0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-кардіологів у Харкові

Сівцева Ю.В., Крутько Д.І., Шканд Т.В., адміністратор Анастасія Давидівна. Велика подяка адміністратору, яка зробила все можливе і неможливе, супроводжувала увесь день, все пояснювала. Лікарі зрозуміло пояснюють і гарне відношення, персонал п'ять зірок.
Олена
Харків, 23.08.2023
Оцінка:
Хочу висловити величезну подяку лікарю кардіологу Зверинській Ірині Михайлівні. Спасибі величезне за те, що погодилися проконсультувати мого сина. Доктор просто нас зачарувала своєю увагою, знанням справи і ставленням до пацієнта. Розсіяла всі сумніви, все пояснила, з великим задоволенням будемо звертатися тільки до неї. Рекомендую.
мама Костянтина
Харків, 04.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук і щирі слова подяки нашому лікарю. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з фахівцем і Ви залишилися задоволені результатом звернення до Звєринської Ірини Михайлівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Рожкова Юлія Володимирівна, консультація проведена дуже гарно, діагноз роз’яснено просто і доступно.
Євген
Харків, 08.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Ми раді, що Вам сподобалась консультація лікаря. Дякуємо за відгук та зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна доктору Терешкіну Костянтину Ігоровичу. Він повернув до життя мою 81-річну маму, коли інші лікарі відмовилися від неї. Лікар від Бога, який працює на результат. Побільше таких лікарів!
Гиря Анна Павлівна
Харків, 22.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за теплий відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Радіємо, що змогли допомогти пацієнту. Сподіваємось на подальшу співпрацю з усіма нашими пацієнтами. Бажаємо всім миру та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була вчора на прийомі до лікаря кардіолога Фадєєва Павла Олександровича. Хочу висловити велику подяку, лікар від бога. Дуже уважний, вивчив всі результати аналізів, дав рекомендації, поговорив і заспокоїв. Надалі звертатимуся тільки до Павла Олександровича, відмінний лікар і добрий як людина
Лілія
Харків, 19.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ліліє. Дякуємо за Вашу думку та позитивну оцінку роботи нашого спеціаліста. Довіра до лікаря формується з перших хвилин прийому і саме воно має у своєму розпорядженні пацієнта до лікування. Ми раді, що Ви залишилися задоволені консультацією лікаря Фадєєва П.А. Завжди готові надати допомогу у разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у кардіолога Корчма Н.М. Уважно вислухала, оглянула, призначила обстеження. Мені сподобалося. Чуйне ставлення до пацієнтів всього персоналу. Буду звертатись після обстеження.
Тимченко Л.О.
Харків, 12.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Справді, спеціаліст Корчма Н.М. кваліфікований лікар, яка до діагностики та лікування пацієнта підходить комплексно, враховуючи індивідуальні особливості. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Записала тата на прийом до Фадєєва Павла Олександровича. Результатами залишилася вкрай незадоволена. Замість того, щоб дати роз'яснення, лікар дуже рекомендував почитати його книгу. В процесі всього прийому було почуття, що він занадто крутий, щоб знизитися до простого дрібного чоловічка. Виписав направлення на відвідування 5 додаткових спеціалістів. Якщо з парою я згодна, то деякі відверте зайві. В результаті все це виглядає не як нормальна консультація, а як викачування грошей. Залишився негативний осад. Приходити до вас до клініки більше не хочеться.
Гончаренко Катерина
Харків, 10.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Для нас цінними є всі відгуки від реальних пацієнтів клініки. У цьому випадку таким Ви не є і не були присутні на прийомі. Хочемо відзначити, що Фадєєв Павло Олександрович має величезний клінічний досвід зі своєї спеціалізації, його думку шанують не лише пацієнти, а й колеги. Право кожного погоджуватися чи ні з думкою лікаря та запропонованою тактикою. Ми зв'язалися особисто з пацієнтом, уточнили інформацію - рекомендації лікаря щодо додаткових обстежень у процесі виконання. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу всім, хто звернувся до клініки.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Павлу Олександровичу Фадєєву за допомогу. Консультувалися з кількома фахівцями, але саме Павло Олександрович порадив не сподіватися на медикаментозне лікування, яке було б малоефективним, а звернутися до кардіохірургів. Звичайно, слово "операція" завжди лякає, але дуже вдячна Павлу Олександровичу за те, що він пояснив усі "за" та "проти", відповів на всі запитання. Операцію зробили вже майже як рік тому і за цей час точно жодного разу не пошкодували, згадуючи як страшний сон ті страшні напади, які до операції виникали просто на рівному місці і тривали годинами. Велике дякую!
