Logo
0 800 30 11 77
Величезне дякую Руфановій Анні Анатоліївні, проходила лікування з серпня по грудень, дуже професійна лікарка, завжди була на зв'язку, допомагала відновлюватись після втручання. Відповідала на всі питання терпляче, до пацієнта відносилась делікатно. А ще окрема вдячність за відмінне почуття гумору))
Anastasiia
Дніпро, 28.02.2024
Оцінка:
Хочу висловити величезну подяку Руфановій Ганні Анатоліївні. Лікарю з великої літери! Прооперувався швидко та без болю! Видалили два вузли та тріщину. У післяопераційний період огляди проходили під чуйним керівництвом та у приємній атмосфері. Рани загоїлися і я забув про проблему. Ганна Анатоліївна дуже добра та позитивна людина. Не часто, на жаль, таких зустрінеш. Приходиш не як до лікаря, а як до друга) Не на мить не пошкодував, що звернувся саме до Анни Анатоліївни! Спасибі вам велике!!! Номер картки 1030784. 26.02.2024
Денис
Дніпро, 26.02.2024
Оцінка:
# картки: 1027100 Професіонал своєї справи. Від початку ло кінця все ідеально. Почуття гумору, то окрема оцінка) Дякую за швидке лікування і вирішення проблеми.
Інесса
Дніпро, 25.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інессо. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна лікарю Руфановій Анні Анатоліївна за кваліфіковане лікування моєї хвороби. Довго шукала лікаря проктолога,читала і хочу з усією відповідальністю порекомендувати людям цю лікарку. Дуже уважна,відповідальна,привітна молода жінка. Щиро дякую Вам лікарю!
Тетяна
Дніпро, 24.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря та задоволені результатом лікування. Ми раді, що Руфанова Анна Анатоліївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Картка 107987 Руфанрва Анна Анатоліївна дуже досвічений і високо професійний лікар.Рекомендую звертатися до неї без сумнівів.Нещодавно вона зробила мені 5 операцій по видаленню вузлів внутрішнього геморою по новим тпхнологіям за допомогою легіровання та фотокоагуляції. Зараз я здорова і маю повноцінне життя. Анна Анатоліївна акуратна,чуйна,відповідальна ,в неї"золоті ручки" і добре сердце. Не бійтесь звертатися до неї зі своїми проблемами,вона все вирішить!
Строна Валентина
Дніпро, 16.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви висловили щиру подяку на адресу нашого фахівця. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни Вам вдалося подолати проблему, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
карта № 1001872 Лікар Руфанова Анна Анатоліївна, це лікар з великої літери, але ще й чуйна та гарна людина з почуттям гумору, завдяки її професіоналізму і кваліфікації я здорова. дуже задоволена її роботою, РЕКОМЕНДУЮ
Токарєва Юлія
Дніпро, 13.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни та маєте позитивні враження від звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати за допомогу у вирішенні проблеми з гемороєм саму чудову й чуйну лікаря Руфанову Ганну Анатоліївну. Не дивлячись на таку інтимну і не зручну проблему лікар робить все, щоб паціентам було максимально комфортно і безболісно. Проблему вирішили...велика дяка!!! Рекомендую всім на 100%!!!! Пацієнт № 1030483 02.02.2024
Тетяна
Дніпро, 05.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Руфановій Ганні Анатоліївні . Я отримала справжню професійну медичну допомогу. Розумію ,що мій випадок був не з легких , та Ганна Анатоліївна допомогла мені в лікуванні . І прооперувала, і підтримувала в період реабілітації. Професіонал своєї справи.Дуже уважний, чуйний лікар. Своїм оптимізмом , посмішкою ,чудовим почуттям гумору та вірою у виздоровлення заспокоює та морально дуже підтримує . Я дуже задоволена результатом лікування. Всім рекомендую звертатись до Руфанової Ганни Анатоліївни. Дніпро..03 .02.2024 .Картка 1019105.
Наталія
Дніпро, 03.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала, і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про лікаря Руфанову Анну Анатоліївну, це дуже гарна та чуйна людина, з юмором та позитивним підходом до пацієнту, класний і дуже кваліфікований лікар. Звернулась до неї після богатьох рекомендацій від знайомих та лікарів, дуже задоволена її работою. Керівництву кліники хочеться побажати провести роботу з працівниками рецепції , які не комунікують з пацієнами
Наталія
Дніпро, 03.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Вдячні Вам за відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Анні Анатоліївні Руфановій за високий рівень прфіоналізму в незручних проблемах. Проблему вирішила, дякую за допомогу. Рекомендую!
Сергій
Дніпро, 28.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Анна Антоліївна, дуже освідченний лікар, з проблемою допомогла швидко, все доступно роз'яснила. Лікуванням задоволений.
1028112
Дніпро, 25.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що наш лікар Руфанова Анна Анатоліївна допомогла Вам подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила без операційне малоінвазивне лікування внутрішніх гемороїдальних вузлів у Руфанової Анни Анатоліївни,велика подяка їй за весь процес лікування,який проходив максимально комфортно,вона завжди була на зв'язку у будь який час,завжди відповідала ,результатом лікування я задоволена.
Наталя карта пацієнта #1017894
Дніпро, 22.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що з допомогою нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.