Logo
0 800 30 11 77
Помельнікова Ю.А. На консультації лікар на всі питання відповідає, при огляді пояснює. Рекомендую!
Юлія
Одеса, 04.06.2024
Оцінка:
Сербіна Л.В. надзвичайно гарний спеціаліст. Вона не тільки змогла допомогти у вирішенні моєї проблеми, але й дуже тактовно та делікатно пояснила усі моменти. Надалі планую звертатись тільки до неї. Щиро вдячна за її допомогу та поради.
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Сербіної Ліліани Вікторівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чебаненко Інга Гієвна мені сподобалася лікар дуже, вежливо розмовляла зі мною все гарно говорила про обстеження. Малік Ірина Анатоліївна, я у неї була тоже, мені вона тоже сподобалася дуже приємно розмовляла зі мною, все зрозуміло, дякую.
Олександра
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням та результатом звернення до наших лікарів Чабаненко Інги Гієвни та Малік Ірини Анатоліївни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала лікаря-гінеколога Чебаненко. Попала до неї за рекомендацією після невдалих спроб відвідування лікарів у Румунії. За моїми враженнями вона дуже високопрофесійний лікар, дуже уважний до деталей. Провела обстеження, виявила всю картину та призначила лікування. Додатково дала поради з приводу інших проблем, які стосуються діагнозу. Я залишилася дуже задоволеною. Дійсно, найкращий сервіс та лікарі в Україні. Дякую!
Анна
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Чабаненко Інги Гієвни. Завжди раді вітати та готові допомогти Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Регулярно спостерігаюся у Чабаненко Інги Гієвни дуже задоволена, грамотний фахівець, уважна, призначає хороші препарати, допомагає вирішити будь-яку проблему.
Ксения Солейл
Оцінка:
Доброго дня, Ксеніє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Чабаненко Інги Гієвни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-гінеколога Чабаненко І.Г. Дуже приємний лікар. Зазвичай коли йдеш до гінеколога то важливо не лише професіоналізм, а і уважність та чуйність. Інга Гієвна надзвичайно приємна і хороший професіонал. Описала вона ситуацію і рекомендувала все дійсно важливе. Я залишилася дуже задоволена і точно буду звертатися ще за потреби!
Марина
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Чабаненко Інгою Гієвною та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Минулого року лікувала кісту в цій клініці у Чабаненко Інга Гієвна, все було начебто нормально. Цього року звернулася можна сказати з тією ж самою проблемою, відсутність жіночих днів. Зробила УЗД і воно показало, що кіста вже на лівому яєчнику. Звернулася назад до Чабаненко Інги Гієвни. кіста була незначних розмірів. але мені порекомендував лікар прокапаться. перший мінус почався, коли мені обкололи руки 9 разів (3 мед. сестри) і сказали, що це їх проблема, а моя. Хоча мені попадалася через день - два (мед. сестра яка відразу знаходила вену) і я відчувала біль! Сестри )і сказали, що це не їхня проблема, а моя .Хоча мені траплялася через день-два(мед.сестра яка відразу знаходила вену і я не відчувала болю!(Мені кололи хворобливі препарати )при цьому всі руки були сині, з гематомами та набряклі.Після призначених таблеток ,я написала лікарю та просила ,які мої подальші дії ,лікар проігнорував.Після завершення таблеток ,в мене пішли жіночі дні та йшли вони більше 7 днів,що мене сильно налякало. Я звернулася до лікаря, вона назад проігнорувала, через кілька днів я назад написала, на що вона сказала скинути їй УЗД, я скинула, запитала, які ще препарати приймаю. я поставила конкретне запитання, нічого страшного в цьому немає, на що вона відповіла, що немає. сказала зробити тест на вагітність, він нічого не показав, сказала далі приймати Тазалок, але кров так і йшла, на що вже піднялася паніка, так як 14 днів ідуть не перестаючи. Написала знову лікарю запитавши яке зробити потрібно узі бо я дуже налякана !На що лікар навіть не відреагувала !Я звернулася до ногам гінекологів і всі підтвердили маткова кровотеча ,яке йде протягом 3х тижнів !Здала аналізи які стали гіршими ніж були до цього .Посадили мені печінку цими ліками !Недбале відношення ,хоча душа лягла до цього гінеколога ,але я дуже розчарована .Деньги висмоктали ,а лікувати не лікували а тільки гірше зробили !
Даріна
Оцінка:
Доброго дня, Даріно. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що звернення до клініки було дискомфортним для Вас і перепрошуємо за ситуацію. Лікар під час прийому проводить профільний огляд та надає рекомендації щодо подальшої тактики. Для оцінки стану пацієнта в динаміці лікування лікар призначає рекомендований візит, що було і в даному випадку. Сподіваємось на подальшу співпрацю та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На консультації лікар Помельнікова Ю.А. на всі питання відповідає, при огляді - пояснює. Рекомендую!
Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Помельнікової Юлії Андріївни. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше була на прийомі лікаря-гінеколога Помельникової Ю.А. Я задоволена обслуговуванням та ввічливим ставленням до мене як пацієнта і як до людини. Відповіла на всі мої питання та поставила у відомість щодо стану мого здоровʼя на поточний час. Буду звертатися ще.
Анна
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Помельнікової Юлії Андріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі в лікаря гінеколога Помельникової Ю.А. Прийомом задоволена, лікарка провела професійний огляд, забрала аналізи, провела консультацію. Дякую лікарю, рекомендую!
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Помельнікової Юлії Андріївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Ліліані Вікторівні за відмінне лікування і знання своєї справи! Уже багато років знаю і ходжу до неї, не лікар, а золото! Всім рекомендую! Не пожалеете❣️
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Сербіної Ліліани Вікторівни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на консультації у гінеколога Шляхтіної Людмили Петрівни. За всю мою історію ходіння по лікарях, це перший лікар-гінеколог, яка почала розбиратися комплексно у вирішенні моїх питань. Дуже уважна, грамотна і доступно, і докладно пояснює лікар!
Христина
Оцінка:
Доброго дня, Христино. Дякуємо за позитивний відгук та висловлену думку. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шляхтіної Людмили Петрівни. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.