0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-офтальмологів у Харкові

Сьогодні 13.09.2023 я була на прийомі у лікаря попередньо сплативши 400 гр. Лікар вислухала мої скарги та оглянула моє око в мікроскоп, роздрукувала заключення,назначила лікування. По закінченню прийому лікар дала чек на додаткову оплату 190 гр. пояснивши що це оплата за мікроскоп. Я сплатила. Згодом оговтавшись вже в дома в мене виникло запитання до вас шановне керівництво за що я сплатила 400гр. ?
Людмила
Харків, 13.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Наша клініка офіційно надає платні медичні послуги згідно із затвердженим прайсом. Зазначаємо, що з метою діагностики можливо проведення додаткових інструментальних досліджень під час консультації. За Вашим зверненням ми перевірили коректність наданої інформації щодо вартості послуг. Оголошена та сплачена вартість послуг відповідає прайсу. Більш докладну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінний лікар
Антон
Харків, 12.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоне. Дякуємо за відгук. Цінуємо Вашу думку. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися з дитиною до офтальмолога Горбачової Олени Володимирівни Залишилися дуже задоволені прийомом, дитина відразу пішла на контакт з лікарем ( 2 роки), лікар оглянув, зробив призначення і вже за два дні лікування майже все прийшло до норми Дякуєм лікарю за професіоналізм та чуйне ставлення до дитини:)
Анна
Харків, 03.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Горбачовій Олені Володимирівні. Нам важливо дізнатися, що лікар справила приємне враження та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі Літвіновій Лілії Володимирівні, дуже приємний професійний лікар! Без прелюдій — тільки результат. спасибі!
Анна
Харків, 26.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас є цінною Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
13.02.2023 р. звернулася по допомогу до офтальмолога Литвинової Лілії Володимирівни. Спеціаліст вищого класу, уважна, все чітко і по справі! Дохідливо докладно пояснює і дає рекомендації. І що найголовніше — є динаміка в лікуванні. Рекомендую.
Олександра
Харків, 20.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за щирий відгук та рекомендації. Ми раді, що Ви задоволені якістю наданої медичної допомоги та відмічаєте позитивну динаміку лікування. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, хочу звернути увагу на уважність (або кваліфікацію) дівчат у реєстратурі. Після відвідування невролога, я попросила мене записати на низку процедур, зокрема й до офтальмолога на перевірку очного дна. Дівчина не попередила мене про те, що після цієї процедури не можна дві години сідати за кермо. У підсумку, я приїхала туди на машині, а після відвідування клініки довелося втратити кілька годин в очікуванні того, коли зір знову відновиться і тільки тоді вже їхати у своїх справах. Неприємна ситуація, шкода втраченого часу.
Вікторія Юдіна
Харків, 11.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт обслуговування наших пацієнтів – одна із пріоритетних задач. Нам прикро, що сталась така ситуація і перепрошуємо за незручність. Наразі ми опрацювали дане питання з метою упередження подібних ситуацій. Будемо раді бачити в клініці на наступних візитах згідгно попереднього запису, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую центр "ОН КЛІНІК" (зокрема, за адресою пр. Московський, 257). Неодноразово зверталися з дитиною до фахівців цього центру, здавали аналізи, проходили апаратне лікування очей. Тут найкраща апаратура, чудові спеціалісти, ретельно підібраний персонал, завжди привітний та уважний. Хочу відзначити роботу офтальмолога Захарчук І.М., а також висловити їй подяку. Завдяки її високому професіоналізму, у дитини значно покращав зір. Сподіваюся і вірю в те, що, виконуючи її рекомендації, ми надалі повністю вирішимо нашу проблему.
Олександра
Харків, 02.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що відвідування нашого медичного центру та лікаря Захарчук І.М. було корисним та ефективним для пацієнта. Комфорт та сучасний підхід до лікування – основні засади роботи нашої Мережі. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і на лікувальному етапі. Будемо раді допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю велику подяку Литвиновій Лілії Володимирівні. Лікар-офтальмолог, дуже уважний фахівець та професіонал своєї справи! Спасибі Вам, за швидку допомогу, лікування та правильно підібрану терапію для моїх очей. Радий, що потрапив до Вас! Рекомендую!
Євген
Харків, 30.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що звернення до нашого спеціаліста було ефективним для Вас і Ви задоволені результатом. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисним для потенційних пацієнтів. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Назначили ребёнку аппаратное лечение, ребёнку 4 года и конечно это очень тяжело сидеть час смотреть на лампочки. За моральную поддержку спасибо Юлии Романовне! Очень внимательная,добрая, приветливая, может завлечь ребёнка. Очень аккуратно все делает, даже по ребёнку видно, что увлечена. Спасибо Вам огромное, с Вами все прошло намного легче ❤️
Алена
Харків, 19.11.2021
Оцінка:
Після Ковіда не переставали боліти очі, постійна втома, почервоніння і щось заважало, чим далі тим гіршало, я звернулася до Лілії Володимирівни Литвинової зі своєю проблемою. З порога лікар зустріла усмішкою і заспокоїла мене морально, огляд провела дуже уважно, ввічливо та з розумінням. Призначила лікування і буквально на ранок наступного дня мені полегшало, через пару днів я просто не могла повірити і зрозуміти чому я мучилася майже чотири тижні!!!! Лілія Володимирова чудовий лікар, я звертаюся вдруге і знову моєму захвату та подяці немає межі! Перше знайомство було майже рік тому, коли я зверталася з приводу своєї лежачої мами, тоді вона врятувала маму від мук та пекельних болів за один огляд! Якщо Ви вибираєте лікаря для Ваших очей, я б дуже рекомендувала звернутися саме до Лілії Володимирівни, якщо у вас немає бажання і часу ставити на собі експерименти - тоді звертайтеся відразу до висококласних фахівців, і дешевше буде й толку значно більше. Лілії Володимирівні бажаю процвітання і нехай Ваш професійний шлях буде легким та безхмарним!
Юлыя
Харків, 17.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого фахівця. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру – один із основних принципів роботи нашої Мережі. А професіоналізм лікарів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити неприємну проблему та залишились задоволені результатом. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисним усім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу та лікаря. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до офтальмолога Литвинової Л. В. за допомогою у лікуванні астигматизму. Після консультації нам знадобилася допомога психолога! Лікар поводилася дуже різко, нетерпляче вислуховувала скарги на здоров'я, ніби хотіла швидше позбутися, а наприкінці прийому взагалі довела людину до сліз! І це клініка європейського рівня! Нікому не порадимо цього лікаря, шукатимемо іншого фахівця!
Наталія
Харків, 16.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Служба контролю якості проводить аналіз усіх звернень від наших пацієнтів, таким у цьому випадку Ви не є. Першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Безумовно, комфорт у спілкуванні та взаєморозуміння між лікарем та пацієнтом є важливими. Хочемо зазначити, що при виникненні у пацієнта будь-яких питань чи претензій, пов'язаних з обслуговуванням у нашій клініці, можна звертатися до Служби контролю якості за телефоном 0800 50 71 70 (з 10:00 до 17:00). Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу та готові допомогти. Бажаємо здоров'я та всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня хочу залишити відгук про доктора Літвінову Л.В., були у лікаря на лікуванні. Компетентний лікар, доброзичливе ставлення до пацієнта. Після курсу лікування планую знову записатися до цього лікаря.
Бондар Оксана
Харків, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.