5
(1298 оцінок)
4
(17 оцінок)
3
(15 оцінок)
2
(43 оцінки)
1
(276 оцінок)
4.2
1647 відгуків
Була у багатьох лікарів, серед них: Ніживенко Дмитро Сергійович, Андрус Ганна Михайлівна і Гранкіна Ольга Сергіївна. Дуже задоволена і раджу цих лікарів всім родичам!
Лікар:
Ніживенко Дмитро Сергійович
Павлова Наталія Вікторівна.
Кожного разу дуже гарний прийом. Приємне спілкування.
Лікар:
Павлова Наталія Вікторівна
Гранкіна Ольга Сергіївна - лікар-ендокринолог професійна, дякую за прийом та добродушне відношення.
Лікар:
Гранкіна Ольга Сергіївна
Лікар Селіванова Лариса Ігорівна дуже сподобалась. Вже не вперше звертаюсь до неї. Уважна, кваліфікована, велике спасибі за таких лікарів.
Лікар:
Селіванова Лариса Ігорівна
Була записана на фонофорез коліна на 9-30 ранку 25.05.26. прийшла раніше, сказали почекати. "Чекання" затягнулося більше ніж на годину. Періодично я підходила, уточнювала, чи не забули про мене, відповідали, що технічні проблеми з апаратурою. Я простояла на одній нозі серед коридору, бо друга нога хвора(було багато людей в стільців мало). Нарешті , більше ніж через годину від назначеного часу, запросили фонофорез. Лікар здивувалась і сказала, що думала, що я взагалі не змогла приїхати на прийом. Також сказала, що апаратура справна і ніяких технічних збоїв не було...
Послідуючі свої записи цілого курсу фонофорезу скасовую, бо перспектива стояти в коридорі на одній нозі протягом більше години, мене не радує.
Буду шукати іншу клініку для продовження лікування
Доброго дня, Лідіє. Вдячні Вам, що знайшли можливість поспілкуватися зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас залишились неприємні враження після звернення до клініки, за що приносимо вибачення. Ми прийняли Ваші зауваження та вжили заходи для покращення сервісу. Будемо раді бачити Вас стінах нашої клініки і готові допомогти за необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хочу подякувати Тетяні Сергіівні! Після першого ж прийому призначеного лікування стало легче 👍 За моїми симптомами одразу припустила, що може бути не так в аналізі крові, і дійсно, такий аналіз і прийшов, все як лікар казала. Дуже вдячна за правильний підбір препаратів) Тепер тільки до цього лікаря
Дар’я
Харків,
22.05.2026
Була на прийомі у лікаря Слюсаренко В. із скаргою — сильним почервонінням та відчуттям печіння в ділянці щік. Встановили діагноз: контактний дерматит.
Проте призначена схема лікування викликає великі питання. Окрім кортикостероїдної мазі, мені призначили цілий перелік продукції аптеки №431, яка займається екстемпоральним виробництвом. Альтернативи у вигляді зареєстрованих лікарських засобів із доведеною ефективністю запропоновано не було. Як пацієнт, я маю право на вибір і не готова довіряти засобам без офіційної реєстрації.
Одним з призначеним було Протирання протизапальне. До його складу, окрім основних речовин, входять: спирт етиловий, настоянка календули (теж на спиртовій основі), борна кислота та резорцин. Нанесення такого агресивного спиртового розчину на вже пошкоджену, роздратовану шкіру, яка палає, — це прямий шлях до опіку та погіршення стану.
