Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-гінекологів у Харкові (м. Ярослава Мудрого)

Була на прийомі у лікаря Буравель Богдана Олександрівна. Звернулась по страховому полусу. На перший погляд дуже приємна лікар. Але… Осмотр на кріслі майже не провела, скориш можна назвати просто взяла мазки для аналізів. Страхова компанія сказала, що частину аналізів не покривається згідно програми поліса, лікар не уточнила, чи буду я зараз здавати аналізи за власний рахунок або пізніше. Приємно балакала, а сама виписала кучу аналізів (які тільки можливо в напрямку гінекології). В кінці візиту сказала, що треба після того як здам цю купу аналізів прийти до неї на повторний візит, та дала талончик з яким треба підійти до каси (нагадую, що йшла по страховому полісу і не планувала нічого платати!!!). На касі сказали, що лікар взяла на аналізи матеріал і треба сплатити 1800 грн!!!!! Як це? А якщо в мене не було б коштів? А аналізів мені прорахували ще на 6000 грн. Коли пішлая на косультацію до іншого лікаря в іншу лікарню, мені сказали, що частину аналізов меня взаглі не потрібно, і таке здають ті хто планує вагітність, або вже вагітний. Тобто розумієшь, що тебе не планували лікувати, а просто развод на гроші та аналізи
Olga
Харків, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. Зазначаємо, що перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Кожен лікар має право на свою професійну думку та рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Пацієнт на свій розсуд може погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Наша клініка офіційно надає платні медичні послуги згідно з затвердженим прайсом та співпрацює зі страховими компаніями. Сплата за послуги проводиться пацієнтами свідомо у добровільному порядку. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час звернення. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бондарєва Владислава Валентинівна є справді кваліфікованим спеціалістом та делікатною у спілкуванні приємною людиною. Надає відповіді на усі питання та завжди дослухається до пацієнтів. Призначає доцільні дослідження та лікування. Усім рекомендую цього лікаря.
Влада
Харків, 30.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Владо. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Бондарєвої Владислави Валентинівни. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Під час прийому лікар не задавала ніяких питань для збору анамнезу,бімануального огляду також не було ,одразу поставила діагноз. Призначила купу пакетів аналізів ,не дивлячись на те,що вони вже були у мене і все будо в нормі. Проте з приводу проблеми ,яка потребувала швидкого вирішення ніяких рекомендацій я не отримала. Враження залишись тільки негативні від цього прийому ,нікому не рекомендую звертатись!
Аріна
Харків, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аріно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалося таке враження. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазначаємо, що лікар встановлює діагноз на підставі усіх об'єктивних клінічних даних на момент звернення та надає відповідні рекомендації щодо подальшої тактики. Більш детальна інформація Вам повідомлена у телефонному режимі. Зичимо здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у Бондарєвої Владислави на прийомі влітку 2021 року, робили "видалення кісти бартолінової залози". Я дуже вдячна, що доля привела мене саме до Вас, саме Ви стали для мене еталоном "жіночого лікаря". Дякую, що окрім професіоналізму також проявляєте м'якість, уважність та турботу до пацієнта. Ви - лікар, до якого йдеш із впевненістю, що все буде добре. На жаль я зараз далеко від Харкова, але завжди згадую Вас і тільки-но матиму змогу, повернуся до ваших професійних рук. Ви - чудова, просто знайте це.
Христина
Харків, 28.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Христино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку на адресу нашого фахівця та відзначили чуйне ставлення лікаря до пацієнта. Для нас важливо знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Бондарєвої Владислави Валентинівни та маєте позитивні враження від звернення. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на профілактичному огляді у Бондарєвої В.В. Дуже приємна та коректна лікарка, детально все пояснює, обгрунтовує кожне призначення. Рада, що знайшла максимально "свого" гінеколога, тепер на огляди тільки до Владислави Валентинівни.
Валерія
