Logo
0 800 30 11 77
Я сьогодні здавала кров общ. ан крові + білок, дуже вдячна Бойко Аліні за її роботу, яка з першого разу взяла кров з тонкої вени. Вдячна їй дуже, бажаю їй здоровʼя, мирного неба, таких як Аліна, нужно цінить і берегти. Дай Боже їй всього найкращого.
Валентина
Одеса, 29.03.2024
Оцінка:
Дуже поганий сервіс. Записаний був на 10:00 на аналізи. Приїхав заздалегідь, так як рекомендують. Довгий час ніхто не звертався до мене і не вибачався, що я очікую уже 10 хвилин, 20 хвилин, 30 хвилин. Підійшов до ресепціі і запитав чи не забули про мене. Дівчина зателефонувала лікарю і запитала чи є у неї пацієнт (чому вона про це не знає?). Сказали почекати ще, через 2-3 хвилини мене запросили. Я звернувся до гарячої лінії, щоб повідомити про це. Сьогодні мені зателефонували і в непрямій формі звинуватили, що я сказав неправду і мене запросили о 10:12 насправді і це перевірили. Я був шокований- мені вистачило б пояснення і вибачення, але отримав ще й звинувачення. Я перевірив час оплати і сказав, що оплатив за послугу о 10:42, на що знову почув якісь виправдання, що мій банк некоректно вказав час. Щойно я перевірив час дзвінка, який я робив перед тим, як мене запросили -і це було о 10:34. Яким чином я уже був на прийомі о 10:12 не відомо. Сервіс бажає бути кращим як зі сторони ресепціі так і гарячої лінії.
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалося неприємне враження та Ви відчули дискомфорт під час звернення до клініки. Нашим пріоритетом є комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. Персонал клініки постійно працює над покращенням якості сервісу. Ми цінуємо час наших пацієнтів. Перепрошуємо за дану ситуацію. Бажаємо Вам здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Викачка грошей . Ніякого пояснення . Не рекомендую взагалі . Не вміють брати кров з вени .До сих пір рука синя .
Ксенія
Оцінка:
Доброго дня, Ксеніє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Перепрошуємо, якщо звернення до клініки було дискомфортним для Вас. Наразі не отримали від Вас жодної обіцяної медичної документації. Для продовження конструктивного діалогу очікуємо документи. Завжди готові допомогти розібратись, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олександра
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я, здавала аналізи, а результати самі не надсилають, потрібно телефонувати і нагадувати, це незручно, дуже прикро
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Результати аналізів надіслано Вам на пошту. Перепрошуємо за ситуацію та вдячні за розуміння. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Ганна
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходячи лікування в ОН Клінік у м. Одесі, вул. Корольова, 33б, залишилася дуже задоволена професіоналізмом медсестри Сахієшвілі Мар'яни. Вміє працювати з проблемними венами, які важко потрапити. Добра, чуйна, уважна, одним словом, золоті руки! Хотілося б, щоб керівництво клініки відзначало таких співробітників і ставило за приклад іншим!!!!
Людмила
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам було надано якісні медичні послуги. Для цього створено всі умови. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавав кров на аналіз. Неймовірні відчуття! Здавав кров до цього багато разів, така сама процедура і жодного разу так боляче не було. Мало того, що сам процес для мене є дуже неприємним, так до цього додався ще досить неслабкий і тривалий біль, тому що медсестра все робила поволі, і плюс до того біль залишився ще на пару годин після взяття аналізу. Не питав імені медсестри, просто вирішив, що більше там аналізи не здаватиму.
Ігор
Оцінка:
Доброго дня, Ігоре. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо відзначити, що діагностичні процедури та маніпуляції з низки причин є неприємними для пацієнта. На жаль, дискомфортні відчуття під час процедури венепункції у медичній практиці не рідкість, виключити які повною мірою неможливо. У будь-якому випадку, просимо вибачення. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записувалася по телеграм на тест Ковід. Наш турагент порекомендував "ОН Клінік", так як у них з ними домовленість і по промокоду ми зробимо тест за 720 грн. Я під час запису вказала наш промокод, призначили час на 27.05.2021 без вказівки вартості. Приїжджаємо по прибуттю з Туреччини, втомлені, не спали, з двома дітьми маленькими, на тест, знижки не існує вже. Наш турагент теж не сповіщений про зміни, довгі з'ясування протягом години, коли ми на Дії, і 2 години просто протікають, а справ треба зробити багато. У підсумку остаточний тариф 1200 і крапка. Ми після довгих з'ясувань вже і по тарифу 1200 не встигли здати, так як підтискав час.
Ольга Євтушенко
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми поважаємо думку наших пацієнтів, якою б вона не була. Хочемо зазначити, що всі процеси в медичному центрі проходять за затвердженим стандартам. Всі послуги оплачуються згідно із затвердженим прайсом, оплата проводиться в добровільному порядку. Пацієнт на свій розсуд може погоджуватися чи ні із запропонованими послугами і їх вартістю. Просимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт під час зверненні в медцентр. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Ця клініка нарешті мене навчить читати відгуки. Якби спочатку прочитала. то ніколи б не звернулася в цю клініку. Ще 4-го серпня я оплатила і проходила повне медичне обстеження. Не буду багато писати про саму організацію та про лікарів ..... А то думала. що лікарі в приватній клініці мені таку консультацію проведуть, що все пояснять - так вони мені почали вписувати ліки. та ще й в певну аптеку відправляти ... Коли я їм сказала, що ліки в Україні я купувати не буду - у них взагалі пропав до мене інтерес. Ніякого професіоналізму я не побачила .... Але найголовніше - вони мені сказала, що через тиждень вони мені пришлють на ел. пошту аналізи, потім свого часу я можу записатися до терапевта (де вже оплачений прийом) - і він мене проконсультує з усіх аналізів. СЬОГОДНІ 26 СЕРПНЯ, НА СЬОГОДНІШНІЙ МОМЕНТ МЕНІ НЕ надіслали АНАЛІЗИ !!!!!! (Тільки два аналізи від гінеколога) А АНАЛІЗІВ ДУЖЕ БАГАТО !!!!! Я оплатила найдорожчий медичний огляд в цій клініці ... Не відповідають ціни і обслуговування ...... так взагалі це клінікою не назвати !!!!! якщо вони мені найближчим майбутнє не пришлю аналізи - думаю, треба скаржитися не на сайт цієї клініки .... кудись далі ....
Надія
Оцінка:
Добрий день, Надія. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. У нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Хочемо зазначити, основне завдання лікаря на прийомі - надати пацієнтові якісну медичну допомогу і запропонувати варіанти вирішення проблеми, яка викликає занепокоєння. Що і було виконано в даному випадку. Кожен пацієнт має право погоджуватися або ні з думкою лікаря і запропонованої тактикою. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців клініки, але на жаль, технічний момент мав місце бути. Факт затримки відправлення результатів лабораторних досліджень визнаємо. За дану ситуацію приносимо вибачення. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.