Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-кардіологів у Харкові

Вже майже рік користуюся послугами цієї клініки. Відвідувала центр на Ярослава Мудрого і на Гагаріна. Завжди була задоволена лікарями. У кардіології була на прийомі у лікаря Звєринської, але тепер вона не працює, тому довелося обирати іншого лікаря. Так як мені зручно приходити в центр на Гагаріна, я записалася до лікаря Добровольської. Я не місцева, живу за 100 км.від Харкова і часто обмежена у часі. Знаючи, що прийом триває 30-40 хвилин, завчасно взяла квиток. С самого початку мене здивувало, як лікар переглянула мої аналізи. Їх багато, кілька сторінок. Вона подивилася тільки перші. Результати кауголограми вони прочитала тільки після того, як я її попросила. Довго збирала і вносили в програму мої дані, хоча все це вже було сказано при попередньому зверненні до лікаря. Коли я, після 25 хвилин прийому, звернула її увагу на те, що скоро мені треба виходити, а ніякої інформації щодо лікування я ще не отримала, то почула відповідь: я працюю в новій програмі, яка потрібна вам. І не підганяйте мене. Вибачте, мені не так важлива виписка, як живе спілкування з лікарем. Я приїхала для того, щоб лікар пояснив мені свої призначення, розказав про аналізи. Меня важливо знати які ліки і для чого приймати. Нічного цього озвучено не було. Через 37 хвилин прийому мені віддали виписку зі словами: там все написано, самі розберетеся. Вперше зустрічаю таке відношення до пацієнта. Чому інший лікар встигав опитати, розшифрувати аналізи і надати рекомендації? Без хамства і зверхнього ставлення. Дуже не сподобалося мені такий прийом. Тепер буду шукати іншого лікаря, бо до Добровольської вже не прийду ні за що.
Валентина
Харків, 15.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Безумовно, взаєморозуміння та комфорт у спілкуванні між лікарем та пацієнтом є важливим для досягнення успіху у лікуванні. Нам прикро, що під час консультації не виникло контакту та порозуміння з лікарем. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт. Зазначаємо, що у пацієнта завжди є можливість змінити лікаря, якщо виникла така необхідність, та звернутися до іншого фахівця цього профілю, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кардіолог Сівцева Ю.В. та ендокринолог Орлова О.М. провели консультацію на вищому рівні. Призначили, розповіли про аналізи, діагностику. Все сподобалося! Клініка гарна та затишна.
Наталя
Харків, 31.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до наших лікарів Сівцевої Юлії Віталіївни та Орлової Олени Миколаївни. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна за кваліфікований прийом, лікар Сівцева Юлія Віталіївна дуже чуйна. Дякую персоналу клініки - швидке обслуговування, приємні дівчата. Дякую, що ви є!!!
Ніна Іванівна
Харків, 30.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно Іванівно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Сівцевої Юлії Віталіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена лікарем-кардіологом Звєринською Іриною Михайлівною. Неодноразово звертаємося до неї родиною для консультації. Завжи чіткі рекомендації, зрозумілі пояснення. Сервіс "ОН Клінік! також на високому рівні. Дякуємо за допомогу!
Юлія
Харків, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Звєринської Ірини Михайлівни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щира подяка лікарю Рожко (Сівцевій) Юлії Віталіївні за доброзичливість, професійне лікування. Лікар, яка знає свою справу і від усього серця хоче, щоб її хворі пацієнти були здорові та завжди усміхнені. Також дякую усьому медичному персоналу клініки за щире відчуття і гарне сталвення до хворих. Медичний заклад відноситься до клінік майбутнього. Нехай всім щастить. Зройстайте професійно та лікуйте хворих. Без Вас усіх не здолати тяжкі хвороби.
Лариса Григорівна
Харків, 28.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо Григорівно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Команда фахівців клініки постійно працює над забезпеченням комфорту пацієнтів на усіх етапах надання медичної допомоги. Зворушені Вашими щирими словами подяки та високою оцінкою професіоналізму нашого лікаря Рожкової Наталії Вікторівни. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівця. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була на прийомі у лікаря Зверинська І.М., дуже професійний лікар. Педантично підходить до проблеми, все пояснила, все перевірила. Було дуже приємно познайомитися з таким лікарем. Буду рекомендувати лікаря і клініку. Сервіс високий
Леонида
Харків, 24.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Леонідо. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Звєринської Ірини Михайлівни. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарям Сівцевій Ю.В. та Мангушевій В.Ю. За співчуття, доброзичливість та повагу, високий професіоналізм. Також медперсоналу на ресепшені і всім медикам клініки. Бажаю процвітання і успіхів.
Лариса Григорівна
Харків, 25.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо Григорівно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм наших фахівців та залишилися задоволені результатом звернення до лікарів Сівцевої Юлії Віталіївни та Мангушевої Вікторії Юріївни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поблагодарить врача-кардиолога Добровольскую Инну Николаевну за высокий профессионализм, внимание и неравнодушие. Благодаря грамотному подбору лекарств и удачно проведенной лечебной терапии состояние самочувствия моей мамы значительно улучшилось. Спасибо врачу и всему приветливому и отзывчивому коллективу больницы.
Валентина
Харків, 21.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви поділилися позитивним досвідом звернення до нашого лікаря та публічно висловили щиру подяку Добровольській Інні Миколаївні. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сівцева Ю.В., Крутько Д.І., Шканд Т.В., адміністратор Анастасія Давидівна. Велика подяка адміністратору, яка зробила все можливе і неможливе, супроводжувала увесь день, все пояснювала. Лікарі зрозуміло пояснюють і гарне відношення, персонал п'ять зірок.
Олена
Харків, 23.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені зверненням до нашої клініки та лікарів Сівцевої Юлії Віталіївни, Крутька Дмитра Ігоровича та Шканд Тетяни Віталіївни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю кардіологу Зверинській Ірині Михайлівні. Спасибі величезне за те, що погодилися проконсультувати мого сина. Доктор просто нас зачарувала своєю увагою, знанням справи і ставленням до пацієнта. Розсіяла всі сумніви, все пояснила, з великим задоволенням будемо звертатися тільки до неї. Рекомендую.
мама Костянтина
Харків, 04.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук і щирі слова подяки нашому лікарю. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з фахівцем і Ви залишилися задоволені результатом звернення до Звєринської Ірини Михайлівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Рожкова Юлія Володимирівна, консультація проведена дуже гарно, діагноз роз’яснено просто і доступно.
Євген
Харків, 08.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Ми раді, що Вам сподобалась консультація лікаря. Дякуємо за відгук та зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна доктору Терешкіну Костянтину Ігоровичу. Він повернув до життя мою 81-річну маму, коли інші лікарі відмовилися від неї. Лікар від Бога, який працює на результат. Побільше таких лікарів!
Гиря Анна Павлівна
Харків, 22.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за теплий відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Радіємо, що змогли допомогти пацієнту. Сподіваємось на подальшу співпрацю з усіма нашими пацієнтами. Бажаємо всім миру та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.