Лікування геморою лазерною вапоризацією в Одесі

Геморой - це хвороба, для якої характерне патологічне збільшення гемороїдальних вузлів і запалення вен прямої кишки. До ускладнень геморою належать гнійний парапроктит (гнійно-запальний процес у жировій клітковині навколо прямої кишки), набряк анального отвору та омертвіння (некроз) тканин гемороїдального вузла.

Щоб уникнути розвитку ускладнень геморою і хірургічного втручання, необхідно звернутися до лікаря-проктолога за появи перших симптомів захворювання (анальної кровотечі, печіння і свербіння в задньому проході). До малоінвазивних методів лікування геморою належать лазерна вапоризація гемороїдальних вузлів, латексне лігування геморою і радіохвильова хірургія.

Показання до лазерної вапоризації гемороїдальних вузлів

Операція з видалення геморою лазером проводиться на ранніх стадіях (з першої по третю стадії) розвитку захворювання. Крім того, до показань до лазерної вапоризації гемороїдальних вузлів належать:

  • випадання і кровоточивість запалених гемороїдальних вузлів;
  • утворення тромбірованних вузлів;
  • поява анальних тріщин.

Під час лазерної вапоризації судини в слизовій оболонці прямої кишки моментально запаюються, що виключає ризик інфікування і кровотеч. Висічення гемороїдальних вузлів проводиться шляхом термічного впливу на патологічні утворення.

Перевагами лазерної операції на геморой також є безболісність, безкровність, швидкий відновлювальний період, а також відсутність післяопераційних ускладнень і шрамів.

Як проводять лазерну вапоризацію гемороїдальних вузлів в Одесі

Лазерне видалення геморою в Одесі проводиться за допомогою лазерного вапоризатора. Для проведення процедури анальна зона знеболюється місцевим анестетиком. Потім біля основи припікаються зовнішні гемороїдальні вузли. Для видалення внутрішніх гемороїдальних вузлів у задній прохід спочатку вводять спеціальний прилад - аноскоп, який дозволяє візуалізувати пряму кишку. Потім (після візуалізації) внутрішні вузли припікаються.

Протягом однієї-двох годин після лікування геморою лазером в Одесі пацієнт знаходиться під наглядом лікаря, потім його виписують. Відновлювальний період після видалення геморою лазером триває до двох-трьох тижнів.

Записатися на прийом до проктолога і на лазерну вапоризацію гемороїдальних вузлів в Одесі можна за вказаними на сайті телефонами або через форму запису на прийом. Запис на консультацію лікаря здійснюється цілодобово. Дізнатися вартість лазерної вапоризації геморою можна на сайті або за телефоном.

Марусов Андрій Анатолійович
Марусов Андрій Анатолійович
Лікар відділення проктології

Вартість прийому лікарів у Одесі

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Одеса

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Одесі

Біль прийшов зненацька. У лікарню йти страшно, але не куди не дінешся само не розсмокчеться і записався на прийом до доктору Марусову Андрію Анатолійовичу. Лікар уважно вислухав мої скарги і з великим тактом та обережністю провів необхідні обстеження. Виявився гострий зовнішній геморой 2 ст. Андрій Анатолійович дуже популярно і зрозуміло...
Владимир , 16.08.2022. Показати відгук
Оцінка: