0 800 30 11 77

Відгуки про відділення УЗД в ОН Клінік Харків

Пришла на узи почек.Сказали заключение забрать у девушки на рецеп. Я дальше пошла по врачам,когда спустилась на рецеп.к девчёнкам,за результатами мне выдали только заключ.гинеколога.Так,как я очень спешила на работу,не глянула что результат по узи так и не взяла ,ну и девочки тоже ничего не сказали. Звоню на гарячую линию,мне говорят ,что этот врач не делает назначения лечения,нужно идти к урологу.Вы понимаете,что люди разные бывают! И лично я-некомпетентная в медицине... Неужели нельзя было мне рассказать ,что и как???!!! Куда дальше мне идти с этой проблемой... А мне,на узи просто сказал доктор:заключение заберёте внизу-всё!!! Я плачу свои деньги! И хочу соответственного отношения/внимания к своей персоне. Сказать,что я не довольна/огорчена -это ничего не сказать!!!
Ладислава
Харків, 20.09.2023
Оцінка:
Подобається відношення до пацієнтів, увага. В клініці затишно, хороша атмосфера. Лікар Сисун Лариса дуже приємна, відповідально ставится до своїх пацієнтів. Дуже вдячна вам всім за вашу нелегку працю в такий непростий час.
Наталя
Харків, 01.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися позитивним досвідом звернення до клініки та висловили подяку нашому лікарю Сисун Ларисі Анатоліївні. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все добре, дякую
Захар
Харків, 29.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Захаре. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю УЗД Матеко Олені Володимирівні. Все чітко пояснила мені, грамотно та зрозуміло. Дякую за уважне та людське ставлення! Рекомендую всім цього лікаря та клініку!
Віталій
Харків, 25.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталію. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Матеко Олени Володимирівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У відповідь на опубліковане повідомлення від Служби контролю. Ви уважно вивчіть мій відгук. Я ж у розмові з вами згадував, що було не тільки КТ! Адже там зазначено що крім КТ я пройшов додаткове УЗД у стаціонарі. І воно так само не виявило ні інвазії, ні тканинного утворення. Але, мабуть, вам зручно не чути фактів. Що ж до рекомендації лікаря при такій серйозній підозрі-відвідати гастроентеролога ... це взагалі викликає деяке здивування! А чому не терапевт? За ідеєю ваш лікар повинен був направити мене до хірурга, дільничного онколога та на КТ. Щодо усного спілкування з вами. Якщо прибрати всю лірику, то розмову можна звести до банальної фрази: Я художник-я так бачу. Розповідати пів години про те, що КТ краще УЗД і що всі незрозумілі моменти при діагностиці ви класифікуєте як онкологію/новоутворення, при цьому не звертати увагу на альтернативні результати УЗД та явні недоліки в роботі лікар виглядає не професійно з вашого боку. Висновки для себе я зробив. Постараюся щоб більше людей почуло про ваше ставлення до пацієнтів.
Володимир
Харків, 22.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Зазначаємо, що в протоколі сонологічного дослідження описуються наявні ознаки змін, які доступні до візуалізації на момент проведення дослідження. За результатами діагностики пацієнт скеровується до профільного спеціаліста, до компетенції якого входить визначення подальшої тактики по диференційній діагностиці, визначення кінцевого діагнозу та плану лікування. Більш детальну інформацію Ви отримали в усному діалозі. Завжди готові допомгти, бажаємо Вам міцного здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
17.04 я звернувся до вашого центру для проходження УЗД. У напрямку було призначено УЗД ОЧП, нирок та сечового міхура. Сплативши близько 700 грн я отримав направлення до лікаря Гніденко Юрія Петровича (доцент, КМН, хірург вищої категорії!) Після тривалого огляду лікар Гніденко відлучився з кабінету в деякій розгубленості, сказавши, що треба поговорити з колегою. Потім він повторно провів УЗД і видав мені на руки висновок, за яким у мене жовчний міхур має тканинне утворення розмірами 1/2 об'єму і ознаками інвазії в паренхему печінки. Я показав цей висновок своєму лікарю і отримав від нього направлення на КТ з контрастом + додаткове УЗД у стаціонарі, куди я був визначений для подальшого лікування. За результатами КТ та УЗД жодних ознак пухлинних процесів, інвазії та іншого не виявлено! Діагноз: класична ЖКХ з конкрементом у холедоку. Минув час, мені провели оперативне лікування та проблема пішла. Я поважаю працю лікарів. Але, можливо, товаришу Гніденко Ю.П. час задуматися про заслужений відпочинок? За фактом він поставив абсолютно невірний діагноз, що могло призвести до серйозних наслідків при неправильному подальшому лікуванні. Крім того, людина з розхитаною психікою побачивши цей діагноз-вирок могла зробити необдумані вчинки… Хотілося б отримати від вас, як від адміністрації медичного центру, якісь пояснення щодо ситуації, що склалася. Всі виписки, висновки, чеки оплати ваших послуг є і я можу вам їх надати. Що ж до товариша Гніденко Юрія Петровича...при всіх його регаліях і багаторічній лікарській практиці... помилки лікаря-найдорожчі. Хотілося б отримати щось на зразок вибачень за доставлені їм не найкращі хвилини у своєму житті. ВИСНОВОК: Категорично не рекомендую. Некваліфіковане обстеження. Помилковий діагноз.
