021

Добрий день. На жаль, за фотографією досить важко встановити діагноз. Схожі висипання можуть бути і за контактного дерматиту, а також фіксованої токсикодермії. Для постановки точного діагнозу Вам необхідно звернутися до дерматовенеролога. У тому випадку, якщо діагноз - прогенітальній герпес, лікування досить об'ємне і тривале, призначається дерматовенерологом або урологом.

Рожкова Наталія Вікторівна
Лікар-дерматовенеролог, трихолог. Друга категорія. Стаж роботи 22 роки.
Проктологія
Добрий день. Останнім часом з'явився біль в області анального проходу і якісь слизові виділення. Також мучать озноб і підвищення температури тіла до 37.5. Я сходив до терапевта, і він припустив анальний свищ і направив до проктолога. Чув, що у вас у клініці можна видалити анальний свищ за один прийом, чи так це? Яка моя підготовка до видалення?
Відповідь: 26.03.2021

Підготовка до огляду стандартна.
Видалення в медичному центрі можливо за відсутності протипоказань через супутні патології, а також, якщо нориця не є ектрасфінктерною, тобто розташованою зовні від сфінктера, що діагностується під час обстеження.

Уразовський Сергій Миколайович
Лікар-проктолог. Вища категорія. Досвід роботи 23 роки.
Проктологія
Добрий день. У мене хронічний геморой, але останнім часом стали все частіше випадати гемороїдальні вузли. Чула про метод лазерного видалення геморою. Підкажіть, будь ласка, в чому суть методу і чи підходить він для розв'язання моєї проблеми?
Відповідь: 26.03.2021

Якщо йдеться про лазерну вапоризацію, то суть методу полягає у "випарюванні" рідкої складової крові в судинах гемороїдальних вузлів з подальшим їх руйнуванням у підслизовому шарі. Утворені рубці перешкоджають рецидиву захворювання.
Відбір до операції проводиться проктологом індивідуально під час прийому з урахуванням стадії геморою, особливостей перебігу захворювання, наявності зовнішніх вузлів і багатьох інших факторів.

Уразовський Сергій Миколайович
Лікар-проктолог. Вища категорія. Досвід роботи 23 роки.

Останні статті у блозі

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.
  • ПІБ:
  • E-mail:
  • Телефон:
  • Клініка:
  • Відділення:
  • Лікар:
  • Послуга:
  • Сума до оплати: грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік

Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading