0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-дерматологів у Харкові

Усім хороше здоров'я! Мені 57 років і перший раз у житті зіткнувся з проблемою на шкірному покрові. Звернувся до Onclinic, де був направлений на консультацію до дерматолога. Після аналізів мені призначили курс лікування, який виявився дуже ефективним. Буквально наступного дня з'явився позитивний результат. Висловлюю велику подяку за професіоналізм дерматологу Мангушевой Вікторії Юріївні
Дмитро
Харків, 14.09.2023
Оцінка:
Була перший раз на консультації через укус комахи, хотіла вчасно надати першу допомогу і не запустити. На що лікарка сказала нічого робити і приймати не потрібно, навіть антигістамінні препарати! Здати аналізи на укус кліща за 700грн, хоча мені все говорили, очевидно, що це не кліщ, має інакший вигляд і т.д., але я послухала лікаря вищої категорії. Здала аналізи, минув тиждень, результат негативний, але проблема не вирішилася. Осередок укусу почав рости і став виглядати гірше! Записалася на повторну консультацію, лікарка сказала, що невідомо хто вас вкусив, поставила діагноз - кільцеподібна еритема (хоча візуально має зовсім інший вигляд, та й пояснити мені не змогла, чому вона мені ставить такий діагноз, дуже "професійно" з її боку). Просто прописала антибіотики, мазь з антибіотиком і що? природно, антигістамінні через 2 тижні! Жахлива й абсолютно некваліфікована медична консультація та лікування! Не рекомендую йти до дерматолога Зої Анатоліївни! Витратите час, гроші і своє здоров'я! p.s. ОН Клінік, це ваша відповідальність підбирати кваліфікованих лікарів!
Эля
Харків, 31.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ельміра. Дякуємо за діалог із клінікою. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Нами перевірено факти та зазначаємо, що на первинному прийомі лікар встановлює попередній діагноз та визначає подальшу тактику на підставі об'єктивних клінічних даних та вимог чинних протоколів МОЗУ. Пацієнт може погоджуватись або ні з думкою лікаря та запропонованою тактикою. Додаткові обстеження призначаються в рамках пошуку чинників патологічного процессу і диференційної діагностики. Якщо достовірно невідомі обставини укусу, то необхідно виключити можливі варіанти, які є найбільш значимими. Укуси певних комах в ряді випадків несуть загрозу за віддаленими наслідками по виникненню хронізації патологічного процесу, тому першочергово це питання є пріоритетним. Клініка завжди йде назустріч своїм пацієнтам, в данній ситуації Вам було надано додаткову лояльність. Сподіваємось на продовження співпраці, зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарний та уважний лікаря!
Алексенко Наталія
Харків, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Вікторії Юріївни, за дуже швидко час побачила динаміку у лікуванні. Дуже гарний та уважний лікар
Калініченко Наталія
Харків, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В мае удаляла бородавки на колене в большом количестве. В итоге шрамы на все колено, которые навсегда теперь будут и выросло еще больше бородавок, чем было. Спасибо большое Слюсаренко Виктории Витальевне.
Діана
Харків, 23.08.2023
Оцінка:
Довелось бути в вашому центрі!! Дуже сподобався вічливий персонал, не має затримки в чергах, зайшла в свій призначений час!! В клініці працюють кондиціонери, є кулери з питною водою! Лікарка- Слюсаренко Вікторія - професіонал своєї справи! Дуже легко поставила діагноз та дала чіткі рекомендації щодо лікування! Я залишилась дуже задоволена прийомами та і взагалі клінікою!!Буду радити вас своїм друзям та знайомим!!
Валерія
Харків, 30.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Раді, що Слюсаренко Вікторія Віталіївна допомогла Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже сподобалось. Ввічливі лікарі та персонал
Саша
Харків, 21.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до Слюсаренко Вікторії за рекомендацією друга. Були в мене деякі побоювання, ось і вирішив звернутися до лікаря… Вона мене направила на аналізи, виходячи з результатів призначила лікування…. Після курсу лікування повторні аналізи та результат відмінний… все чітко та професійно…. Мої рекомендації!!!!
Дмитро
Харків, 14.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Слюсаренко Вікторії Віталіївни. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Аліна
Харків, 16.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Забрали гроші за видалення маленької бородавочки 955гр. а бородавка не видалилася. Попросив повернути гроші сказали можуть провести тільки безкоштовну консультацію. Ш А Х Р А Ї. Звернувся в лазер хаус там видалили відразу за 350гр. Ні в якому разі не ходіть в ОН клінік. Розводняк!!!
Юрій
Харків, 14.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юрію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для профільного огляду та оцінки процессу ранозаживлення в динаміці Вам було рекомендовано лікарем повторний прийом, на який Ви не з'явились. Лікуючому лікарю необхідно провести контрольний огляд і тільки після цього можливо визначити подальшу тактику. Очікуємо Вас на повторному прийомі згідно попереднього запису. Зичимо Вам здоров'я та гарного дня.
Служба контролю якості ОН Клінік
Просто жах, не раджу нікому. Пішов видаляти малесеньку бородавочку на вказівному пальці, взяли з мене 955 грн. і за місяць вона така сама, як була, така й залишилася (бородавочка). Прийшов до них знову пояснюю що вона не видалилася. А вони мені безоплатну консультацію призначають. Це шахраї справжні!
Юрій
Харків, 19.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юрію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для профільного огляду та оцінки процессу ранозаживлення в динаміці Вам було рекомендовано лікарем повторний прийом, на який Ви не з'явились. Лікуючому лікарю необхідно провести контрольний огляд і тільки після цього можливо визначити подальшу тактику. Очікуємо Вас на повторному прийомі згідно попереднього запису. Зичимо Вам здоров'я та гарного дня.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про дерматолога Мангушеву (філія на Палаці Спорту). Цей «фахівець» настільки погіршив мою ситуацію, що я й уявити не міг, скільки грошей і часу викину на лікування (і допоможуть у підсумку зі шкірою мені не в приватній розхваленій он клінік, а в державному шкірно-венерологічному диспансері). Для початку мені виписали аналізи на 8 тисяч (!), паралельно з цим призначивши лікування (то а навіщо тоді аналізи, якщо вже призначаєте лікування?). Взяли зішкріб шкіри проти правил підготовки до аналізу, виставивши додатково просто рахунок до прийому на 400 грн. Дерматоскопію, яка була оплачена і входила у вартість прийому, мені ніхто не зробив! Призначення абсолютно неадекватного і навіть протипоказаного в даному випадку списку ліків погіршило ситуацію, викликало грибок шкіри, придушило імунітет. Це просто жах. За яким принципом керівництво «он клінік» ви відбираєте на роботу лікарів? За такі шалені гроші від пацієнтів виходять тільки проблеми. Мангушеву категорично НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Понти, трата грошей і часу, казки про неіснуюче «ми вас вилікуємо», погіршення здоров'я!
NN
Харків, 05.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитро. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Зазначаємо, що в наших клініках лікувально-діагностичні процеси проходять згідно вимог чинних протоколів МОЗУ. Додаткові обстеження призначаються в рамках пошуку чинників патологічного процессу і диференційної діагностики. На данний момент ми так і не отримали від Вас обіцяного альтернативного заключення лікаря з іншою думкою. Для продовження предметного розбору очікуємо альтернативний документ. Бажаємо Вам здоров'я та гарного дня.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.