Володимир
Харків, 17.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас склалась така думка. Хочемо зазначити, що дослідження КТ з контрастом та УЗД мають різні діагностичні можливості, являються взаємодоповнюючими, а не взаємовиключаючими. При наявності поєднаної патології та нашарування різних клінічних проявів потрібна комплексна диференційна діагностика, яка включає різні види інструментальних та лабораторних додаткових обстежень. Під час виконання УЗД дослідження лікар проводить опис змін, які доступні до візуалізації в даний проміжок часу. Діагнози встановлює тільки лікуючий лікар на підставі об'єктивних клінічних даних, результатів всіх видів додаткових обстежень та визначає подальшу тактику по можливим варіантам лікування. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном, зичимо Вам міцного здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жахливе обслуговування: в призначений час я до лікаря не потрапила (прийшла вчасно), на прийом до лікаря переді мною потрапили люди, що прийшли на 5 -30 хвилин пізніше(4 людини) за мене, чекала 47 хвилин, на усну скаргу відповіли мені ,що я запізнилася на кілька хвилин. Оплата відбулася до отримання послуги, тому відмовитися і піти із закладу не було можливості. Адміністратор на 1 та 2 поверхові нечемно відповіла «доведеться почекати». Телефонувала, щоб залишити скаргу ,але телефон не відповідає(набирала після прийому 5 разів), дуже дивно!!!!. Мають дуже брудний туалет на 2 поверхові, при цьому прибиральниця просто ходить коридором. Не ввічливо та не професійно організовано чекання прийому, затримка пацієнта.
Руслана
Харків, 15.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Руслано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалося неприємне враження про нашу клініку. Колектив фахівців клініки постійно працює над покращенням якості сервісу. Хочемо зазначити, що ми надаємо всі медичні послуги за попереднім записом для комфорту та економії часу пацієнтів. У разі виникнення непередбачуваних обставин ми завжди намагаємося йти назустріч нашим пацієнтам. Увесь персонал максимально орієнтований на оперативне розв'язання будь-яких питань. Приносимо вибачення за дискомфорт та прагнемо відновити Вашу довіру. Ми раді, що надана Вам у телефонному режимі детальна інформація була прийнята. Бажаємо міцного здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Затримку виправили вчасно
Анна
Харків, 02.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за відгук. Ми постійно працюємо над покращенням якості сервісу та забезпеченням комфорту для наших пацієнтів. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю УЗД Матеко Олені Володимирівні за професіоналізм, ввічливість, позитивне відношення та індивідуальний підхід до пацієнтів. Вже давно проходжу УЗД різніх органів саме у цього лікаря, бо впевнена в її професіоналізмі. Лікар завжди виявить проблему, якщо вона є. Але завдяки чуйності, вмінню роз'яснити та налагодити психоемоційний зв'язок з пацієнтом, візит до цього лікаря ніколи не супроводжується хвилюванням. Головне своєчасно проходити контрольні огляди для попередження виникнення серйозних проблем. Здоров'я, натхнення лікарю та процвітання клініці!
Вікторія
Харків, 22.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашого лікаря. Для нас є важливою Ваша висока оцінка рівня професіоналізму лікаря Матеко Олени Володимирівни. Вдячні, що Ви також особливо звернули увагу на комфорт у спілкуванні з фахівцем. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на УЗД у лікаря Матеко О.В., виявила мені проблему, завдяки чому я вчасно прооперувалася! Спеціаліст грамотний, можу рекомендувати всім! І дуже приємна в спілкуванні жінка, спасибі велике лікарю і клініці! Ніна, #925138
Ніна
Харків, 08.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та Ваші рекомендації. Раді, що наш лікар Матеко Олена Володимирівна допомогла вчасно визначити коректний діагноз та вирішити проблему зі здоров'ям. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже не задоволена прийомом у лікаря Кривенко! В описі про лікаря зазначено дружня атмосфера, так от, хочу сказати, що це не про цього лікаря!!! Коли я зайшла в кабінет мені навіть не відповіли на привітання і під час всього УЗД показувала всім видом, що не задоволена просто, що я прийшла і вона працює, щоб відповісти нормально на питання, це теж ні! Давно не бачила такого ставлення до пацієнтів навіть в державних лікарнях! Не можу рекомендувати і особисто я моя родина більше до неї не звернеться .
Надія
Харків, 06.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час візиту. У клініці завжди є можливість змінити лікаря, якщо виникла така необхідність, кожний напрямок представлений кількома фахівцями. Прагнемо відновити Вашу довіру. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Першиній О.Є. за професіоналізм, гарний настрій і ввічливість. Дуже задоволена. Щиро рекомендую цього лікаря.
Вікторія
Харків, 06.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Першиної Олени Євгеніївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.