Відгуки про лікарів-дерматологів у Харків

Відмінний сервіс та високоякісні фахівці. Записувався до дерматолога, УЗД та аналізи - все було виконано на найвищому рівні. Раджу Мангушеву В. Ю. як дерматолога.
Михайло
Харків, 17.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Михайло. Вдячні Вам, що скористались послугами нашої клініки та високу оцінку роботи спеціалістів. Ми завжди готові допомогти у разі потреби, гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Дмитрий
Харків, 01.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертаюся до клініки не вперше, величезне дякую всім фахівцям, окрема подяка Мангушевій В.Ю. за професіоналізм та увага!!!
Дмитро
Харків, 08.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дмитре. Дуже дякуємо за відгук. Приємно дізнатися, що Ви так високо оцінюєте професійні якості спеціаліста медцентру. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ще раз звертаючись до ОН Клінік, переконуюсь у професіоналізмі лікарів. Хочу відзначити дерматолога Мангушеву Вікторію Юріївну, яка одразу поставила правильний діагноз та підібрала ефективне лікування.
Олена
Харків, 22.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за довіру та вибір нашого медичного центру. Ми раді, що лікар Мангушева В.Ю. змогла допомогти Вам. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вилікувався, все на високому рівні
Дмитро
Харків, 16.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дмитре. Раді, що звернення до нашого медичного центру було результативним для Вас. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити позитивний відгук про прийом Мангушевої Вікторії Юріївни. Досить швидко, максимально інформативно, все насправді проблема була вирішена. Особливо мені сподобався результат після мезотерапії. Щиро раджу)). І дівчата-медсестри тут роблять її швидко та практично безболісно!
Олена
Харків, 12.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що в особі нашого лікаря Ви знайшли спеціаліста, якому вдалося довірити своє здоров'я. Раді, що Ви задоволені рівнем надання медичних послуг у «ОН Клінік Харків». Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю дерматологу Пашаніну Борису Ігоревичу за професіоналізм, чуйне відношення, правильно підібрані аналізи, які дали можливість поставити діагноз.
Тамара
Харків, 13.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тамаро. Ми раді, що звернення до нашого лікаря було ефективним та результативним. Дякуємо за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Мангушевій Вікторії, чудовому лікарю і просто прекрасній людині. Я прийшла зі стосом, як мені здавалося, проблем. Лікар заспокоїла і все дуже спокійно роз'яснила, призначила лікування, яке відразу ж допомогло, буквально наступного дня висипання зменшилося. Всім раджу звертатися лише до неї.
Тетяна
Харків, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Ви змогли переконатись на власному досвіді, що у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Раді, що під наглядом нашого спеціаліста Ви змогли вирішити неприємну проблему. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар дуже ввічлива і добре підходить до своєї справи. Проблема була вирішена (нарешті!), інші лікарі раніше не могли вирішити, а Надія Анатоліївна підібрала правильне рішення і розповіла, як уникнути питань у майбутньому. Також сподобалося, що лікар за більш натуральний підхід - не було мети забруднити мене таблетками, а запропонувала коригувати харчування, пропити курс вітамінів і т.д.
Анастасія
Харків, 16.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Лікар Дунаєва Н.А. досвідчений та кваліфікований спеціаліст, у чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Ми раді, що звернення до "ОН Клінік Харків" було результативним для Вас. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Керівництво ОН Клінік, зверніть увагу на те, як Ваші співробітники замість вирішення конфліктної ситуації просто видаляють негативний відгук. Доводиться писати повторно. Ставлю одну зірку тільки тому, що не можна поставити 0. 15.10.2021 р. була на прийомі у дерматолога Пашаніна Бориса Ігоровича. Прийшовши на прийом, я розповіла лікареві про те, що у мого кота у ветеринарній клініці діагностували лишай і показала 4!!! ПЯТНИШКА, які з'явилися на моєму тілі. Лікар на них подивився, помацав і сказав, що це не лишай, а ЩО алергічний. Наприкінці він написав, що стан пацієнта задовільний. Запропонував здати зіскрібок на грибок, я загалом була не проти, але потім Борис Ігорович запитав чи мазала чимось висипання і я відповіла, що так - протигрибковою маззю. На що отримала відповідь, що зіскрібок здавати не потрібно, він все одно нічого не покаже. У результаті лікар сказав, що для мого спокою і враховуючи, що у кота лишай, я можу продовжити мазати ці цятки тією ж маззю. Загалом робити те саме, що й робила до прийому до ВІН Клінік. Через 2-3 дні ці плями почало розкидати по тілу з шаленою швидкістю. 21.10.2021 р. (через 6 днів після прийому в ОН Клінік) я потрапила до Міського шкірно-венерологічного диспансеру №2, на той момент на моєму тілі було вже 50!!! ПЯТЕН. У перші 3 хвилини прийому лікар сказав, що це саме лишай і ЯК Виявилося його в жодному разі не можна мочити, саме через це він так сильно поширився по тілу. Тепер замість мазі я маю застосовувати комплексну терапію і лікуватися далеко не 1-2 тижні. Через некомпетентність Пашаніна Бориса Ігоровича ситуація посилилася вдесятеро. Дуже шкода втрачений час та викинуті гроші.
Дар'я
Харків, 26.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дар'є. Дякуємо за можливість ідентифікувати Вас як пацієнта клініки та наданий альтернативний медичний документ. На жаль, зв'язатися з Вами у телефонному режимі не вдалося – абонент не доступний. Для отримання інформації за результатами аналізу просимо вийти на зв'язок зі Службою контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ставлю 1 звезду только потому, что нельзя поставить 0. 15.10.2021 г. была на приеме у дерматолога Пашанина Бориса Игоревича. Придя на прием, я рассказала доктору о том, что у моего кота в ветеринарной клинике диагностировали лишай и показала 4!!! ПЯТНИШКА, которые появились на моем теле. Доктор на них посмотрел, потрогал и сказал, что это не лишай, а ЧТО-ТО аллергическое. В заключении он написал, что состояние пациента удовлетворительное. Предложил сдать соскоб на грибок, я в общем-то была не против, но потом Борис Игоревич спросил мазала ли я чем-то высыпания и я ответила, что да - противогрибковой мазью. На что получила ответ, что соскоб сдавать не нужно, он все равно ничего не покажет. В итоге доктор сказал, что для моего спокойствия и учитывая, что у кота лишай, я могу продолжить мазать эти пятнышки той же мазью. В общем делать то же, что и делала до приема в ОН Клиник. Спустя 2-3 дня эти пятна начало раскидывать по телу с бешеной скоростью. 21.10.2021 г. (спустя 6 дней после приема в ОН Клиник) я попала в Городской Кожно-венерологический Диспансер №2 , на тот момент на моем теле было уже 50!!! ПЯТЕН.В первые 3 минуты приема доктор сказал, что это именно лишай и КАК ОКАЗАЛОСЬ его ни в коем случае нельзя мочить, именно из-за этого он так сильно распространился по телу. Теперь вместо мази я должна применять комплексную терапию и лечиться далеко не 1-2 недели. Из-за некомпетентности Пашанина Бориса Игоревича ситуация усугубилась в 10 раз. Очень жаль упущенное время и выкинутые деньги.
Дарья
Харків, 25.10.2021
Оцінка:
Здравствуйте! Звернулася до чудового лікаря дерматолога Слюсаренко Вікторії Віталіївни з висипом на шкірі, показавши їй висип вона мене запитала - від чого це у вас ?. На що я їй відповіла-я до вас прийшла запитати що це і звідки воно взялося. Взяла зішкріб, виписати аналізів і ліків х ....... у хмару, на наступний день висип з'явився у дитини, поїхавши до лікаря педіатра вона визначила що це! У мене питання до керівництва-ви за яким принципом обираєте фахівців? Або ви працюєте тільки для того щоб зрубати більше грошей з пацієнтів? Не раджу цього лікаря і взагалі впринципі цю чудову клініку! Залишите там грошей неміряно і навряд-чи вас вилікують. Влітку пішли до лікаря отоларинголога Погребняк Олени Іванівні, поставила діагноз отит, хоча як виявилося це була звичайна пробка (дізналися це від іншого лікаря і що через пробки взагалі впринципі неможливо побачити запалення є чи ні) вона призначила лікування і прийти через тиждень, дзвоню записатися, а вона в ВІДПУСТЦІ, при чому я запитала лікаря - давайте я запишуся відразу, на що вона відповіла-ні, ні зателефонуйте напередодні. Тобто лікар призначив нам візит, уже явно знаючи що вона буде у відпустці гріти свою попу на морях
Катерина
Харків, 11.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. У нашій клініці фахівці керуються вимогами нормативних документів МОЗ та принципами доказової медицини. При первинному візиті лікар визначає обсяг додаткових обстежень, дає рекомендації, ґрунтуючись на скаргах пацієнта, даних клінічної картини захворювання та результатах об'єктивного огляду, що й було проведено. Запорука успіху при лікуванні будь-якого захворювання – це командна робота лікаря та пацієнта. Кожен пацієнт та кожен випадок захворювання потребує індивідуального підходу до лікування та обстеження. Також хочемо відзначити, що кожне відділення в клініці представлено декількома спеціалістами і при необхідності можна отримати кваліфіковану консультацію або контрольний огляд спеціаліста, адже процес лікування не переривається на час відпустки лікаря. Докладніша інформація Вам надана в телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік