Logo
0 800 30 17 33

Дезартеризація гемороїдальних вузлів

Дезартеризація гемороїдальних вузлів (метод HAL-RAR) — це малоінвазивна процедура, під час якої прошивається артерія, що живить геморой. Запис на прийом до проктолога і дезартеризацію геморою в медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» проводиться цілодобово.

Показання до доплерівської дезартеризації HAL-RAR

Дезартеризація виконується для видалення внутрішніх гемороїдальних вузлів на всіх стадіях патології. Процедура показана за відсутності ефекту від консервативної терапії геморою, а також у разі хронічного розширення вен анального каналу.

Процедуру не проводять у разі онкологічних захворювань кишечника (наприклад, аденокарциноми). Інші протипоказання до доплерівської дезартеризації HAL-RAR:

  • гнійні патології аноректальної ділянки (наприклад, парапроктит, абсцес);
  • гострий тромбоз зовнішніх гемороїдальних вузлів.

Лікування гемороїдальних вузлів методом HAL-RAR протипоказано в разі інфекційних захворювань (наприклад, герпесу) в ділянці ануса, щоб уникнути прогресування патології. Процедуру не проводять у разі порушення згортання крові (на тлі прийому антикоагулянтних препаратів, гемофілії) і декомпенсованого (неконтрольованого) цукрового діабету через ризик виникнення кровотечі.

Методом лікування геморою також є лазерна вапоризація гемороїдальних вузлів — малоінвазивний спосіб видалення патологічних тканин за допомогою променя високої температури. Лікар проводить процедуру в разі супутніх захворювань аноректальної ділянки (наприклад, анальної тріщини або свища прямої кишки).

Для видалення внутрішнього геморою другої-третьої стадій проктолог виконує латексне лігування, під час якого накладає на геморой спеціальне кільце. У результаті вузол зменшується, підсихає і безболісно відпадає. Техніку лікування гемороїдальних вузлів лікар обирає індивідуально, з огляду на ступінь патології та наявність протипоказань.

Дезартеризація гемороїдальних вузлів (HAL-RAR) у Миколаєві

Перед HAL-RAR дезартеризацією проктолог збирає анамнез, проводить пальцеве обстеження прямої кишки і направляє на здачу аналізу крові. Підготовка до дезартеризації гемороїдальних вузлів:

  • за один день до процедури очистити кишечник за допомогою клізми або проносних препаратів;
  • у день операції прийняти душ.

За три-чотири дні перед видаленням геморою необхідно дотримуватися дієти. З раціону харчування потрібно виключити продукти, які підвищують газоутворення і сприяють виникненню закрепів (рис, газовані напої, бобові, молоко).

Дезартеризація гемороїдальних вузлів HAL-RAR проводиться в амбулаторних умовах (без госпіталізації) під місцевим знеболенням. Процедура триває від 40 хвилин до 1,5 години залежно від стадії патології.

Під час доплерівської дезартеризації HAL-RAR пацієнт може лежати на спині або перебувати в положенні на боці. У результаті шовного лігування припиняється живлення гемороїдальних вузлів, геморой поступово зменшується в розмірі та «пересихає». Етапи лікування геморою методом HAL-RAR:

  1. За допомогою ультразвукового датчика проктолог знаходить артерії, що кровопостачають геморой.
  2. Лікар прошиває судини.
  3. Проктолог проводить аноректальну пластику (відновлює структуру прямої кишки й ануса).

У період відновлення після проведення дезартеризації необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, обмежити фізичну активність. Для зменшення дискомфорту проктолог може призначити знеболювальні препарати. Важливо пити достатню кількість води і зменшити вживання продуктів, що сприяють появі закрепів, для запобігання травмуванню слизової оболонки кишки і появи анальної тріщини.

Записатися на консультацію проктолога й дезартеризацію гемороїдальних вузлів у Миколаєві в медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» можна за номером телефону, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Шпак Володимир Володимирович
Шпак Володимир Володимирович
Лікар відділення проктології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість дезартеризації гемороїдальних вузлів у Миколаєві

ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Миколаїв

Відгуки про лікарів-проктологів у Миколаєві

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб - Нд: 8:30 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.