Logo
0 800 30 11 77
Лікар Білоножко Олена Володимирівна максимально уважна до деталей, бере до уваги все сказане, зробила огляд швидким і приємним, відчувається максимальна залученість до роботи з пацієнтом. Доступно все пояснює щодо лікування. Дуже сподобалось.
Ірина
Миколаїв, 01.12.2023
Оцінка:
Дуже задоволений роботой ликаря невролога Білоножко О.В. дуже приємний врач, який піклуется стан пациента, пропонує найкращий спосіб піклування та профілактиці. Всім пропоную цього лікаря.
Сергій
Миколаїв, 22.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Білоножко Олени Володимирівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Виражаю щиру подяку лікарю-неврологу Іржицькій Наталії Яківні як лікарю який вміє знайти підхід до пацієнта, за вміння лікувати та саме відношення під час огляду. Вийшов після огляду на позитиві. Дякую лікарю.
Валерій
Миколаїв, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валерію. Дякуємо за позитивний відгук та щиру подяку на адресу нашого лікаря. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до Іржицької Наталії Яківни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за прийом )
Аделіна
Миколаїв, 21.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аделіно. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на консультації в дитячого невролога Бойко Тетяни Василівни. Лікар просто чудовий, легко знайшла підхід по дитини. Дала багато корисних рекомендацій. Якщо шукаєте хорошого невролога для своєї дитини, то обирайте Тетяну Василівну👍👍👍👍👍
Олена
Миколаїв, 01.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Бойко Тетяни Василівни. Вдячні за Ваші рекомендації. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я отримала консультацію лікаря невропатолога Іржицької Наталії Яківни. Лікар уважно вислухала мої скарги, пояснила причину проблем зі здоров'ям. Розповіла які ліки вона призначила, склад та дію цих ліків. Після консультації я вийшла з кабінету спокійна, з гарним настроєм та впевненістю в тому, що я отримала кваліфіковану консультацію.
Олена
Миколаїв, 24.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо, що знайшли можливість поділитись своєю історією звернення до нашого лікаря. Нам приємно, що в особі фахівця Іржицької Наталії Яківни Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Будемо раді допомогти у рамках нашої спеціалізації. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відразу напишу, що не перший раз звертаюся до клініки і була дуже всім задоволена. АЛЕ... в кожній бочцімеду ... Була на прийомі у Розумної Алли Сергіївни. Доктор налаштована виключно на заробляння грошей ( Мені були призначені всі відкатні препарати. Вітчизняні вітаміни групи B за ціною німецького препарату, якісь турецькі пігулки і все в цьому стилі. У підсумку, лікування виявилося неефективним. Мучилася я довго, потім пішла до терапевта цієї клініки - поліпшення на другий день лікування. Неприємні враження від доктора Розумної.
Юлія
Миколаїв, 24.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості і вибір нашого медичного центру. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Розумна Алла Сергіївна є висококваліфікованим фахівцем з багаторічним досвідом роботи. Кожен лікар має право на свою думку при виборі лікувальної тактики та рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант. У свою чергу, кожен пацієнт на свій розсуд може погоджуватися чи ні з рекомендаціями доктора і має право вільно вибирати лікаря. Ми раді, що наш фахівець допоміг у вирішенні проблеми, що викликала занепокоєння. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні 1 липня о 18 годині я була на прийомі з онукою у лікаря Бойко. На ресепшені дуже приємні молоді дівчата. Роботою їх залишилися задоволені. Але сама лікар викликала у мене негатив. Та й дитина проплакала весь прийом. Корисних порад я так і не почула. Мені не сподобалися професійні здібності лікаря. Вона видала мені на руки просту форму, схожу на анкету. Таку і я зможу заповнити сама. Загалом, не раджу ходити до цього лікаря. Прийом 300 грн - даремно!
Жукова Вікторія
Миколаїв, 01.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Служба контролю якості веде предметний діалог тільки з реальними пацієнтами особисто, або у випадку з неповнолітніми пацієнтами - з їх законними представниками, яким Ви в даному випадку не є. За підсумком профільного огляду фахівець видає лікарське консультативний висновок, що оформляється на бланку згідно з вимогами. Ми уточнили у законного представника пацієнта - додаткових питань не мав і не має. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до невролога Розумної А. С. з головним болем, турбувала загальна слабкість. Лікар була дуже уважна до моїх скарг, призначила необхідне дообстеження, все пояснила і заспокоїла. Хочу відзначити прекрасний професійний підхід до пацієнта. Лікар дала доцільні рекомендації, призначила лікування. Я залишилася дуже задоволена відвідуванням.
Вікторія
Миколаїв, 30.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі, тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Бажаємо Вам здоров'я і завжди готові допомогти в разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі у невролога Розумной Алли Сергіївни. Прийом пройшов на високому рівні, лікар компетентний, уважний, добре ставиться до пацієнтів. Також була у сімейного лікаря Кудринскької Марії Федорівни. Лікар призначила мені пройти обстеження, лікар уважно оглянула, вислухала. Я залишилась задоволена лікарями та клінікою.
Світлана
Миколаїв, 22.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Раді знати, що наші лікарі змогли виправдати Вашу довіру і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідав лікаря невролога Іржицьку Н. Я. захоплені професіоналізмом і уважністю доктора. Сподіваюся на результативність призначеного лікування. Весь персонал клініки уважний і турботливий. Надалі буду звертатися тільки в вашу клініку.
Леонід
Миколаїв, 30.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Леонід. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Іржицької Наталії Яківни. Фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку привітного прийому ОН Клінік. Всі працівники клініки дуже уважні. Доктор невролог Розумна Алла Сергіївна дуже уважно вислухала всі мої скарги і призначила лікування. Дівчатка-медсестри професійно виконували свою роботу. Особливу подяку приношу Ковальовій Ользі за її ставлення до своєї роботи. Так само велике спасибі хочу сказати Хацісовій Марині. Умнички і молодці все! Бажаю процвітання Вашій клініці!
Любов
Миколаїв, 19.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Любов. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб наші пацієнти отримували якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - у нас працюють кваліфіковані фахівці, клініка забезпечена сучасною апаратурою. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.