0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-отоларингологів у Харкові

Сьогодні були з дитиною (3 роки) на прийомі отоларинголога у Погребняк Олени Іванівни. Дуже залишились задоволені. Лікар знає як знайти підхід до маленької дитини, а хлопчик у нас не з усіма любить спілкуватись. Олені Іванівні він не тільки дав себе оглянути, а і дозволив зробити не дуже приємну маніпуляцію. Дуже поміркований та толковий лікар, дає корисні поради. Я рада що ми потрапили на прийом до вас, будемо рекомендувати!
Олена
Харків, 21.09.2023
Оцінка:
Колісник Анна Анатоліївна кваліфікований, професійний лікар рекомендую всім. Лікар від Бога.
Ігор
Харків, 26.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ігорю. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Колісник Анни Анатоліївни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря отологінголога Погребняк Олена Іванівна, 4 дні мучалась з отітом, прийшла на прийом, лікар мене якісно оглянула, назначила препарати та к вечера цього ж дня мені стало набагато легче, зійшов отік, я почала нарешті чути. Рекомендував!
Вероніка
Харків, 24.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вероніко. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Раді, що Погребняк Олена Іванівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була у Анни Анатоліївни на прийомі, залишилася в захваті від спеціаліста - все деатльно пояснила, не назначила зайвого (препарати та дообстеження)
Марія
Харків, 19.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Колісник Анни Анатоліївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячні лікарю Капленку О.В. Передзвонив та проконсультував навіть серед ночі у неробочий час. Лікування допомогло.
Ліна
Харків, 17.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Капленка Андрія Віталійовича. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі лікарю Колісник Анні Анатоліївні за лікування, найприємніша і найтурботливіша лікарка, вилікувала за день те, що не могли інші лікарі за тижні!
Христина
Харків, 08.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Христино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно дізнатися, що наш лікар Колісник Анна Анатоліївна допомогла вирішити проблему зі здоров'ям і Ви задоволені результатом лікування. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Дар'я
Харків, 27.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Колісник Анна дуже приємний лікар, покаже і розкаже зрозумілою мовою, напевне найдбайливіший лікар, обов'язково завітаю ще)
Сергій
Харків, 29.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Вдячні Вам, що публічно поділились своєю думкою про прийом лікаря. Будемо раді бачити в клініці, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Погребняк Олени Іванівни, лікувала запущені пробки у мигдаликах. Все дуже сподобалося, і підібране лікування, і ставлення, призначення аналізів саме з моєї хвороби, нічого зайвого. Дуже приємний лікар!
Наталія
Харків, 13.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом лікування, а спілкування з лікарем Оленою Іванівною було комфортним для Вас. Дякуємо за відгук та бажаємо доброго здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Анна Анатоліївна Колісник - дуже уважний, чемний лікар. Найкращі рекомендації!
Максим
Харків, 08.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Максиме. Дякуємо за висловлену думку про нашого лікаря. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже уважний, чемний лікар. Найкращі рекомендаціі.
Максим
Харків, 08.12.2022
Оцінка:
Побував на прийомі у Анни Анатоліївни, без зайвих слів - це найкращий лікар, якого я бачив у своєму житті! Ніколи я не був таким щасливим після прийому, моє питання вирішили швидко і невимушено ? З усією відповідальністю буду рекомендувати цього фахівця всім своїм друзям, колегам по роботі і знайомим!
Євген
Харків, 27.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Ми радіємо, що Ви залишились задоволеним прийомом нашого лікаря Анни Анатоліївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.