Лікування трофічних виразок в Харкові

Трофічні виразки на ногах локалізуються на стопах і гомілках і не загоюються протягом 6 тижнів і більше. Шкірні покриви та підшкірна клітковина незагойні через порушення кровопостачання, викликаного атеросклерозом, варикозом, посттромбофлебітичною хворобою або іншим захворюванням судин нижніх кінцівок.

Часто пацієнти вдаються до самостійного лікування трофічних виразок з використанням народних коштів. Неправильно підібрана терапія підвищує ризик переходу процесу в хронічну стадію і швидкого поширення виразки на навколишні тканини. У запущеному випадку запалення зачіпає не тільки шкіру і підшкірні шари, але і м'язи, зв'язки, кістки.

Щоб не допустити ускладнень патології, лікування трофічних виразок необхідно проходити під контролем кваліфікованого флеболога. Фахівці медичного центру «ОН Клінік Харків» підберуть ефективні і результативні методики терапії для відновлення здоров'я ніг.

Що таке трофічна виразка?

Трофічна виразка - це дефект шкірного покриву, викликаний порушенням кровотоку в нижніх кінцівках. Найчастіше виразки є симптомом інших захворювань артерій і вен. Поступове руйнування судинної системи в ногах погіршує мікроциркуляторні процеси, через що і виникають трофічні виразки. Недостатнє харчування клітин не дає їм відновлюватися, тому трофічні виразки на ногах довго не заживають.

При появі виразок в завдання флеболога входить встановити причину їх виникнення. Залежно від цього підбирається лікування трофічних виразок.

Як лікувати трофічні виразки?

Місцева терапія полягає в використанні різних препаратів:

  • антимікробні засоби. Уражені осередки створюють сприятливі умови для розвитку бактерій і грибків, тому виразки часто гниють. Для профілактики некротичних змін використовуються різноманітні антисептичні склади, які знищують мікроорганізми та створюють на поверхні рани захисний шар;
  • ранозагоювальні мазі від трофічних виразок. Прискорюють утворення епітелію. Багато медикаментів надають комплексний вплив: знімають больовий синдром, відновлюють шкіру, знезаражують її;
  • компресійне бинтування кінцівок. Бинти змінюються мінімум раз в день або частіше при швидкому намоканні.

Крім місцевого лікування, необхідна комплексна терапія, спрямована на відновлення нормальної роботи серцево-судинної системи.

Народні засоби застосовувати не рекомендується - разом з ними легко занести в рану інфекцію, що призведе до швидкого розростання виразок.

Скільки заживає трофічна виразка?

Тривалість лікування залежить від багатьох факторів:

  • тяжкості інфекційного процесу;
  • індивідуальних особливостей організму пацієнта;
  • вираженості судинного захворювання;
  • підібраною терапією.

Загоєння шкірних уражень без лікування основної патології неможливо. Але місцевий вплив істотно полегшує стан пацієнта, прискорює відновлення шкіри, мінімізує ризик інфекційного процесу. Тому важливо спостерігатися у компетентних і досвідчених флебологів, які застосовують передові методики терапії.

Такі фахівці працюють в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Завдяки сучасному обладнанню, кваліфікованому медперсоналу, комфортних умов в самому медичному центрі, одужання пацієнтів прискорюється. Записатися на прийом до флеболога можна за контактними телефонами центру. Флеболог продіагностує поточний стан вен і призначить відповідне лікування.

Вартість лікування трофічних виразок у Харкові

Консультація флеболога
400грн. / 380грн.
Первинний прийом лікаря - флеболога з УЗД
550грн. / 523грн.
ОНЛАЙН Консультація флеболога
400грн. / 380грн.
ОНЛАЙН Консультація флеболога за кордон

Лікарі відділення флебології ОН Клінік Харків

Відгуки про флебологiв ОН Клінік у Харкові

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама