Лікування варикозного розширення вен лазером у Харкові

Варикоз - це захворювання, що характеризується розтягуванням венозних стінок через неповноцінну роботу клапанів вен. Внаслідок цього порушується відведення венозної крові в кінцівках. Симптоми варикозу у жінок виявляються частіше, ніж у чоловіків. Цьому сприяє ряд факторів, таких як носіння тісного одягу і взуття на високих підборах, вагітність і пологи.

Варикозна хвороба ніг може довго не викликати серйозного занепокоєння, однак з моменту перших проявів вона розвивається і становить загрозу життю, якщо її не лікувати.

Симптоми варикозного розширення вен

Варикозне розширення вен нижніх кінцівок має три стадії розвитку:

  • перша стадія варикозу (компенсаційна) - відчувається важкість у ногах і дискомфорт, зокрема після незначних навантажень на ноги (прогулянки, біг). Серед візуальних проявів можливе виникнення характерних «сіточок», звивистості вен на ногах;
  • друга стадія варикозу (субкомпенсаційна) - симптоми варикозу першої стадії більш виражені, турбують ниючі відчуття в ногах, набряклість ніг до кінця дня, поколювання, судомні прояви ночами;
  • третя стадія варикозу (декомпенсаційна) - симптоми варикозного розширення вен посилюються набряками протягом усього дня, зміною та нерівномірністю кольору шкіри ніг, виникненням трофічних виразок і появи ущільнень. Згодом захворювання варикозного розширення вен може стати причиною тромбоемболії або тромбофлебіту.

Своєчасне лікування варикозу на ногах є гарантією відсутності необхідності в оперативному втручанні та регулярному відвідуванні лікаря-флеболога в майбутньому.

Причини варикозного розширення вен на ногах

Найпоширенішою причиною виникнення варикозного розширення вен у чоловіків і жінок вважають спадкову схильність. Також серед причин варикозу виділяють:

  • малорухливий спосіб життя або надмірні навантаження на кінцівки;
  • неправильний раціон;
  • шкідливі звички (куріння, зловживання алкоголем);
  • травми судин;
  • ожиріння;
  • вагітність.

Частина перерахованих причин також можуть викликати варикозне розширення вен на руках. А оскільки більшість чинників, що провокують розширені вени, можна виключити власними силами, правильним рішенням буде стежити за своїм здоров'ям. Якщо захворювання вен спровоковано ожирінням, яке може бути причиною гормональних порушень, тоді необхідна консультація ендокринолога. За варикозного розширення вен на початкових етапах призначається збалансоване харчування, носіння компресійних панчіх і фізичні навантаження (регулярна зарядка, плавання).

Як проводять лікування варикозного розширення вен лазером?

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» у Харкові проводиться лікування варикозу лазером. Ендовенозна лазерна коагуляція з мініфлебектомією (ЕВЛК) - це малоінвазивний метод усунення варикозу з використанням місцевої анестезії, який дозволяє виконати операцію без розрізів шкіри за допомогою УЗД для контролю положення лазерного світловоду у вені.

У день операції необхідно прийти в зручному взутті і вільному одязі. Тривалість процедури становить до півтори години. Після процедури знаходження в стаціонарі не потрібно. Через 7-10 днів після операції потрібно з'явитися на повторний огляд для отримання подальших рекомендацій лікаря.

Ви можете записатися на первинний прийом у флеболога, який включає УЗД вен нижніх кінцівок, а також дізнатися вартість лікування варикозу лазером на сайті медичного центру «ОН Клінік Харків» або за телефоном. Запис працює цілодобово.

Калмикова Анастасія Сергіївна
Калмикова Анастасія Сергіївна
Лікар відділення флебології

Вартість лікування варикозного розширення вен у Харкові

Консультація флеболога
Первинний прийом лікаря - флеболога з УЗД
ОНЛАЙН Консультація флеболога
ОНЛАЙН Консультація флеболога за кордон

Лікарі відділення флебології ОН Клінік Харків

Відгуки про флебологiв ОН Клінік у Харкові

Дякуємо велике лікарю Фетисову Сергію Андрійовичу за якісне обстеження, конкретність, чіткість та детальність у проведенні консультації. Всім рекомендую!
Тетяна Сазонова , 08.11.2021. Показати відповідь
Оцінка: