Logo
0 800 30 11 77
Доброго дня.Хочу подякувати лікарю гінекології Сербіна Ліліана Вікторівна за вашу працю, компетентна професіонал в своїй роботі.Завжди на зв'язку,пояснює все до дрібниць,чуйна,каже як є .За всі візити в різних лікарнях побувала але такий лікар як Ліліана Вікторівна мені в перше і не жалкую що її мені порадили лікар від бога.Сербіна Ліліана Вікторівна велике вам дякую.
Вікторія
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Сербіної Ліліани Вікторівни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Большая благодарность доктору Ющенко Т.О. за профессионализм, внимание, чуткое отношение к пациенту и его проблемам. Доктор очень понравилась.
Марина
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук та щиру подяку на адресу нашого фахівця. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ющенко Тетяни Олександрівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чебаненко Інга Гієвна лікар, який має досвід та відчуття, що ти в надійних руках. Дякую за турботу про пацієнтів.
Валентина
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова на адресу нашого лікаря Чабаненко Інги Гієвни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гінеколог - Ющенко Т. дуже фаховий спеціаліст, привітна, з професіоналізмом віднеслася до мого звернення і вирішила проблему дуже влучно. Велика подяка. Рекомендую звертатися. Працівники УЗД-кабінету, в т.ч. Толмачова теж гарний спеціаліст. Сподобалось відношення та вирішення з приводу звернення.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм наших фахівців та задоволені результатом звернення. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати найкращому гінекологу! Ліліана Вікторівна Сербіна, дякую Вам за професіоналізм, чуйність, увагу, доброту та Ваші золоті руки. Дякую за професійну допомогу та правильне лікування, а також відмінно проведену лабіопластику. Це була моя маленька мрія. І саме Ліліана Вікторівна змогла втілити її у життя. Найкращий лікар, який завжди на звʼязку, завжди зустрічає з посмішкою, і завжди рада допомогти!
Дарія
Оцінка:
Доброго дня, Даріє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Сербіної Ліліани Вікторівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Статнік Вікторія Василівна - дуже уважна, розʼяснила мені дуже детально про мої проблеми, дала дійсно корисні рекомендації. Сподобалось, прийду ще.
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Статнік Вікторії Василівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємна, ввічлива, тактовна. Усе пояснила, усе призначила. Було легко і комфортно. Лікар, дуже розташовує до себе. Дякую, Шляхтина Л.П.
Євгенія
Оцінка:
Доброго дня, Євгеніє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Шляхтіної Людмили Петрівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийом лікаря Статнік В.В. сподобався, лікар дуже уважна, тактовна, розповідає про діагноз в доступній формі, все зрозуміло.
Марина
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Статнік Вікторії Василівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобався гінеколог Чебаненко Інга Гієвна, привітлива, все детально розповідає доступною мовою, кваліфікований та чуйний спеціаліст.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Чабаненко Інгою Гієвною. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була сьогодні на огляді у дуже професійного лікаря-гінеколога Чабаненко Інги Гієвни. Я залишилася дуже задоволеною її привітністю, професіоналізмом і окреме спасибі за те, як ця лікарка підходить до кожного органа, нічого не пропускаючи, що б могло спричинити ті, чи інші хвороби, або просто приносило дискомфорт для пацієнта. Дуже все сподобалося!
Антоніна
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря та залишилися задоволені результатом звернення до Чабаненко Інги Гієвни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Рита
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже комфортний і уважний лікар, усі аналізи були взяті акуратно та безболісно; було надано багато інфи щодо діагнозу. Сподобалось, дякую за прийом.
Вікторія
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.