Харків, 13.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та лікаря Бондарєвої Владислави Валентинівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була вражена від чистоти в клініці. Світлий ремонт,все гарно і чисто. Привітні дівчатка на рецепції. Все гарно пояснили і провели до потрібного кабінету. Від огляду в кабінеті УЗД отримала розгорнутий огляд і роз'яснення по моєму зверненю. Лікар Кожухар Наталія Валентинівна привітна,розумна жінка, охайно безболісно оглянула мене. Після огляду в державній поліклініці , де мені довелося побувати . Тепер є з чим порівняти. Дякую лікарю за огляд. Також Дякую лікарю гінекологу Кирилюк Наталії Станіславівні за огляд на кріслі, за розгорнуту консультацію по моєму питанню і наступний алгоритм дій в моїй ситуації. Від прийому отримала і відповіді і приємне враження. Рекомендую!!!
Наталя
Харків, 30.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів Кожухар Наталії Валентинівни та Кирилюк Наталії Станіславівни. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Соболь Світлана Георгіївна - супер лікар. Живу в Києві, але заради прийому у Світлани Георгіївни приїздила до Харкова на консультацію та обстеження. Призначене ефективне лікування, показало великий результат, вилікували мої жіночі проблеми менше ніж за рік, результати аналізів вражають. Рекомендую!
Єлизавета
Харків, 28.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Єлизавето. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жаровахіна Ольга Володимирівна чудовий та кваліфікований лікар, добра людина, до якої є довіра, ще з першої консультації обережно провела огляд та надала всі рекомендації, зараз ефективно допомагає лікувати мою проблему, майстер своєї справи, обов‘язково буду приходити до неї на консультацію ще, дуже їй дякую
Яна
Харків, 27.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Жаровахіної Ольги Володимирівни. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Он-Клінік — найкраща. Тут працюють найкращі спеціалісти, які допоможуть справитися з Вашою проблемою. Іще раз дякую!
Наталія
Харків, 25.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм наших фахівців. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарна клініка, усе дуже сподобалося, як завжди привітливі дівчатка на рецепшені, гарний лікар гінеколог Смирна І.Г, яка допомогла у вирішенні проблеми і лікар, що проводив УЗД Кравченко Дуже вдячна!
Ольга
Харків, 02.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до наших лікарів Смирної Ірини Григорівни та Кравченка В'ячеслава Юрійовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар дуже комфортна у спілкуванні, все чітко і зрозуміло пояснює, не лякає, а навпаки заспокоює і пропонує варіанти вирішення проблем. Дуже рада що звернулась до Владислави Валентинівни, буду проходити контрольні огляди кожен рік
Анастасія
Харків, 23.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Бондарєвої Владислави Валентинівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати величезне дякую лікарю Бондаревій Владиславі Валентинівні за неймовірну допомогу в рішенні проблеми зі здоров'ям! Я знала про міому матки вже деклька років та нарешті прийняла рішення, щоб зробити операцію. Буквально за декілька днів до фіналізації результатів чек-апу почалася війна. Пройшов рік, не могла більше відтягувати цей складний момент. Владислава Валентинівні провела щільне обстеження до операції, детально розказала про процес та познайомили мене з важливими нюансами та ризиками. Операція пройшла успішно, не дивлячись на мій непростий випадок. Я скептично відношуся до медичної сфери в нашій країна та дійсно була вражена процесом та результатом. Вельми вдячна за високий рівень професіоналізму та уважне людське відношення! Зараз я продовдую спостереження та регулярні відвідування. Щиро рекомендую!
Олександра
Харків, 13.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря. Раді, що з допомогою Бондарєвої Владислави Валентинівні. Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивний результат лікування. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги гінеколога в Харкові

Консультація лікарів в «ОН Клінік Харків»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Хірургія

Видалення доброякісних підшкірних новоутворень малоінвазійними методами. Консультації хірурга.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Пластична хірургія

Усунення косметичних дефектів, а також деформацій тканин і органів.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Ендокринологія

Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: ожиріння, сахарного діабету і щитовидної залози.
Детальніше про відділення

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Ярослава Мудрого
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 9:00 - 16:00, Нд: 9:00 - 13:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.