Лікар у смартфоні: як отримати онлайн-консультацію в «ОН Клінік»?

Лікар у смартфоні: як отримати онлайн-консультацію в «ОН Клінік»?
Читати 7 хвилин | Опубліковано: 20 October 2021 | Перегляди 3175
У період пандемії вкрай важливо зайвий раз не відвідувати громадські місця, щоб не наражати своє здоров'я на небезпеку. На щастя, у сучасному світі практично все можна зробити в інтернеті: замовити продукти, сплатити рахунки, навіть отримати консультацію лікаря онлайн.

Так, онлайн-консультація лікаря в Україні сьогодні вкрай актуальна. Отримати таку послугу можна в мережі медичних центрів «ОН Клінік». І, природно, вона породжує безліч питань, на найпоширеніші з яких ми сьогодні відповімо.

Що таке онлайн-консультація лікаря?

Відеоконсультація лікаря — це можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу від терапевта або вузького спеціаліста без необхідності фізичної присутності пацієнта в клініці.

У Мережі медичних центрів «ОН Клінік» був розроблений спеціальний функціонал в особистому кабінеті пацієнта, що забезпечує якісний відео- та аудіозв'язок.

Як проходить онлайн-консультація лікаря?

Консультація терапевта онлайн проходить в особистому кабінеті пацієнта. Щоб зв'язатися з лікарем, необхідно зайти в розділ «Відеоконсультації» в призначений час, і підключення відбудеться автоматично.

Консультація проходить у форматі відеозв'язку, під час якого лікар збирає анамнез, вивчає результати аналізів і обстежень (якщо вони є) і призначає/коригує лікування. Після завершення дистанційного прийому лікар завантажує консультативний висновок у медичну карту пацієнта, тож ви зможете ознайомитися з ним у своєму особистому кабінеті.

Під час відеоконсультації лікар не може провести повноцінний огляд пацієнта. Наскільки тоді ефективний такий онлайн-формат?

Онлайн-консультація лікаря є ефективним форматом отримання медичної допомоги, який дозволяє уникнути візиту до медичного центру і заощадити час пацієнта на дорогу. Також відеоконсультації зручні тим, хто фізично не може відвідати лікаря, наприклад, через відрядження.

Консультація лікаря через інтернет дозволяє:

  • отримати розшифровку результатів аналізів онлайн;
  • скорегувати лікування після проходження обстеження або в разі появи нових симптомів;
  • у динаміці контролювати самопочуття пацієнта, отримувати дані про його пульс, тиск, температуру тощо;
  • провести планову консультацію гастроентеролога онлайн після закінчення курсу лікування;
  • отримати думку другого фахівця щодо проблеми.

Зверніть увагу, що не всі фахівці проводять первинний прийом у форматі онлайн, оскільки часто для постановки діагнозу і призначення лікування необхідний очний огляд у лікаря.

Якщо я вже була у лікаря, і він відправив мене на додаткове обстеження, чи можна провести повторний візит онлайн? Лікарю будуть доступні результати аналізів?

Більшість фахівців мережі медичних центрів «ОН Клінік» проводять онлайн-консультації, тож якщо вам зручніше провести повторний прийом онлайн, ви можете це зробити. При цьому ви зможете обговорити з лікарем усі результати аналізів, УЗД та інших обстежень під час відеозв'язку.

Як показати мої попередні дослідження лікарю (УЗД, аналізи)?

Часто під час консультації гінеколога онлайн лікарю необхідно ознайомитися з результатами УЗД та аналізів для постановки правильного діагнозу. Якщо всі дослідження були проведені в мережі медичних центрів «ОН Клінік», їх результати автоматично з'являться у вашій електронній карті. Якщо ж ви проходили обстеження в інших клініках, ви можете надіслати документи лікарю під час відеоконсультації.

Як записатися на онлайн-консультацію лікаря в мережі медичних центрів «ОН Клінік»?

Щоб отримати консультацію уролога або іншого фахівця онлайн, необхідно вибрати відповідну послугу на сайті, заповнити форму запису на прийом і оплатити онлайн-прийом. Після цього з вами зв'яжеться оператор контактного центру для підтвердження дати, часу і фахівця, до якого ви б хотіли потрапити на прийом.

Які лікарі проводять прийом онлайн?

У мережі медичних центрів «ОН Клінік» практично всі лікарі проводять консультативні прийоми онлайн. Найчастіше пацієнти записуються на консультацію педіатра або терапевта онлайн, щоб уникнути відвідування медичного центру з симптомами застуди. Однак у нас ви можете отримати відеоконсультацію гінеколога, уролога, дерматолога, невролога, ендокринолога, отоларинголога, оперуючого хірурга та інших фахівців.

Скільки коштує консультація лікаря онлайн в «ОН Клінік»?

Скільки коштує онлайн-консультація лікаря, залежить від конкретного фахівця і медичного центру. Усі ціни на консультативні прийоми онлайн вказані на нашому сайті, тож ви можете ознайомитися з ними в будь-який час.

Якщо я проживаю і спостерігаюся у лікаря в Харкові, чи можу я записатися на відеоконсультацію до фахівця з іншого міста?

Так, ви можете записатися на онлайн-прийом до лікаря з медичного центру «ОН Клінік», розташованого в іншому місті. Найчастіше так чинять пацієнти, якщо хочуть отримати альтернативний висновок фахівця за результатами обстежень та аналізів. Зверніть увагу, що змінювати лікаря в процесі лікування не рекомендується.

Чи можна отримати консультацію лікаря онлайн, якщо я перебуваю за кордоном?

Так, у медичних центрах «ОН Клінік» доступна послуга консультації лікаря онлайн для пацієнтів, які перебувають за кордоном. Для цього потрібно зареєструватися в особистому кабінеті за номером телефонного оператора країни, в якій ви перебуваєте. Після цього ви отримаєте SMS-підтвердження про реєстрацію та зможете записатися на консультацію лікаря онлайн у будь-який з медичних центрів «ОН Клінік» в Україні.

Консультативний прийом лікаря онлайн дозволяє отримати вичерпну інформацію за результатами обстежень та скорегувати лікування у разі зміни симптоматики без необхідності відвідувати медичний центр.

А ви вже користувалися послугою онлайн-консультації лікарів в «ОН Клінік»?

Рейтинг статті:
4.67 з 5 на основі 3 оцінок
Автор: Наталія Павлова

Інші статті на тему

Похожие статьи: