Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про відділення УЗД в ОН Клінік Харків

Проходив УЗД нирок та серця у Лебедєвої С.М. Протягом усього УЗД лікарка підтримувала зі мною розмову, що допомогло мені розслабитися та зробило процедуру більш комфортною. пояснення результатів після УЗД дало мені краще розуміння стану здоров'я. Загалом, я залишився дуже задоволений своїм візитом. Чудова атмосфера, привітний персонал та професіоналізм зробили цю процедуру максимально комфортною. Без сумнівів, я б рекомендував Лебедєву С.М. для процедур УЗД всім іншим.
Дмитро
Харків, 15.06.2024
Оцінка:
Величезне спасибі лікарю Першиній Олені Євгенівні за прекрасну роботу. Вона не тільки чудовий фахівець, а й чудова людина, яка поважає і любить пацієнтів. Також хочу подякувати і її лаборантці-медсестрі, яка веде прийом разом з Оленою Євгенівною. Дякую. Також дякую і лікарям рентгенкабінету. Прекрасне ставлення до пацієнтів. Окрема подяка всім дівчаткам і 1-го, і 2-го поверху в реєстратурі.
Тетяна
Харків, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Першиної Олени Євгеніївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
06.05.2024 прийшла на УЗД органів черевної порожнини та нирок до лікаря ультразвукової діагностики Кобзар О.В., який зробив це обстеження за 3 хвилини. При цьому УЗД нирок було зроблено лежачи на спині, навіть не на боці!!!! Не було жодного питання з приводу скарг. Вартість процедури склала 735 грн. Настійно рекомендую - обходьте стороною таких лікарів.
Марина
Харків, 06.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. В клініках нашої мережі обслуговування пацієнтів ведеться згідно чинного законодавства.Тривалість діагностики УЗ-досліджень не регламентується в часових рамках, тому як кожен спеціаліст проводить дослідження з різною швидкістю. Ми раді, що у Вас немає жодних претензій по медичній частині діагностики. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
(Прийшла на узі Пушкінська) сказали, що вузол у щитоподібній залозі, Записалася до ендокринолога, подивилася, сказала, що скажуть різати 100% вузол 2 см приблизно. Записалася до Хірурга на Гагаріна сказав що нічого немає.
Аміна
Харків, 26.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аміна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що будь-які патологічні зміни потребують додаткового всебічного обстеження в рамках диференційної діагностики і вимог нормативної документації. Більш детальна інформація Вам була повідомлена у телефонном режимі. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чернишенко Марина Сергіївна, дякую за теплий прийом, за уважність, доброзичливість, привітність і вашу увагу! ДЯКУЮ!
Валентина
Харків, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Вам сподобався візит до нашого лікаря Чернишенко Марини Сергіївни. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Супер спеціалісти Дякую
Олександра
Харків, 26.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні робила УЗД в ON Сlinic. Дуже задоволена роботою лікаря Лебедєвої С.М. та адміністраторів. Усі дуже ввічливі і знають свою роботу. Дякую Вам!
Валерія
Харків, 20.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Лебедєвої Світлани Миколаївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Першина Олена прекрасний лікар, професіонал своєї справи, чуйна, добра, уважна!
Ліна
Харків, 17.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Першиної Олени Євгеніївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
була вчора на УЗД у цієї прекрасної лікарки. зазвичай лікарі дуже небагатослівні, а особливо узисти, що лежиш і тільки сильніше переживаєш, а лікарка Поліщук запитала в мене про симптоми (що навіть не входить до обов'язків узистів), усе детально пояснила, показала, я почувалася чудово після прийому. Дуже приємна лікарка! спеціально зайшла на сайт, щоб залишити відгук, настільки мені сподобалася взаємодія з лікарем. Велике спасибі!
Марія
Харків, 15.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом візиту та спілкуванням з нашим лікарем Поліщук Яною Володимирівною. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Одна назва, а не клініка. Приїхали з 10 місячною дитиною, з температурою, ніхто не зміг приділити 10 хвилин нам, у відповідь відповідали, що потрібно записуватися заздалегідь, але як це зробити якщо до вас неможливо додзвонитися. І навіть спроби якось допомогти не було, хоч і вважається медичним закладом. Але що таке гострий біль і перша допомога ви не знаєте
Марія
Харків, 22.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Для нас важливий кожен наш потенційний і реальний пацієнт. Для зручності запису на прийоми до лікарів у нас є багато каналів зв'язку, починаючи від телефонної лінії до соц мереж та месенджерів. За потреби пацієнти можуть скористатись будь-яким з можливих. У тому числі, можна залишити заявку на телефонній лінії і пацієнту перетелефонує оператор. Всі послуги в наших клініках надаються згідно попереднього запису і встановлених стандартів. Ми поважаємо всіх наших пацієнтів, але не можемо знехтувати прийомом вже раніше записаних пацієнтів. Дякуємо за розуміння, зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все було супер. Особлива подяка Матеко Олені Володимирівні,. Дуже чутний і досвідченний лікар. Звернуся ще до вас та буду пропонувати усім знайомим. Дуже дякую.
Ліана
Харків, 11.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Матеко Олени Володимирівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже некомпетентна лікарка. Була в неї 14.11.2023 на УЗД органів малого таза, лікарка сказала, що все ідеально, і не побачила кісту в яєчнику, яка за тиждень лопнула, і мене відвезли швидкою і в екстреному порядку прооперували.
Юлія
Харків, 08.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація і підтверджуємо коректність виданого заключення по діагностичному обстеженню. Більш детально інформація Вам була надана телефоном. Завжи готові допомогти, зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.