Відгуки про лікарів-інфекціоністів у Харків

Хочу висловити величезну подяку Блажко Валентині Сергіївні! Вона – фахівець високого рівня, дуже ввічлива, добра, чуйна, уважна, що є важливими рисами для справжнього лікаря. Валентина Сергіївна повністю вникає у проблему пацієнта та надає всебічну професійну допомогу!!! Велике дякую їй за людяність та порядність!!!
Ткаченко Олександр Михайлович
Харків, 16.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександр Михайлович. Нам приємно, що відвідування нашого спеціаліста було для Вас максимально комфортним та результативним. А також Ви змогли отримати відповіді на всі запитання, які викликали занепокоєння. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю щиру, глибоку подяку доктору, Блажко Валентині Сергіївні!!! Дякуємо доктору за її професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного клієнта! Велике дякую за її людяність та порядність!!! Перший раз на прийом до лікаря я ледве дійшла, тому що почувала себе дуже погано. Лікар оперативно та грамотно призначила лікування. Чи не відпустила додому, а прокапала. Відразу після першої крапельниці покращав мій стан. Дай Бог Валентині Сергіївні здоров'я та терпіння на тяжкому шляху до одужання її пацієнтів!!!
Ткаченко Олеся Олександрівна
Харків, 16.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олеся Олександрівна. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування та професійною компетентністю нашого спеціаліста. Щиро раді, що спілкування з лікарем було максимально інформативним. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Бажаємо Вам міцного здоров'я та відмінного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити свою щиру подяку за швидку постановку діагнозу, дуже грамотне призначення лікування. Хворіла півроку, ніхто не міг визначити причину. Лікувалася у семи лікарів і результату не було. Валентина Сергіївна Блажко з першого ж аналізу потрапила до крапки та вилікувала мене. Дякуємо за доброту, увагу, хороше ставлення доктора та персоналу клініки, особливо хочу відзначити медсестер Ольгу та Людмилу маніпуляційну 1ого поверху. Спасибі Валентині Сергіївні та Онклінік за те, що швидко дістали дуже рідкісні ліки. Поліпшення настало вже за тиждень. Спасибі вам велике!!!!
Коваль Валентина Василівна
Харків, 08.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентина Василівна. Дякуємо Вам, що знайшли можливість публічно поділитись своєю історією звернення до «ОН Клінік Харків». Раді знати, що візит до нашого медичного центру був для Вас результативним. Дуже приємно, що Ви повністю задоволені якістю медичних послуг і високо оцінили рівень обслуговування. Завжди раді допомогти у рамках нашої спеціалізації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
дуже вдячний Валентині Сергіївні Блажко. Лікуємо Гепатит С, за обраним їй курсом лікування, вже за місяць перемогли хворобу. просто захоплення!)
Ілля
Харків, 05.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ілля. Нам дуже приємно, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід та професіоналізм. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені порадили Валентину Сергіївну як лікаря. Звернувся зі своєю проблемою, лікар швидко знайшов чому причина і за один прийом призначив курс лікування. Я суворо дотримувався курсу лікування та результат на особу!!!! Я здоровий!!! Почуваюся привидом! Лікар чіткий, лаконічний. Професіонал, який знаходиться на своєму місці! Спасибі!!! Анатолій
Анатолій
Харків, 15.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анатолію. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Блажко В.С. Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Раді знати, що під наглядом нашого лікаря вдалось знайти вирішення неприємної проблеми. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі зі своєю мамою у Валентини Сергіївни. Хочу висловити вам подяку, що дали мені велике потрясіння з приводу лікування. Ми стільки поводилися з лікарями, але ніхто так не реагував на призначення та лікування інших лікарів. У позитивному значенні! Я відчула у вас у душі переживання та відповідальність за пацієнта. Я зрозуміла, що ви професіонал і я можу вам довірити лікування своєї найближчої людини - моєї мами. Загальний стан матері став кращим уже з першого дня. Сьогодні третій день повноцінного правильного лікування та динаміка позитивна. Виконуємо чітко усі ваші призначення. Спасибі людське вам! Записалися прийом до пульмонологу на понеділок. Ви нам розплющили очі на те, як потрібно лікуватися. Ми вам дуже вдячні! Курс ліків приймаємо, а потім зв'яжуся з вами або в текстовому форматі, або запишуся на прийом. Тепер ми нікуди без вас!