Марія
Харків, 07.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення до нашого фахівця Фадєєва П.А. Наші лікарі комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу, а також уважно ставляться до кожного пацієнта. У цьому Ви змогли переконатись на власному досвіді. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапила на прийом до Корчми Наталі Миколаївни. Проблема з екстрасистелами та періодичним підвищенням тиску, хоча я гіпотонік і завжди тиск був низьким, але з віком став підвищуватися. На прийомі лікарка справила на мене приємне враження, але після лікування воно змінилося. Був призначений прийом препарату від тиску та сечогінний препарат протягом 10 днів, після чого контроль. Щодня вранці приймала і те, й інше. На четвертий день прийому опинилася в напівнепритомному стані, колеги викликали швидку, виявилося дуже сильно впав тиск. Лікарі швидкої допомоги констатували, що падіння тиску сталося через неправильне призначення препаратів. Як виявилося, мені не потрібно було приймати це на постійній основі, лікар призначив неправильно, результат очевидний. Прошу звернути вашу увагу на те, що все псує репутацію клініки і відбиває бажання приходити до вас ще.
Наталія
Харків, 20.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі дії лікарів з лікувально-діагностичної тактики визначаються відповідно до нормативних документів МОЗ, результатів додаткових обстежень та об'єктивних клінічних даних на день огляду. Думку лікаря пацієнт отримує як консультативного укладання. Симптоматична терапія може бути призначена до отримання всіх результатів обстежень. Умови прийому препаратів були деталізовані на прийомі, своєчасний контроль за пацієнтом артеріального тиску дозволяє знизити ризик розвитку подібних станів. У будь-якому разі, комплексна проблема потребує комплексного підходу у вирішенні. Свою думку надали наші провідні кардіологи. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. У терміновому порядку мені був потрібен виклик лікаря-кардіолога додому. ОН Клінік у найкоротші терміни організували послугу і вже за дві години лікар був на місці. Висловлюю подяку лікарю Фадєєву Павлу Олександровичу за високий рівень професіоналізму. Після докладного та якісного збору анамнезу провів корекцію прийому медикаментів і вже наступного дня стан здоров'я нормалізувався. Наразі після консультації минуло 10 днів. Самопочуття відмінне, пройшла тахікардія, задишка та набряки ніг, тиск і пульс прийшли в норму. Усім рекомендую лікаря-кардіолога Павла Олександровича!
Зінаїда
Харків, 19.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Зінаїдо. Дякуємо за позитивний відгук та добрі слова. Клінічний досвід наших фахівців дає можливість отримати індивідуальне рішення для кожної проблеми та якісну медичну допомогу. Ми раді, що у Вас залишилися лише позитивні враження щодо лікування під наглядом нашого лікаря Фадєєва П.О. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася за допомогою до лікаря-кардіолога Корчми Наталі Миколаївни та залишилася безмежно вдячна їй за консультацію. На первинному прийомі дуже уважно вислухала мої скарги, уточнювала найменші деталі, на які я навіть не звернула б уваги. Наталія Миколаївна оцінює масштаб проблеми дуже скрупульозно! Призначила первинне лікування та необхідні аналізи. Слід зазначити нічого зайвого. До другого прийому завдяки правильно призначеному лікуванню я прийшла вже в кращому стані. На другому прийомі Наталія Миколаївна дуже зрозуміло розшифрувала мої аналізи, додала до лікування необхідні препарати, побажала якнайшвидшого одужання! ДЯКУЮ ВАМ! РЕКОМЕНДУЮ НАТАЛІЮ МИКОЛАЇВНУ КОРЧМУ! ???
Тетяна Турбаба
Харків, 12.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо Вам за позитивний відгук та добрі слова. Ми раді, що в особі нашого фахівця Ви знайшли лікаря, котрому змогли довірити своє здоров'я. Комплексний підхід до діагностики та лікування є одним із головних завдань наших фахівців, у чому Ви змогли переконатися на своєму прикладі. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисним усім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу та лікаря. Завжди готові допомогти в рамках нашої спеціалізації та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нет безысходности тоскливой Я "Здравствуй!" жизни говорю! Фадеев Павел Александрович, За это Вас благодарю! Від щирого серця вдячна лікарю Фадєєву Павлу Олександровичу - уважно вислухав, приділив час, вивчив проблему і призначив лікування. Сподобався професійний підхід і ставлення. Спасибі!
Ніна Володимирівна
Харків, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ніно Володимирівно. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Фадєєва П.О. виправдав надану Вами довіру. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня та індивідуальний підхід. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.