Жоден сучасний протокол лікування контактного дерматиту не містить подібних призначень. Базова терапія цього стану базується на топічних стероїдах, антигістамінних препаратах, антибіотики (за потреби) та м'якому відновлювальному догляді (емолентах), але аж ніяк не на висушуванні шкіри спиртом та борною кислотою. Вважаю такий підхід застарілим та небезпечним для здоров'я пацієнта
Окрім всього вище сказаного, з огляду на те, що при придбанні препаратів в аптеці провізор запитав і записав моє прізвище і прізвище лікаря, напрошується припущення про можливу зацікавленість лікаря у призначенні засобів саме в цій аптеці (це суто моє припущення)
Довго обирала лікаря-проктолога, і дуже рада, що потрапила саме до Олександра Ігоровича. Це прекрасний лікар і справжній професіонал своєї справи.
6 травня була на першому прийомі. Огляд пройшов дуже делікатно та абсолютно безболісно, лікар створив спокійну й комфортну атмосферу. Після консультації одразу запропонували провести видалення, і я погодилася. Уся процедура тривала близько 15 хвилин та пройшла без болю. Протягом усього часу лікар уважно цікавився моїм самопочуттям і підтримував.
9 травня була на повторному огляді — усе чудово заживає. Дуже вдячна Олександру Ігоровичу за професіоналізм, уважність і людяне ставлення. Однозначно рекомендую!
Найгірший досвід спілкування з лікарем у житті. Страхова записала до травматолога Ніжевенка Дмитра після перелому руки для повторної консультації після первинного огляду в іншого лікаря в іншому місті (був у Харкові проїздом).
З першої хвилини лікар демонстрував зневагу та неповагу. Токсична манера спілкування продовжувалася до кінця консультації. Лікар встиг нахамити і страховій, які довго не брали трубку.
Візит мав бути рутинною консультацією на 5 хвилин, а замість цього вже третій день не проходять негативні враження, тому і пишу відгук.
З позитивного, організація в клініці на хорошому рівні, а на рецепції приємний і ввічливий персонал.
Лікар:
Ніживенко Дмитро Сергійович
Доброго дня, Ілля. Вдячні Вам, що знайшли можливість поспілкуватися зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас залишились неприємні враження після звернення до клініки і перепрошуємо за дискомфорт. Ми прийняли Ваші зауваження та вжили заходи для покращення сервісу. Будемо раді бачити Вас стінах нашої клініки і готові допомогти за необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Всем здоровья! Хочу выразить уважение как к человеку и как к доктору Кочеровскому Александру Игоревичу который делал мне операцию по удалению геморроя третьей четвёртой стадии. Операция прошла под общим наркозом, я ничего не чувствовал и ничего не видел и в этот же день уехал домой. Как было и обещано Александром Игоревичем дискомфорт, боли, и кровотечение возможно будут в течение одной-двух недель. Кровотечение практически не было, но дискомфорт и боли были действительно как и обещанный врачом в течение двух недель после чего было значительное облегчение. На протяжении полтора месяца в клинике и обслуживался совершенно бесплатно. До этого я обращался в проктологию которая находится возле метро Московский проспект городская больница Шалимова. Пообщавшись с несколькими врачами я сразу понял что тут обычная операционной конвейер с местным наркозом и отношения врачей к пациентам как к товар в овощном магазине. По финансовым затратам могу сказать одно что вышло бы практически то же самое но обслуживание в онклинике у Александра Игоревича отличаются в лучшую сторону кардинально !!! Очень рекомендую врача проктолога Александра Игоревича ! Очень жаль что у нас таких профессиональных и внимательных докторов очень мало ! Спасибо Александр Игоревич за то что вылечили меня это недуга которая реально мне мешал жить ! Ещё раз огромнейшее вам спасибище !
Дуже вдячна Тетяні Віталівні. Лікар з великої літери. Дуже довго лікувала шлунок різними препаратами у різних лікарів і все одно болів. Вона професійно встановила діагноз, призначила мінімальну кількість аналізів і підібрала правильне лікування.Дуже їй вдячна!!!!
Лікар:
Шканд Тетяна Віталіївна
Консультація лікарів в «ОН Клінік Харків»
Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257
ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону:
0 800 30 11 77
цiлодобово.
- По мапі
- Аеропанорама