0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-неврологів у Харкові

Я проходжу лікування у доктора невропатолога Кошелєвої Г.М. Хочу завдячити їй за допомогу та лікування. У мене на момент звернення були сильні болі в області поясниці. Я майже не могла рухатись. Але за три неділі лікування у доктора Кошелєвої Г.М. я практично перестала відчувати біль та стала краще себе почувати. Я дуже вдячна Кошелєвій Г.М. за лікування і рада, що потрапила до неї.
Світлана
Харків, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кошелєвої Ганни Миколаївни. Ми раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати Кошелєвій Ганні Миколаївні за адекватне лікування моєї проблеми, чудове ставлення до пацієнта, приємний лікар, призначене лікування практично допомогло, спасибі і всій команді клініки, радий, що є ще реальні лікарі, які працюють на результат...
Костянтин
Харків, 27.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Костянтин. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кошелєвої Ганни Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Невропатолог Кладько О.О. чудовий лікар. Лікар високої кваліфікації, дуже уважна. Уважно вислухала усі мої скарги, надала пояснення з приводу лікування. Раджу цього лікаря!
Наталія
Харків, 15.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви високо відзначили професіоналізм нашого лікаря та залишилися задоволені результатом звернення до Кладько Олени Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сироткіна Ольга Євгенівна чуйна і відмінна лікарка, дуже задоволена прийомом і лікуванням.Рекомендую.
Сальнік Дар'я
Харків, 01.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Сироткіної Ольги Євгенівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кошелєва Ганна Миколаївна найпрекрасніший лікар
Антон
Харків, 12.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоне. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю Кошелєвії Ганні Миколаївні. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прекрасний, уважний, грамотний, відповідальний, чарівний; і це лікар з великої літери Тимофєєва О.І., спасибі їй за все, а також хочу подякувати адміністрації Он Клінік за турботливе ставлення до хворих, успіху вам і процвітання. З повагою, Грайворонський Г.Г.
Генріх
Харків, 30.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Тимофєєвої Олени Іванівни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
І цій клініці піклуються про пацієнтів, підтримують їх морально. Це дуже важливо для людини, коли вона хворіє.
Янина
Харків, 26.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яніно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Наш пріоритет — забезпечення комфорту пацієнта на усіх етапах надання медичних послуг. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Сіроткіной Ольгі, невропатолог. Дуже вдячна за компетентність і якісний прийом. Лікар із великої літери. Я більш ніж задоволена прийомом. Прекрасний фахівець, прекрасна людина і просто красива жінка. Продовжую проходити лікування в неї. Усім хто не знайшов "свого лікаря невропатолога", раджу звертатися до Сироткіної Ольги Євгенівни. І окреме спасибі всім лікарям жінкам, які в цей важкий час не виїхали за кордон, а допомагають своїм пацієнтам.
Наталія
Харків, 19.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря Сироткіної Ольги Євгенівни. Цінуємо Вашу думку, зворушені щирими словами подяки та високою оцінкою професіоналізму нашого фахівця. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до Ольги Євгенівни. Вдячні за Ваші рекомендації. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кошелєва Ганна Миколаївна найкраща лікарка вона змогла мені точно діагноз поставити на відміну від тих лікарів, які в поліклініці Молодець розумна
Антон
Харків, 14.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоне. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кошелєвої Ганни Миколаївни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Молодець лікарка грамотна
Антон
Харків, 13.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоне. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кошелєвої Ганни Миколаївни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийом лікаря Тюріної А.В. пройшов у такому режимі: опитування - 4хв, огляд хребта через два светра - 2 хв., тицяння пальцем у комп'ютері - 20 хв. Мова спілкування - категорично кацапська. Але найбільше мене налякала безграмотність лікаря - ті кілька слів, що були написані від руки, - суцільні помилки. Таке враження, що А.В. зроду ніде не вчилася. Я не вірю, що цей лікар мені чимось допоможе. Дивно, що керівництво клініки не слідкує за дотриманням елементарного дрес-коду співробітників. Що справді сподобалось - дівчата в реєстратурі - привітні, говорять і пишуть по-українськи грамотно. Респект.
Ротова Н.В.
Харків, 27.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. У разі необхідності пацієнт завжди має можливість обрати іншого лікаря, у нашій клініці кожен напрямок представлений кількома фахівцями. Перепрошуємо за дискомфорт. Прагнемо відновити Вашу довіру та сподіваємось на продовження співробітництва. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі в лікаря Сироткіної Ольги Євгенівни. Перший раз звернулася з головними болями. Лікар мені призначила пройти обстеження, щоб зрозуміти в чому причина. Усе пройшла. Сьогодні була повторно. Лікарка призначила прийом препаратів. Буду займатися. Лікарка дуже уважна. Розташувала до себе. Я залишилася задоволена.
Власенко Тетяна
Харків, 20.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження та задоволені результатом звернення до нашого лікаря Сироткіної Ольги Євгенівни. Будемо раді бачити на повторних профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.