Logo
0 800 30 11 77
Дуже велика подяка Руфановій Анні Анатоліївні!!!. 1 травня.. я . звернулась до лікаря з проблемою гемороя . Анна Анатоліївна професійно провела осмотр та запропонувала негайно провести операцію лазарем. На що я погодилась, та ні хвилини не пошкодувала. Ювелірна та делікатна робота професіонала зробила своє. Я повернулась до нормального життя. Дякую за високий рівень майстерності.А ще, не можу не сказати за позитивне ставлення Анни Анатоліївни до своїх пацієнтів, що немаловажно в наш час. Рекомендую Руфанову Анну Анатоліївну як висококваліфікованного спеціаліста в проктології!!!
Ірина картка 1103601
Дніпро, 25.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви виказали публічну подяку та відзначили високий рівень професіоналізму нашого фахівця. Ми раді знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Взагалі, не дуже полюбляю писати відгуки, але не в даному випадку. Вперше з'явилось трерде бажання це зробити. Хочу написати слова Вдячності лікарці Руфановій Анні Анатоліївні!! Це неймовірна лікарка, мега спеціаліст своєї справи (далеко не з самих приємних направлень в медицині) і просто дуже легка і приємна людина! Обережна, відповідальна і грамотна, що є важливим для лікаря! Рекомендую без вагань!!!
Ольга, 1105305
Дніпро, 23.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Подяка проктологу Руфановій Анні Анатоліївні. Звернулась з ускладненою формою геморою,тромбоз випадання.Боліло все,ходила по різним врачам,всі пропонували операцію.Я працюю,не можу гаяти час,лежачи в лікарні. Анна Анатоліївна запропонувала малоінвазивне лікування,розповіла всі подробиці. Лікування для мене особисто виявилось недешевим,але кожну суботу їздила до лікаря на процедуру,в понеділок вже йшла на роботу,відчуваючи лише невеликий дискомфорт.Процедура займає 3-5 хвилин,не боляче.Тому для мене це був оптимальний варіант.Дякую лікарю за швидкість, уважність та професійність. Рекомендую.
Світлана
Дніпро, 09.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що наш лікар Руфанова Анна Анатоліївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Вдячні за рекомендації. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити щиру подяку моєму лікарю Руфановій Анні Анатоліївні. Моя проблема була складною, але ювелірна робота лікаря повертає мене до нормального життя. За що я їй надзвичайно вдячна !!!
Ганна Жернових
Дніпро, 07.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям та отримати позитивний результат лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Руфанової Анни Анатоліївни. Знала б, що буде так комфортно й делікатно - не займалася б самолікуванням, а звернулася б раніше! За призначенням використовувала Орніт 15, 20, 13 та за два тижні мала значне покращення. Тож лікарю моє дякую! № картки: 1078181
Катерина
Дніпро, 23.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про чудового спеціаліста Руфанову Анну Анатоліївну, яка допомогла у вирішенні делікатних проблем. Гарний спеціаліст та весела людина- завжди підбодрить, пожартує, і ніякого сорому не буде😊 Треба бути готовим, що малоінвазивні операції проходять швидко і без болю, але повний період відновлення триває 2 місяці. Дякую клініці і лікарю
Юлія
Дніпро, 23.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезна вдячність Руфановій Анні Анатоліївні!!!!!! Карта 978037. Ця лікарка мене реально врятувала. Я приїхала на прийом з різкими болями о 19.20 і виявилося що в мене сильне гнійне запалення. Анна Анатоліївна не вагаючись відразу прооперували, не зважаючи на пізній час і без аналізів, бо до ранку я б не досягла. Під час введення знеболюючіх реально дула на попу разом з медсестрою. Зробили все дуже добре і акуратно. Зараз після здачі аналізів проходжу в неї лікування. ЛІКАР ВІД БОГА І ЛЮДИНА ДУЖЕ ПОЗИТИВНА. ТАКОЖ ДЯКУЮ ВСЬМУ ПЕРСОНАЛУ, ДУЖЕ УВАЖНІ І СЕРВІС НА ВИЩОМУ РІВНІ!!!!! НАЙКРАЩА КЛІНІКА В МІСТІ!!!!
Альона
Дніпро, 20.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до спеціаліста нашої клініки. Для нас важливо знати, що наш лікар Руфанова Анна Анатоліївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала, і Ви залишилися задоволені результатом звернення. Будемо раді вітати на профілактичних візитах та завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю подяку Руфановій Анні Анатоліївні за вирішення моєї проблеми. Дякую за професіоналізм та дбайливе ставленння до пацієнтів. Результатами лікування задоволена. Рекомендую. Номер картки 1095044
Тетяна
