0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-гастроентерологів у Харкові

Дуже був теплий прийом, дуже уважний. Велике спасибі доктору Селівановій Ларисі Ігорівні.
Ольга
Харків, 29.09.2023
Оцінка:
07.09.2023 був вдруге на прийомі у гастроентеролога Шканд Т.В. Лікар подивившись аналізи призначила антихелікобактерну терапію. Оскільки аналіз крові показав, що в організмі хелікобактер. Також були поради щодо харчування та лікування. Сподобалося що була можливість обговорити з лікарем питання щодо лікування в інший час після прийому. Якщо Вам потрібен гастроентеролог, звертайтеся до Шканд Т.В. Лікар дуже хороший. Не пошкодуєте.
Сергій
Харків, 12.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шканд Тетяни Віталіївни. Раді, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з фахівцем. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-гастроентеролога Шканд Т.В. Лікар професіонал, уважна, призначила фіброгастроскопію і порадила зробити під анестезією, я дуже вдячна їй за це. Візит до лікаря відтягувала, бо знала, що, найімовірніше, треба буде робити цю процедуру. Фібросгастроскопію робила лікарка Коротких О.С. і була лікарка-анестезіологиня (на жаль, не впізнала прізвища). Шикарно. Лягла, заснула, прокинулася. Дякую лікарям.
Юлія
Харків, 03.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашим фахівцям. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів Шканд Тетяни Віталіївни та Коротких Ольги Сергіївни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі 29.08.2023 у гастроентеролога Шканд Тетяни Віталіївни. Лікар уважно вислухала. Призначила лікування. Причому порадила скасувати прийом препаратів, які призначив сімейний лікар і невролог, оскільки вони не дуже допомагають у лікуванні. Призначила зовсім інше для шлунка, заспокійливе, снодійне. Снодійне відразу не допомагало, але на четвертий день я заснув більш менш нормально. Щодо шлунка болю ночами немає. До цього були трохи болі в шлунку. У принципі я задоволений консультацією і призначеним лікуванням. Хороший лікар. Уважно слухала і радила як все правильно робити для поліпшення здоров'я. Рекомендую Шканд Т.В. як хорошого лікаря гастроентеролога. У кого проблеми зі здоров'ям по гастроентерології, тим потрібно йти саме до цього лікаря.
Сергій
Харків, 02.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за змістовний позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому фахівцю. Для нас є важливим, що з допомогою нашого лікаря Шканд Тетяни Віталіївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Цінуємо Вашу думку. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Вдячні за рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике всьому персоналу ОН клініці. Поважні і обслуговування на хорошому рівні. Ще хочу висловити величезну подяку лікарю гастроентерологу Шканд Тетяні Віталіївні. Зверталася раніше, завжди уважно вислухає проблему, огляне, компетентно поставить діагноз і призначить дієве лікування, без непотрібних зайвих ліків. Діагноз у мене хронічний, загострюється, щоб вилікувати його на завжди це не можливо. Тетяна Віталіївна можна сказати вже стала мій рятівник мого здоров'я. Завжди підбере для моєї проблеми ліки. Рекомендую
Людмила
Харків, 02.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю та персоналу клініки. Ми раді, що з допомогою нашого фахівця Шканд Тетяни Віталіївни Ви успішно долаєте проблеми зі здоров'ям та маєте позитивний результат лікування. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити вiдгук про Лікаря Шканд Тетяна Віталіївна. Дуже уважна, приємна та кваліфікована. Відповіла на усі мої питання, зрозуміло пояснила які в мене проблеми та як їх можно вирішити. Неймовірно вдячна їй!
Світлана
Харків, 31.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шканд Тетяни Віталіївни. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Від щирого серця хочу висловити величезну подяку лікарю - Шканд Тетяні Віталіївні. Я завжди відкладав візит до гастроентеролога. Завдяки Тетяні Віталіївні пройшов обстеження в "On Clinic" та зробив гастроскопію у Коротких Ольги Сергіївни. Я завжди дуже боявся робити гастроскопію, але в "On Clinic" цю процедуру можна пройти з медикаментозним сном (взагалі нічого не відчув, ніякого дискомфорту) !!! Мені призначили чітке та грамотне лікування, яке повернуло мене до повноцінного життя. Бажаю Вам міцного здоров'я та успіхів у Вашій потрібній та затребуваній праці. Всім рекомендую Шканд Т.В. та Коротких О.С. Дуже компетентні та досвідчені лікарі. Шкода, що не звернувся раніше.
