Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про відділення УЗД в ОН Клінік Харків

Мені дуже сподобалось відношення та професійність лікарів та адміністраторів. Особливо лікарі Атаманенко А.В. (ендокринолог) та Чернишенко М.С. (УЗД). Швидко, чітко, ввічливо. Завжди з посмішкою. Дякую.
Лариса
Харків, 27.02.2024
Оцінка:
Сьогодні робила УЗД в ON Сlinic. Дуже задоволена роботою лікаря Лебедєвої С.М. та адміністраторів. Усі дуже ввічливі і знають свою роботу. Дякую Вам!
Валерія
Харків, 20.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Лебедєвої Світлани Миколаївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Першина Олена прекрасний лікар, професіонал своєї справи, чуйна, добра, уважна!
Ліна
Харків, 17.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Першиної Олени Євгеніївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
була вчора на УЗД у цієї прекрасної лікарки. зазвичай лікарі дуже небагатослівні, а особливо узисти, що лежиш і тільки сильніше переживаєш, а лікарка Поліщук запитала в мене про симптоми (що навіть не входить до обов'язків узистів), усе детально пояснила, показала, я почувалася чудово після прийому. Дуже приємна лікарка! спеціально зайшла на сайт, щоб залишити відгук, настільки мені сподобалася взаємодія з лікарем. Велике спасибі!
Марія
Харків, 15.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом візиту та спілкуванням з нашим лікарем Поліщук Яною Володимирівною. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Одна назва, а не клініка. Приїхали з 10 місячною дитиною, з температурою, ніхто не зміг приділити 10 хвилин нам, у відповідь відповідали, що потрібно записуватися заздалегідь, але як це зробити якщо до вас неможливо додзвонитися. І навіть спроби якось допомогти не було, хоч і вважається медичним закладом. Але що таке гострий біль і перша допомога ви не знаєте
Марія
Харків, 22.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Для нас важливий кожен наш потенційний і реальний пацієнт. Для зручності запису на прийоми до лікарів у нас є багато каналів зв'язку, починаючи від телефонної лінії до соц мереж та месенджерів. За потреби пацієнти можуть скористатись будь-яким з можливих. У тому числі, можна залишити заявку на телефонній лінії і пацієнту перетелефонує оператор. Всі послуги в наших клініках надаються згідно попереднього запису і встановлених стандартів. Ми поважаємо всіх наших пацієнтів, але не можемо знехтувати прийомом вже раніше записаних пацієнтів. Дякуємо за розуміння, зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все було супер. Особлива подяка Матеко Олені Володимирівні,. Дуже чутний і досвідченний лікар. Звернуся ще до вас та буду пропонувати усім знайомим. Дуже дякую.
Ліана
Харків, 11.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Матеко Олени Володимирівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже некомпетентна лікарка. Була в неї 14.11.2023 на УЗД органів малого таза, лікарка сказала, що все ідеально, і не побачила кісту в яєчнику, яка за тиждень лопнула, і мене відвезли швидкою і в екстреному порядку прооперували.
Юлія
Харків, 08.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація і підтверджуємо коректність виданого заключення по діагностичному обстеженню. Більш детально інформація Вам була надана телефоном. Завжи готові допомогти, зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Чернишенко Марини Сергіївни.(УЗД молочних залоз і щитоподібної залози).Чудовий,уважний,розумний лікар. Швидко,охайно,конкретно і все зрозуміло. Будемо звертатись ще.Марині Сергіївні і всьому медичному персоналу всього найкращого.Мирного неба.
Ірина
Харків, 21.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю та відзначили високий рівень професіоналізму Чернишенко Марини Сергіївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороша клініка Лікар Кобзар О В дуже уважний Пояснив все показав Залишилися дуже задоволені
Ельвіро
Харків, 06.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ельвіро. Щиро вдячні за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кобзара Олега Володимировича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перший раз у клініці. Дуже сподобався лікар, дуже уважний, дуже доброзичливий. Все пояснював на прийомі, голосно все розповів. Дівчата на регестратурі допомогли все оформити. Лікар УЗД Кобзар Олег Володимирович чудовий лікар.
Антоніна
Харків, 01.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим персоналом та результатом звернення до лікаря Кобзаря Олега Володимировича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалося УЗД у лікаря Матеко О.В., все мені пояснила, показала, уважний і грамотний лікар. У клініці чисто, приємно перебувати, все вчасно, без затримки. Рекомендую клініку і лікаря, спасибі велике!
Анастасія
Харків, 03.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Матеко Олени Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мотейко понравилась
Мирослава
Харків, 29.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Мириславо. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.