Дніпро, 12.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що наш лікар Руфанова Анна Анатоліївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую дану клініку!!! Ціни космічні, лікарі брехливі, відділ якості на стороні клініки. На 'міжнародну' не дотягує. Вартість процедури одна, а по факту ще здай аналізи, на які ніхто не дивиться і не використовує. На питання чому у вас така вартість, відповідь лікаря: тому, що ми робимо комплекс до повного одужання. А в реалії рахують кожну процедуру, як тільки гроші за 'комплекс' закінчуються, то ти вже не потрібен і на тебе 'забивають'. Якщо тобі не подобається лікар і ти хочеш завершити лікування в іншого, то починаєш все спочатку оплата аналізів, оплата за прийом і 🥁🥁🥁 оплата повної 'нової' процедури. Виходить, що це не 'міжнародна' клініка, а мультиофіс де зібрали шарлатанів які деруть з людей гроші!!! Прочитав в інтернеті відгуки і негативних набагато більше ніж позитивних. Треба ініціалізувати перевірку, і припинити діяльність цього закладу.
Максим
Дніпро, 05.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Максиме. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас склалась така думка. Зазначаємо, що в мережі наших клінік всі медичні послуги платні і надаються згідно встановленого прайсу. Сплата проводиться на добровільних засадах. Зазвичай пацієнти свідомо обирають користуватись або ні платними медичними послугами на свій розсуд, з урахуванням фінансової складової. Нами перевірена інформація і підтверджуємо, що з боку клініки надано відповідний об'єм послуг, за який була фактично внесена оплата. У разі, якщо пацієнт не виконує рекомендації лікаря та не з'являється на призначений візит - у лікаря немає можливості впливати на хід подій. Після тривалої відсутності пацієнта в клініці протягом року, звісно що необхідний повторний огляд і визначення об'єму подальших дій. Більш детальна інформація Вам була надана телефоном. Завжди готові допомогти, зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я хочу висловити свою глибоку подяку Руфановій Ганні Анатоліївні за професіоналізм і чуйне ставлення. Під час мого візиту Ганна Анатоліївна проявила виняткову турботу і увагу до деталей, що зробило процес лікування максимально комфортним і ефективним. Я почувався впевнено і спокійно, завдяки її компетентності та доброзичливості. Дякую за високий рівень майстерності та людську участь. Рекомендую Анну Анатоліївну як висококваліфікованого фахівця. КАРТКА : 1069469
Шульгінов Микола
Дніпро, 05.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви відзначили високий рівень професіоналізму фахівця, а також чуйне ставлення до пацієнта. Раді знати, що Ви залишились задоволені результатом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Номер відбуття лікування 955617 Вітаю,проходив курс лікування в Медичному центрі «ОН Клінік Дніпро»,у лікаря Руфанова Анна Анатоліївна. Хочеться подякувати лікарю за професіоналізм,за віру в себе і в одужання пацієнта,за стійкість та героїзм перед хворобою.Також мушу відмітити такі риси лікаря як емпатичність, хоробрість,терпимість, пунктуальність, оптимізм, патріотизм,мудрість, ввічливість та незламну волю до перемоги. Сам я зцілився завдяки лікарю в канун Святої Пасхи тож благословляю її як і вас, хто нині це читае .Тож Слава Україні та її незламному народу!
Вадік
Дніпро, 04.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашого лікаря та відзначили високий рівень професіоналізму фахівця, а також індивідуальний підхід та чуйне ставлення до пацієнта. Цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Будемо раді вітати на профілактичних візитах та завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку доктору Руфанової Г.А. Напевно, вона одна з небагатьох лікарів, які дійсно можуть взяти і вилікувати, довівши до позитивного результату. Ганно Анатоліївна, дякую - сьогодні я здоровий завдяки вам.) Номер картки - 1073006
Ігор
Дніпро, 01.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ігорю. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам важливо знати, що наш лікар Руфанова Анна Анатоліївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги проктолога в Дніпрі

Консультація лікарів в «ОН Клінік Дніпро»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Отоларингологія

Діагностика і лікування захворювань ЛОР-органів. Видалення сторонніх предметів і сірчаних пробок.
Детальніше про відділення

Хірургія

Видалення доброякісних підшкірних новоутворень малоінвазійними методами. Консультації хірурга.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Ендокринологія

Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: ожиріння, сахарного діабету і щитовидної залози.
Детальніше про відділення
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.