Відгуки про лікарів-гастроентерологів у Харків

Борисенко Тетяна Вікторівна - хороший лікар-гастроентеролог, уважна, доступно пояснює та дає грамотні рекомендації щодо лікування та прийому їжі.
Наталія
Харків, 23.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Ми вдячні за добрі слова на адресу нашого лікаря. Підтримка та взаємодопомога всім потрібні як ніколи. Всім зичимо миру, добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здравствуйте! Хочу сказать огромное спасибо врачу гастроэнтерологу Шканд Татьяне Валериевне, которая помогла мне с лечением желудка, подробно все объясняла, направила на нужные анализы (а не как в некоторых больницах отправляют на всё подряд), прописала эффективное лечение. Очень хороший врач и человек! Видно что она профессиональный врач, любит свою работу и переживает за своих пациентов! Сама клиника тоже оставила хорошее впечатление: приветливый персонал, чистота, никаких проблем с очередью и порядком, все тихо и спокойно, быстро и четко. Люди которые пишут что с них содрали деньги: цены вполне соответствуют качеству услуг! И если идти в платную клинику, то нужно быть готовым за все платить. Зато вы будете то что уверены в безопасности своего здоровья, в стерильности и эффективности лечения.
Ирина
Харків, 23.02.2022
Оцінка:
Хочу поблагодарить гастроэнтеролога Шканд Татьяну Витальевну Обратилась к ней после ковида (были проблемы с желчным пузырем). Сама доктор очень доброжелательная, заряжает позитивными эмоциями. Назначила эффективное лечение - никаких лишних анализов и препаратов, проконсультировала насчёт диеты. Сейчас чувствую себя хорошо. Спасибо вам большое, доктор!
Олена
Харків, 22.02.2022
Оцінка:
Привет. Так-как вы не публикуете отзывы оставленные у вас на сайте, оставил отзыв на гуглмапс. Отзыв касается хамского поведения вашей гастроэнтеролога Шканд Тетяна Віталіївна
Виталий
Харків, 20.02.2022
Оцінка:
Добрий день. Склалося враження, що ця лікар кудись дуже поспішала і хотіла якнайшвидше мене позбутися. Роздрукувала дієту дозволених та заборонених продуктів, яка суперечить дієті від ендокринолога. Пробіглася за попередніми аналізами, виписала рецепт і до побачення, на запитання - який препарат від чого, відповіла в гуглі знайдеш.
Віталій
Харків, 16.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталій. Дякуємо за вибір нашої клініки. Нам прикро, що у Вас склалось таке враження. Нами встановлено, що прийом проведено в повному обсязі, консультативне заключення видано з урахуванням об'єктивних клінічних даних. В будь-якому випадку приносимо вибачення за дискомфорт. Бажаємо добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобався доктор-гастроентеролог Борисенко Т.В. Приємна у спілкуванні, гарний професіонал. Всім рекомендую. Спасибі.
Павло
Харків, 16.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Павле. Дякуємо за те, що поділилися своїм враженням про роботу нашого спеціаліста. Раді знати, що Ви задоволені результатом візиту. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Хочу висловити подяку компетентним та поважним лікарям: хіругру Вовк В.А., анестезіологу Каліту Т.В., кардіологу Терешкіну К.І., опер. сестрі Денчику, сестрі анестезиста Лавриченку, медсестрі Махно, адміністратору Самофану. Дякую Вам за вашу працю, старанність, увагу до пацієнтів будь-якого віку, високий професіоналізм та людське ставлення. я дуже рада, що мій дідусь потрапив саме у ваші золоті руки. Низький уклін. У самій клініці дуже чисто, комфортно та приємна доброзичлива атмосфера.
