Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями в Одесі

Геморой - це захворювання судин прямої кишки, за якого відбувається розширення ректальних венозних сплетінь з формуванням гемороїдальних вузлів. Геморой супроводжується дискомфортом і болем у періанальній області, труднощами дефекації (випорожнення кишечника) та може ускладнюватися кровотечею із заднього проходу і тромбозом гемороїдальних вузлів. Одним з ефективних малоінвазивних методів лікування геморою є лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями (видалення геморою кільцями).

Як проводять латексне лігування гемороїдальних вузлів в Одесі

Лігування гемороїдальних вузлів в Одесі проводять в медичному центрі «ОН Клінік Одеса». Підготовка до лікування полягає в обстеженні прямої кишки лікарем-проктологом, яке включає:

  • зовнішній огляд періанальної області;
  • пальцеве дослідження прямої кишки;
  • аноскопію і ректоскопію (інструментальний огляд анального каналу і прямої кишки за допомогою ендоскопа, який оснащений камерою і дозволяє отримати зображення слизової оболонки кишечника).

Лікування геморою латексними кільцями проходить в кабінеті лікаря-проктолога під місцевим знеболенням (обробка зони проведення маніпуляції розчином анестетика). На гемороїдальних вузол накладається лігатор гемороїдальних вузлів, який являє собою міцне латексне кільце. В результаті накладання латексного кільця від геморою, припиняється надходження крові до гемороїдальних вузла, після чого протягом 3-4 днів вузол атрофується (зменшується в розмірі і підсихає), безболісно відпадає і виводиться природним шляхом з каловими масами. За одну процедуру, як правило, проводять лігування одного гемороїдального вузла.

Переваги латексного лігування геморою в проктологічному відділенні в «ОН Клінік Одеса»

Латексне лігування гемороїдальних вузлів є альтернативою іншим оперативним (радикальному видаленню гемороїдальних вузлів) і малоінвазивним (лазерній вапоризації геморою, радіохвильовому висіченню) методам лікування геморою. Перевагами лігування геморою латексними кільцями є:

  • ефективність;
  • безболісність (у порівнянні з оперативними методами лікування);
  • швидкість настання ефекту (атрофія гемороїдальних вузлів відбувається за 3-4 дні після проведення однієї процедури лігування);
  • безпека (за проведення маніпуляції лігування гемороїдальних вузлів не порушується цілісність слизової оболонки прямої кишки, тому немає ризику кровотечі або інфікування);
  • швидка реабілітація (процедура проводиться амбулаторно, і відразу після маніпуляції можна повернутися до звичних справ).

Протипоказання до латексного лігування гемороїдальних вузлів

Латексне лігування геморою не проводиться, якщо на момент звернення у пацієнта є гострі захворювання або загострення хронічних захворювань. Протипоказаннями до накладання лігатору є геморой третього ступеня, а також випадки геморою, ускладнені ректальною (прямокишковою) кровотечею або тромбозом гемороїдальних вузлів.

Записатися на прийом до проктолога в медичному центрі «ОН Клінік Одеса» можна цілодобово за телефоном або через форму запису на прийом на сайті. Дізнатися вартість консультації проктолога, а також вартість латексного лігування геморою в Одесі можна за телефоном в адміністраторів медичного центру.

Марусов Андрій Анатолійович
Марусов Андрій Анатолійович
Лікар відділення проктології

Вартість лігування геморою у Одесі

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Одеса

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Одесі

Була у доктора Тутунару Миколи Олександровича. Лікар просто чудовий, професіонал своєї справи! Все розповів, пояснив, дав призначення. Прийомом дуже задоволена. Спасибі за допомогу! Ви кращий!
Катерина Мельниченко , 01.08.2022. Показати відповідь
Оцінка: