0 800 30 11 77
Я в захваті від Дубук Лариси Миронівни Лікар від Бога
Міхель Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за відгук. Приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Дубук Лариси Миронівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олена
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все дуже приємно, чудова клініка, окреме спасибі Чабаненко Інзі Гієвні, найкращий лікар гінеколог.
Євгенія
Оцінка:
Доброго дня, Євгеніє. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення та задоволені лікарем. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудове місце де дійсно допомагають людям!
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати велике дякую лікарю — гінекологу Ліліані Вікторівні! За її професіоналізм, за підхід і відношення до пацієнтів. Маючи такого лікаря забуваєш про всі тривоги і на всі питання отримуєш чітку відповідь. Попри те, що Ліліана Вікторівна знайде до вас підхід, вона звичайно ж за потребою призначе правильне і щадливе лікування! До такого лікаря звертатися не страшно і не соромно! На своєму ж досвіді знаю, що не всі лікарі мають таке тепле і чутливе відношення до пацієнтів! Тому, ще раз велике дякую!!!
Яна
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова. Цінуємо Вашу високу оцінку професійних та особистих якостей лікаря. Для нас важливо знати, що Ви маєте приємні враження та позитивний результат від звернення. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Сербіній Ліліані Вікторівні. Спасибі Вам величезне за допомогу, за Ваш лікарський талант. Буду звертатися тільки до Вас!
Балашова Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо Вам за добрі слова нашому лікарю Ліліані Вікторівні. Ми раді, що Вам підійшов лікар і консультація була корисною. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініка супер, дуже задоволена — лікарка Інга Гієвна приголомшлива, я в захваті!
Алекберова Гульнар Рахим-кизи
Оцінка:
Доброго дня, Гульнар. Ми раді, що Вам сподобалась консультація нашого лікаря. Дякуємо за позитивний відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у гінеколога через затримки, на узд виявили поліпи, та гінеколог підтвердив. Доктор сказав, що у клініці не видаляють поліпи. Але він працює в університеті паралельно, і там може їх видалити за 700$. Я довірилась, бо про доктора хороші відгуки. Але цієї суми в мене не було. Після цього я пішла до жіночої консультації, де зробивши узд доктор нічого не виявив. Я була розгублена, не розуміючи саму ситуацію, я поїхала до місцевого гінеколога, та зробила третє узд, на якому також не було виявлено поліпів. Висновок: що в лікарні не компетентні доктора, які просто витягають гроші за неправдиві діагнози.
Христина
Оцінка:
Доброго дня, Христино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що лікувально-діагностична тактика була визначена на підставі об'єктивних клінічних даних на день огляду та результатів додаткового інструментального обстеження. З плином часу динаміка може змінюватись. Більш детально Ви отримали інформацію телефоном. Завжди готові допомогти за необхідності, бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже чуйні та кваліфіковані лікарі та персонал
Марія
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Вдячні Вам за відгук та добрі слова нашому персоналу. Завжди готові допомогти при необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Оперативне обслуговування, якісне лікування. У відділенні дуже чисто, є зарядні пристрої у вільному доступі.
Катерина
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Вдячні Вам за відгук і що публічно відзначили роботу нашого медичного центру. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чабаненко Інга Гієвна чудовий врач
Карина
Оцінка:
Доброго дня, Карино. Вдячні Вам за публічно висловлену думку. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, хочу залишити відгук про лікаря гінеколога Чабаненко І.Г. Дуже привітна, мила, сонячна людина, справжній професіонал своєї справи, рекомендую!!! Побільше таких лікарів в нашій країні!! Слава Україні!
Любов
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за теплі слова на адресу нашого лікаря Інги Гієвни. Ми раді, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Зичимо міцного Вам здоров'я. Героям Слава!
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.