Олексій
Харків, 24.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та фахівців. Раді, що наші лікарі Шканд Тетяна Віталіївна та Коротких Ольга Сергіївна допомогли Вам у розв'язанні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти. Будемо раді бачити у клініці на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю! Вона вилікувала мені те, що інші лікарі не змогли! Це дуже крутий лікар!
Віталіна Манукян
Харків, 03.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталіно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую гастроентерологу Шевченко Наталії Олексіївні за її роботу. Скорегувала мені раціон харчування(після чого вже є покращення), відповіла на всі мої питання (а у мене їх було багато), вона чемно вислухала і відповіла на все, що мене бентежило. Найголовніше, люди, якщо вам треба робити обстеження, ідіть і робіть, щоб лікар вам вірно підібрав харчування та лікування по конкретно вашій проблемі. І притримуйтесь харчування, яке вам підібрали, бо окрім намагання лікаря, залежить і ваша дисципліна. Бажаю усім здоровʼя.
Тетяна
Харків, 02.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Шевченко Наталії Олексіївни Вам вдалося позбутися проблеми зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шканд Тетяна Віталіївна дуже сподобалася, все по справі говорила, без води, рекомендую
Анна
Харків, 01.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шканд Тетяни Віталіївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гастроентеролог Плутенко Інна Михайлівна, незважаючи на 26 річний стаж стаж і заявлену високу кваліфікацію, не відрізнила гострий гнійний апендицит від харчового отруєння. Замість того, щоб викликати швидку і відправити пацієнта в хірургію, вона на блакитному оці веде його на УЗД черевної порожнини, ставить діагноз під питанням ???гострий апендицит або харчове отруєння???? (при тому що немає ні блювоти, ні діареї, а гострий біль у животі є, тенезми є, і слабкість, і блідість шкірних покривів, і взагалі, чоловік у напівзігнутому стані прийшов на прийом) і зі спокійною душею та, очевидно, почуттям виконаного обов'язку, відпускає його в такому стані додому пити ніфуроксазид і афлетин. А на доріжку, УВАГА! вписує непотрібних аналізів на 4.000 грн. !!! Крім клініки і біохімії крові паразитарний пакет (глисти різних видів і мастей), інфекційні маркери - віч, сифіліс, гепатити С і В, аналіз на дисбактеріоз, хеліклбактер пілорі (а як же?), бакпосів калу (на який чекати не менш як тиждень) і т.д. ПІДСУМОК - через 1.5 години чоловік на швидкій їде в хірургію 17-ї лікарні. Гострий гнійний апендицит. Ще б кілька годин і розірвався, сказав хірург. Висновки робіть самі. Лікарю побажання - щоб вас так лікували!
Марина
Харків, 29.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Служба контролю якості проводить предметний розгляд всіх звернень від наших реальних пацієнтів. Нами перевірені факти і зазначаємо, що визначена тактика грунтується на підставівимог нормативних документів та згідно встановленого попереднього діагнозу і об'єктивних клінічних даних на момент огляду. За результатами візиту на руки пацієнт отримує медичні документи в друкованому вигляді з усіма рекомендаціями. Більш детальна інформація надана пацієнту особисто. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотів би висловити щиру подяку Тетяні Віталіївні Шканд за винятковий професіоналізм та турботу, які ви демонструєте у своїй роботі гастроентеролога. Тетяна Віталіївна проявляє надзвичайну увагу та розуміння, це для мене значить дуже багато. Коли я звернувся до Тетяни Віталіївни з проблемою, я вже втратив надію, після нещасних візитів до різних гастроентерологів, і лише вона змогла мені допомогти! Вона поставила правильний діагноз та призначила компетентне лікування. Турбота та увага Тетяни Віталіївни до деталей вражають, і я переконався, що вона має глибокі знання в гастроентерології. Завдяки Тетяні Віталіївні Шканд моє здоров'я та якість життя значно покращились. Також хотів би відзначити лікаря-ендоскопіста, Ольгу Сергіївну Короткіх. Я залишився дуже задоволений обстеженням. Ольга Сергіївна робить все безболісно та дуже турботлива, і чудово пояснила мені результати обстеження. Дякую вам, Тетяно Віталіївно, і Ольго Сергіївно, за ваш професіоналізм та відданість вашій роботі!
Євген Дмитрович
Харків, 22.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене Дмитровичу. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу наших фахівців. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до наших лікарів. Для нас важливо отримувати зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Раді, що Шканд Тетяна Віталіївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Зворушені Вашою високою оцінкою професіоналізму наших спеціалістів. Згодні з Вами, що під час лікування та проведення діагностичних обстежень велике значення має довіра до лікаря та комфорт у спілкуванні. Вдячні, що Ви також особливо відзначили нашого лікаря Коротких Ольгу Сергіївну. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.