Logo
0 800 30 11 77
Добрий день, сьогодні була на прийомі у Коваленко Вікторія Юріївна- лікар кардиолога. Дуже приємні враження від візиту, доктор дуже уважна, на всі питаннЯ відповідала спокійна. Всі аналізи роз'яснила, всі додаткові призначення конкретно пояснила. Дякую)!!!
Ірина Олександрівна
Миколаїв, 09.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино Олександрівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування та залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Коваленко Вікторії Юріївни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю-кардіологу Молдованенко Ользі Борисовні за професійний огляд і консультацію. Дуже приємно було звернутися до такого лікаря
Людмила
Миколаїв, 22.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмила. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Молдованенко Ользі Борисовні. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна керівництву закладу за підбір адміністраторів та лікарів, які є ввічливими в поведінці та прийому паціентів. Хочу подякувати за прийом лікарю Ользі Борисівні Молдованенко. Виважено та доступну провела прийом та бесіду зі мною, зробила назначення ліків, запропонувала звернути увагу на моє здоровʼя. Людина ввічлива, виважена, професіонал своєї справи. Дуже вдячна.
Галина
Миколаїв, 03.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Щиро вдячні за відгук та теплі слова на адресу наших фахівців. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з лікарем та задоволені результатом звернення до Молдованенко Ольги Борисівни. Цінуємо Вашу думку та високу оцінку професіоналізму нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.