Марина
Харків, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо Вам за позитивний відгук про нашого спеціаліста. Хочемо відзначити, що у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, і ми прагнемо постійно вдосконалювати якість медичного обслуговування. Раді, що звернення до нашого лікаря було ефективним для пацієнта, і Ви відзначаєте позитивну динаміку лікування. Гарною підмогою для лікарів є потужна матеріально-технічна база нашої Мережі, що дозволяє проводити діагностику та лікування за допомогою сучасних методик у комфортних для пацієнта умовах. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую дитячому інфекціоністу Книженко О.В. за вникнення в проблему; за участь Людини в здоров'ї дитини. Дуже професійно працює. Побільше таких лікарів! Дякую за те що ви є! Досвідчено і грамотно, не забуваючи про людське ставлення.
Марія
Харків, 10.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Нам приємно, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому довірили здоров'я дитини. Ми розуміємо, наскільки важливий емоційний зв'язок з лікарем для досягнення ефективного результату та комфорту пацієнта. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Ирина
Харків, 06.01.2022
Оцінка:
...
Ирина
Харків, 04.01.2022
Оцінка:
Хочу подякувати Блажку Валентині Сергіївні. За те що вона єдина яка зрозуміла в чому проблема, направила до потрібних лікарів, направила на аналізи, УЗД... Було правильно підібране лікування! Спасибі їй велике за те, що прийняла нас!... Спасибі, ...дякую... за те, що вчасно відправили нас до флебологи і кардіолога!
Вікторія
Харків, 29.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за щирий відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. Згодні з Вами, наші фахівці комплексно підходять до діагностики та лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким
Служба контролю якості ОН Клінік
Від щирого серця хочеться подякувати доктору Блажко Валентині Сергіївні за її кваліфіковану допомогу. За ввічливе, тактовне поводження з пацієнтом. За її толерантність, доброту, щирість. Валентину Сергіївну нам порадили, як дуже грамотного спеціаліста. Після першого прийому ми не пошкодували, що звернулися саме до неї. Валентино Сергіївно, Ви нам дуже допомогли в лікуванні. Дякуємо Вам за веселий, добрий погляд, за позитивне спілкування під час прийому. Залишайтеся завжди такою ж чудовою людиною та чудовим лікарем! Дякуємо за добре серце, щирість та відповідальність, з яким Ви підходите до кожного пацієнта. Сердечно Дякуємо за Вашу чуйність, надану нам допомогу та людський підхід. З наступаючим Вас Новим Роком та Різдвом! Здоров'я Вам та Вашим близьким. 😘🤗❤
Ганна
Харків, 28.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Комплексний підхід до діагностики та лікування є одним із головних наших завдань, у чому Ви самі змогли переконатися. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Також важливо зазначити, що у розпорядженні наших фахівців знаходиться потужна матеріально-технічна база, що сприяє якісній діагностиці та лікуванню. Дякуємо за відгук та Вашу довіру. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю свою НЕСКІНЧЕННУ ВДЯЧНІСТЬ Блажко Валентині Сергіївні!!! Дякуємо Вам за правильно призначене лікування!! (На жаль, не всім «лікарям» це дано!!!) Дай Бог, Україні, хоча б половину таких ТАКТИЧНИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ у медицині! Валентина Сергіївна, залишайтеся такою ж прекрасною Людиною та Супер лікарем, яка ще допоможе дааааалеко не одному ПОКОЛІННЮ пацієнтів!!!!
Юрій
Харків, 27.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юрію. Дякуємо за довіру та вибір «ОН Клінік Харків». Справді, Блажко Валентина Сергіївна кваліфікований лікар, яка до діагностики та лікування пацієнта підходить комплексно з огляду на індивідуальні особливості кожного. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік