Лікування анальних поліпів прямої кишки в Миколаєві

Анальні фіброзні поліпи - це доброякісні новоутворення в прямій кишці, які, як правило, виникають на тлі хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту. У більшості випадків поява анальних поліпів протікає безсимптомно. Найчастіше новоутворення виявляють у процесі обстеження у проктолога. У деяких випадках симптомами анальних поліпів є біль у задньому проході, здуття живота, підвищене газоутворення, а також домішки слизу і крові в калі.

Радіохвильове видалення анальних поліпів прямої кишки в Миколаєві

Видалення поліпів прямої кишки проводять шляхом хірургічної операції, ендоскопічного або радіохвильового методу. У медичному центрі «ОН Клінік Миколаїв» проводиться безопераційне лікування поліпів в анальному каналі за допомогою радіохвильового апарату «Сургітрон». Апарат впливає тільки на уражені ділянки та не зачіпає здорові тканини.

До переваг радіохвильового лікування анальних поліпів належать:

  • антисептична дія (високочастотні радіохвилі знищують будь-який мікроорганізм, який потрапив на оперовану ділянку, що виключає можливість занести інфекцію в рану);
  • безболісність процедури;
  • швидкий відновлювальний період;
  • відсутність рубців і шрамів.

Після видалення анальних поліпів у Миколаєві проктолог призначає пацієнтові курс медикаментозної терапії. Медикаментозне лікування, як правило, включає прийом імуномодулюючих (зміцнюють імунітет) і протизапальних препаратів.

Для запису на консультацію проктолога і на лікування поліпів прямої кишки в Миколаєві зателефонуйте за вказаними на сайті номерами або заповніть форму запису онлайн. Запис на прийом лікаря здійснюється цілодобово. Дізнатися вартість лікування анальних поліпів у Миколаєві можна на сайті або за телефоном.

Кухарик Володимир Петрович
Кухарик Володимир Петрович
Лікар відділення проктології

Вартість видалення анальних поліпів прямої кишки у Миколаєві

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Миколаїв

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Миколаєві

У травні 2021 року відвідав ОН Клінік відділення проктології, був на прийомі у проктолога Кухаріка В. П. Оглядом дуже задоволений! Лікар дуже уважно вислухав, провів огляд, поставив діагноз. За моєї проблеми потрібна була операція. Операцію було проведено безболісно, ​​на професійному рівні. Подальші відвідування після лікування були безкоштовними, все входило у...
В'ячеслав , 23.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама