Logo
0 800 30 11 77
Були на консультації і лікували батька у Бірюкової Татьяни Олексіївни. Все сподабалось, відношення та призначене лікування. Сподобалося відношення персоналу, сервіс, чистота, професіоналізм медичних сестер. Все на висоті.
Ольга
Чернігів, 23.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук.Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Бірюкової Тетяни Олексіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бірюкова Т.В Дуже ввічлива і гарний лікар.Підримає і вислухає і дає добрі поради, просто найкращий дерматолог.
Тетяна
Чернігів, 27.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Бірюкової Тетяни Олексіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікарки Блоха Наталії Володимирівни. Відразу правильно встановила діагноз.Кваліфіковано надала всі пояснення,рекомендації.Тут же надали першу медичну допомогу.В електронному виді роздрукували і діагностичне обстеження , і рекомендації: які пройти аналізи, до яких ще спеціалістів треба звернутись. Гарна атмосфера, комфортні умови! Лікарка дуже приємна у спілкувпнні, викликає довіру! Медсестричка ( на жаль, не знаю ім 'я) та дівчинка на рецепції --- чудові! Рекомендую!
Зінаїда
Чернігів, 22.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Зінаїдо. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Вдячні, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашої клініки та лікаря. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з фахівцем та задоволені результатом звернення до Блохи Наталії Володимирівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку персоналу клініки ОН Клінік (ДокторПРО) Чернігів, звертаємось до вас вже не вперше сім'єю з дітьми та чоловіком на Вакцинацію від грипу. Сьогодні нас приймала лікар Жила Л.Г. - Доктор приємна і чемна, все професійно пояснила і дала рекомендації, медсестри теж приємні дівчата, знайшли підхід до наших дітей, так що залишилися всі задоволені і прийдемо до вас ще! Спасибі!
Алла
Чернігів, 22.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Щиро дякуємо за теплий відгук. Дуже приємно дізнатися, що Ви залишилися повністю задоволені якістю послуг і високо оцінили рівень обслуговування та кваліфікацію наших фахівців. Бажаємо міцного здоров'я, миру та добра Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до «ОН Клінік» з проханням видалення родимок, до лікаря-дерматолога Блохи Наталї Володимирівни. Найкращий лікар, який допоміг у вирішенні проблеми, лікування пройшло успішно. Лікар турбувався за станом здоров’я та піклувався про самопочуття. Рекомендую клініку і лікаря.
Юлія
Чернігів, 26.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо Вам за вибір нашого медичного центру та лікаря Блохи Н.В. Нам приємно, що звернення до нашого спеціаліста було не лише комфортним, а й результативним для Вас. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Петрусенко Оксана Павлівна - лікар, яку хочеться рекомендувати! Дуже відповідальний фахівець, уважна і позитивна. Огляд проходить в комфортних умовах, знайшла причину і дуже нам допомогла. Величезне дякую особисто і клініці, в якій можна дуже швидко пройти всі необхідні обстеження та аналізи. Раджу всім!!!
Вадим
Чернігів, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Ми розуміємо, наскільки важливий позитивний емоційний зв'язок між пацієнтом і лікарем, а також комфортна атмосфера загалом. Тому у нас працюють лише кваліфіковані лікарі, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишився дуже задоволений якістю прийому персоналом «ОН Клінік» і зокрема лікарем дерматологом Блоха Наталією Володимирівною. У століття електронної ери та IT-технологій, особливо цінно просте людське привітність і розуміння проблеми пацієнта.
Микола Петрович
Чернігів, 08.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Миколо Петровичу. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікування геморрою і тріщини в клініці ОН Клінік пройшло успішно. Діагностику і лікування проводив лікар Бабак М.В. Лікар уважний, професіонал своєї справи. Після пройденого курсу почуваю себе добре, повернулася до нормального образу життя без болі і дискомфорту. Всім задоволена. Дякую лікарю і медперсоналу.
Ірина
Чернігів, 23.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. На своєму досвіді Ви змогли переконатися, що малоінвазивні методики лікування, які використовуються в нашому медцентрі, дозволяють вирішити проктологічні проблеми в комфортній для пацієнта обстановці і без відриву від звичного ритму життя. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до клініки «ОН Клінік» з проблемою сильного випадіння волосся. Консультацію та подальше лікування проводила трихолог Блоха Наталія Володимирівна. Лікарем задоволена на сто відсотків. Проходила курс мезотерапії, приймала комплекс вітамінів. Результат помітила вже через дві процедури. Рекомендую ОН Клінік. Обслуговування на вищому рівні.
Валентина
Чернігів, 09.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми прагнемо надати нашим пацієнтам максимально комфортні умови на кожному етапі перебування в медичному центрі. Блоха Наталія Володимирівна кваліфікований спеціаліст, в чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Раді знати, що Ви відзначаєте позитивну динаміку лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі, допомогли, швидко, якісно, ставлення лікарів гарне
Тетяна
Чернігів, 03.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Раді, що у Вас залишилися позитивні враження після звернення в наш медичний центр. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Задоволена роботою лікаря Петрусенко О. П. Рекомендую всім! Дуже лояльне відношення до пацієнта, підтримка, ефективне лікування. У клініці використовується сучасна діагностика, новітні технології. Персонал привітний, уважний, приємно знаходитись у вашій клініці.
Олена
Чернігів, 14.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів нашої роботи, а професіоналізм спеціалістів і сучасне обладнання є запорукою високих показників ефективності. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініка дуже сподобалася, від самого входу. Персонал дуже гарний, клініка чиста, дівчата в реєстратурі чемні. Лікарі професіонали своєї справи. РЕКОМЕНДУЮ!
Віолета
Чернігів, 26.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віолето. Дякуємо за щирий відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.