0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-гастроентерологів у Харкові

Зверталася 2 рази до Шканд Тетяни Віталіївні. Перший раз в 2021, і другий в грудні 2022. Прекрасний лікар, все доступно і зрозуміло пояснила, що не так, як лікувати і чому. За 2 місяці лікування повністю пішли скарги з якими зверталася. Якщо шукайте гастроентеролога хорошого, Вам однозначно до Тетяни Віталіївни. Дякую за відмінне лікування!
Гаяне
Харків, 20.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Гаяне. Дякуємо за щирий відгук та рекомендації. Нам важливо знати що Ви повністю задоволені якістю обслуговування в нашій клініці, а головне — отримали бажаний результат від лікування. Ми завжди готові допомогти у разі потреби, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про справжнього спеціаліста лікаря гастроентеролога Шканд Тетяну Віталіївну. До Тетяни Віталіївни я потрапила випадково, зі своею проблемою шлунку зверталась до багатьох спеціалістів і вони не змогли мені допомогти, я лише втрачала вагу і мучилась від болю. А Тетяна Віталіївна провела обстеження і призначила лікування яке мені допомогло, я дуже вдячна лікарю за професіоналізм, людяність і компетентність. Дуже уважний і привітний лікар. Дякую за допомогу і вирішення моєї проблеми.
Світлана
Харків, 16.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за щирий відгук про історію звернення до нашої клініки та лікаря. Нам важливо знати, що Ви повністю задоволені якістю медичного обслуговування та результатом лікування. Зичимо Вам міцного здоров'я та завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шканд Тетяні Віталіївні велике дякую за професіоналізм та чуйне ставлення, кваліфікована а ще й позитивна і уважна.... Відчуваю себе набагато краще завдяки вірному лікуванню...
Наталія
Харків, 11.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо, що публічно поділились своїм враженням про звернення до нашої клініки та лікаря Тетяни Віталіївни. Завжди готові допомогти, бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Якщо Вам потрібен гастроентеролог, то йдіть до Орленка, лікар уважний, думаючий, з індивідуальним підходом! Пройшла багатьох лікарів у місті, Орленко найкращий, ходжу до нього вже років 10, ще коли він у лікарні в стаціонарі працював!
Аліна
Харків, 06.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Вдячні Вам за відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у гастроентеролога Шканд Тетяни Віталіївни. Лікар від Бога!!! Найнеприємніше це гастроскопія. Я дуже переживала і боялася, але все пройшло швидко і безболісно. А потім Тетяна Віталіївна зробила призначення дала рекомендації. Дуже сподобався її підхід до лікування. Я дуже рада, що потрапила саме до цього лікаря! Після її призначень швидко минули болі. І ліки призначила не за всі гроші світу.
Юлія
Харків, 07.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за щирий та змістовний відгук. Ми раді, що Ви залишились повністю задоволені якістю медичного обслуговування і отримали бажаний результат від лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності та зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найкращий лікар! Відмінний фахівець і дуже хороша людина! Рада що потрапила саме до нього!
Ірина
Харків, 25.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Нам приємно отримувати зворотній зв'язок та знати що пацієнт залишився задоволений. Дякуємо за відгук, міцного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я вже майже два роки як маю визначений діагноз і просто прийшов проконсультуватись щодо мого стану здоров'я (мій колишній лікар зараз у евакуації). Але склалося враження, що під час прийому лікарка взагалі не слухає пацієнта, а аналізи призначає по якійсь методичці, зробленої 50 років тому. вже 5 років. Я не розумію, навіщо було ставити мені панкреатит, якого в мене і близько, на щастя, немає (зданий аналіз це лише 100% підтвердив), та виставляти себе повною клоунесою. Вкрай не рекомендую.
Микола
Харків, 07.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка та вважаємо недоречними публічні образи в сторону практикуючого лікаря. Нами перевірена медична документація та зазначаємо, що лікувально - діагностична тактика визначена в повному обсязі на підставі об'єктивних клінічних даних та вимог чинного законодавства. Пацієнт має право погоджуватись або ні з професійною думкою лікаря. Більш детальна інформація Вам надана телефоном. При виникненні будь-яких питань ми завжди готові надати вичерпну відповідь. Сподіваємось на продовження співпраці, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
В клініці хороша лікарка-гастроентерологиня Шкандт Тетяна Віталіївна, влучно назначила ліки, які допомогли при гастриті, викликаному гелікобактером. Також сподобалась гінекологиня Удовіченко Олена Олександрівна. Це найкраща жіноча лікарка, у якої я коли-небудь була: уважна, лагідна, весела, вислухає, обережно огляне і все зрозуміло пояснить. Із мінусів хочу виділити лабораторію. Медсестри неакуратні. Щоразу після забору крові чверть передпліччя синюшно-темне і дуже болить. Такі забори крові не варті тих немалих грошей, що сплачуються за аналізи. Також ДУЖЕ не сподобалася лікарка-гастроентерологиня Селіванова Лариса Ігорівна. Методи лікування - радянські! І діагнози у неї також радянські. Поставила хронічний гастрит! Цього діагнозу в сучасній медицині не існує. Місяць я пила препарати, сиділа на дієті, гелікобактер зник, хоча антибіотики я не пила (це єдиний плюс). Але після цього лікарка прописала ще більш жорстку дієту, де практично нічого не можна, назначила декілька аналізів неаргументованих, ще й знову прописала ліки, які я пила при гелікобактері... А я скаржилася на печію і вздуття!!! Як висновок: я сходила до двох інших гастроентерологів, які в один голос сказали, що гастрита в мене немає, симптомів інших хвороб ШКТ - також, а причина поганого самопочуття - психологічна (тривожність і нерви). А препаратами, які я цей весь час пила за назначенням лікарки Селіванової, можна було людей п'ять від гастриту вилікувати. От і все. Викинуті на вітер гроші, які під час війни дуже важко заробляються
Юлія
Харків, 28.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Лікар Лариса Ігорівна є кваліфікованим фахівцем з великим досвідом роботи. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Кожен лікар має право на свою професійну думку та рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувальної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Пацієнт може погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Якщо виникла така необхідність, у клініці завжди є можливість змінити лікаря, кожний напрямок представлений кількома фахівцями. Кожен пацієнт має право на свій розсуд обирати лікаря та найбільш прийнятний для себе медичний заклад, з урахуванням вартості та якості послуг. Бажаємо Вам міцного здоров'я, сподіваємось на продовження співпраці.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Дмитра Борисовича. Залишилися приємні враження - швидко, по справі, із часткою іронії. Рекомендації та призначення звучали більш ніж зрозуміло. Нарешті, стали зрозумілі причини неприємних моментів, з якими стикалася. Однозначно рекомендую
Anna
Харків, 16.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Вдячні Вам, що поділились своєю думкою про візит до лікаря Дмитра Борисовича. Ми раді знати, що консультація лікаря була комфортною та інформативною для Вас. Сподіваємось, що Ваші рекомендації стануть у нагоді потенційним пацієнтам. Доброго Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Борисенко Тетяна Вікторівна - хороший лікар-гастроентеролог, уважна, доступно пояснює та дає грамотні рекомендації щодо лікування та прийому їжі.
Наталія
Харків, 23.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Ми вдячні за добрі слова на адресу нашого лікаря. Підтримка та взаємодопомога всім потрібні як ніколи. Всім зичимо миру, добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здравствуйте! Хочу сказать огромное спасибо врачу гастроэнтерологу Шканд Татьяне Валериевне, которая помогла мне с лечением желудка, подробно все объясняла, направила на нужные анализы (а не как в некоторых больницах отправляют на всё подряд), прописала эффективное лечение. Очень хороший врач и человек! Видно что она профессиональный врач, любит свою работу и переживает за своих пациентов! Сама клиника тоже оставила хорошее впечатление: приветливый персонал, чистота, никаких проблем с очередью и порядком, все тихо и спокойно, быстро и четко. Люди которые пишут что с них содрали деньги: цены вполне соответствуют качеству услуг! И если идти в платную клинику, то нужно быть готовым за все платить. Зато вы будете то что уверены в безопасности своего здоровья, в стерильности и эффективности лечения.
Ирина
Харків, 23.02.2022
Оцінка:
Хочу поблагодарить гастроэнтеролога Шканд Татьяну Витальевну Обратилась к ней после ковида (были проблемы с желчным пузырем). Сама доктор очень доброжелательная, заряжает позитивными эмоциями. Назначила эффективное лечение - никаких лишних анализов и препаратов, проконсультировала насчёт диеты. Сейчас чувствую себя хорошо. Спасибо вам большое, доктор!
Олена
Харків, 22.02.2022
Оцінка:
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.