Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-дерматологів у Харкові

...
Олена
Харків, 13.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шановна Вікторія Юріївна, Ви дуже добрий і уважний лікар! Я приношу Вам подяку за Вашу увагу.
Валентина Степанівна
Харків, 18.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино Степанівно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на онлайн констультації з невеличким висипанням на обличчі. Назначила всі аналізи світу на загальну суму більше 5 тис грн. Головне касу зробити
Марина
Харків, 08.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнту. Зазначаємо, що лікувально-діагностична тактика визначається фахівцем відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Право пацієнта погоджуватись або ні з професійною думкою лікаря. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Завжди готові допомогти, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Мельниковій Фаїні Миколаївні! Дуже приємна і професійна! Легко спілкуватися, на всі питання дала відповіді, лікування допомагає. Мені дуже подобається, буду звертатися ще тільки до неї
Олена
Харків, 06.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Мельнікової Фаїни Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Хочу висловити безмежну подяку лікарю Мангушевій Вікторії Юріївні. Я звернулася з досить складною проблемою, не мала уявлення, що мені робити. Вікторія Юріївна мене заспокоїла, призначила лікування, за результатами якого я відчула покращення свого стану вже на трєтій день прийому препаратів навіть не закінчивши повністю курс лікування. Я дуже вдячна своєму лікарю, безмежно задоволена результатами лікування, і на наступний повторний візит я приїхала без тих проблем, які були при первинному огляді. Вікторіє Юріївно, ви надзвичайний лікар. Дякую Вам за допомогу та бажаю здоров'я Вам і Вашій родині.
Олена
Харків, 29.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, що турбувала. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Слюсаренко Вікторія Віталіївна є професіоналом своєї справи. Лікар привітна. Консультувалась з питань дерматології та трихології, отримала відповіді на всі питання, обов'язково звернусь повторно в разі потреби.
Олена
Харків, 13.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Слюсаренко Вікторією Віталіївною. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
дуже хочу доповнити відгук про лікаря Мангушеву Вікторію Юріївну та сказати їй величезне дякую, пройшов місяць після першого прийому у цієї прекрасної людини, вже помітна позитивна динаміка у вирішенні моєї проблеми, я неймовірно рада, що попала саме до Вікторії Юріївни, однозначно можу рекомендувати її всім
Яна
Харків, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо отримувати зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни Вам вдалося досягти позитивних результатів у лікуванні. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю велику подяку лікарю-дерматологу Мельниковій Фаіні Миколаївні. Лікар уважно ставиться до пацієнта, дуже ввічливо спілкується, відчувається бажання допомогти людині. Також, Фаіна Миколаївна дуже ерудований лікар щодо інших напрямів медицини. Призначене лікування коментує та пояснює дуже зрозуміло. Фахівець з «Великої літери». Щиро дякую.
Костянтин
Харків, 29.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Костянтине. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Ми цінуємо Вашу думку. Приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму нашого фахівця. Нам важливо знати, Що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Мельнікової Фаїни Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Краще ніж будь яка державна клініка. Персонал уважний та чемний.
Дарʼя
Харків, 29.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дарʼє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді вітати у нашій клініці. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Мангушева В.Ю. дала рекомендації та дієту. Дуже сподобалось! Дівчата на реєстратурі дуже уважні! Комп'ютерна томографія швидка та якісна! Медсестра КЗК №3 взяла кров без болю. Дякую!
Валерій
Харків, 27.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валерію. Щиро дякуємо за відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та фахівців. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю-дерматологу Мангушевій Вікторії Юріївні. Лікувалася безрезультатно майже півроку, поки не потрапила на прийом до Вікторії Юріївни. Як висококваліфікований спеціаліст вона відразу поставила правильний діагноз, надала рекомендації, постійно слідкувала за перебігом лікування і моя проблема була вирішена. Дякую, Вікторіє Юрїівно, за Ваш професіоналізм і небайдужість!
Вікторія
Харків, 24.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря та виказали щиру подяку. Раді, що з допомогою Мангушевої Вікторії Юріївни Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час, і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
лікар Мангушева Вікторія Юріївна дуже дуже привітна, ввічлива та весела, виходжу від неї завжди з посмішкою та піднятим настроєм, дуже допомогла мені у вирішенні моєї проблеми за швидкий термін, продовжую лікування з нею далі, дуже сподобалася, рекомендую обов‘язково
Яна
Харків, 24.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали подяку на адресу нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни. Раді, що Ви задоволені спілкуванням з фахівцем та результатом лікування. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.