Марія
Харків, 11.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маріє. Вдячні за те, що знайшли час, щоб оцінити нас та написати відгук. Ваші слова – це найвища оцінка для нас. Обіцяємо і надалі виправдовувати Вашу довіру. Звертайтесь, ми завжди готові допомогти Вам та Вашим близьким. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Була на прийомі 04.02.22. Хочу висловити велику подяку Шканд Тетяні Віталіївні. Компетентна, доброзичлива, схильна до себе, уважно вивчає аналізи, підбирає ефективне лікування, приділяє увагу і свого часу з усіх питань. Усім рекомендую, як чудового фахівця та дуже приємну людину.
Вікторія
Харків, 10.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за відмінний відгук та Ваші рекомендації, ми дуже вдячні. Для нас цінним є те, що Ви залишилися повністю задоволені візитом у медичний центр і поставили таку високу оцінку роботі лікаря. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід та професіоналізм. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю Денисюку Тетяні Олексіївні! Відмінний спеціаліст. Дуже уважна, спокійна, має власний підхід до пацієнтів. Не раз зверталися до неї за консультацією. Моя донька вона спостерігає з 10-річного віку. Дискенізія жовчовивідних проток. Завдяки Тетяні Олексіївні моя дочка здорова. Завжди слідуємо її рекомендаціям. Велике дякую за Вашу працю!
Вікторія
Харків, 07.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за те, що поділилися своїм враженням про роботу нашого спеціаліста. Ваші слова – це найвища оцінка для нас. Обіцяємо і надалі виправдовувати Вашу довіру. Звертайтесь, ми завжди готові допомогти Вам та Вашим близьким. Бажаємо здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Отримала консультацію та проходжу курс лікування у Тетяни Віталіївни Шканд. Досвідчений фахівець та дуже приємна людина. Не лякає діагнозами, а призначає необхідні обстеження та лікування. Лікар, до якого хочеться приходити)
Віта
Харків, 02.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віта. Дякую за ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені консультацією лікаря та призначеним лікуванням. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий вечір. Я хочу подякувати лікарю гастроентерологу Шкант Тетяні Віталіївні. Це людина з великої Букви, це не тільки лікар, це друг і просто милий чоловічок! Вона вміє вислухати, заспокоїти та призначити ефективне та правильне лікування. Велику увагу і свій час віддає пацієнту. Я дуже вдячна, що мене доля звела з цим чоловіком. Спасибі величезне! Низький їй уклін. А клініці звичайно процвітання та вдячних пацієнтів!
Людмила Бойко
Харків, 01.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за вибір нашого медичного центру та Вашу довіру. Ми раді, що в особі Шканд Тетяни Віталіївни знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується у нашому медичному центрі. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила 29/01/22 у клініці рентген легень. Робота кол-центру, запис за часом, швидка видача консультаційного висновку та ввічливість лікаря-рентгенолога – все здорово! Але так убого виглядають ваші ціни. 300 грн я заплатила за сам рентген та консультаційний висновок, а за роздрук знімка мені запропонували ще 60 грн заплатити. Клініку потрібно перейменувати на "Охрінеллі". Обіцяли ввечері 29/01/22 надіслати знімок мені на пошту, але його не надіслали ні вчора ввечері, ні сьогодні вдень
Вікторія
Харків, 30.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторія. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми завжди йдемо назустріч нашим пацієнтам і готові допомогти у вирішенні питань, пов'язаних із обслуговуванням у нашій клініці. Над забезпеченням покращення якості сервісу щодня працює команда спеціалістів. У клініках нашої мережі офіційно надаються платні медичні послуги згідно із затвердженим прайсом. Хочемо відзначити, що друк рентген знімків є окремою послугою. Також ми пропонуємо альтернативні варіанти, і пацієнти мають можливість отримати результати дослідження в електронному вигляді. Знімки надсилаються на адресу електронної пошти, вказану пацієнтом, що було виконано. У разі, якщо у зазначені терміни результатів досліджень на пошті відсутні, можна звернутися на цілодобовий контактний центр для вирішення цього питання. Ми раді, що питання вичерпане і завжди готове допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік