0 800 30 11 77
Лікувалась у Руфанової Анни Анатоліївни. Чудова жіночка, я так хвилювалась в перший прийом. Я дуже боюся лікарів, але до неї ходила як на свято. Вона так підтримувала мене, що в мене всі хвилювання відпадали просто. Давала поради, чудово проводила обстеження, консультувала мене з усих питань. Лікуванням задоволена, треба було прийти раніше, але я все відтягувала бо було "не на часі". Лікар знає свою справу. Дякую!
Тетяна
Дніпро, 01.04.2023
Оцінка:
Звернулися в клініку з проблемою геморою у мами, 4 стадія + свищ. Я була мягко кажучи в шоці від маштабу проблеми, бо мама весь час мовчала, соромилась і приховувала проблему, мінімум рік терпіла жахливий біль і страждання в самому розпалі проблеми. Був огляд у лікаря клініки і рекомендації лазерного видалення, мама вагалась, а я наполягла на негайному лікуванні. Чесно скажу, що ціна засмутила, не кожен може собі дозволити таке лікування, але здоров‘я мами це найдорожче, тому навіть не сумнівались. Наш лікар Руфанова Анна Анатоліївна, дуже позитивна і високої кваліфікації лікар, вона вела наш весь курс лікування. Мама дуже задоволена, лікар завжди підбадьорює пацієнтів і згладжує всю ситуацію, візити по настільки делікатній проблемі не в горе, а в радість. Однозначно вам рекомендуємо цього лікара. Для тих, хто читає відгуки і вагається - здоров‘я понад усе! Зберіть усі сили і можливість, зробіть лазерне лікування, бо як ми наслухалась за останніх пів року від знайомих, які зробили скалпелем, то це АД!!! Деякі вже 3-4 роки в стражданнях живуть, хтось вже тричі лягав під скальпель і схуд в двічі, все здоров‘я посипалось, це жах просто. Я до цього не стикалась з цією проблемою ніколи, а як наслухалась то в шоці, це мабуть найскладніше «місце» для лікування. Я з мамою була 1,5 місяці, робила всі процедури, уколи і т.п., і шкода її дуже було і сердилась, що вона дотягнула до такого, терпіла біль, тож вам рекомендую і впевнена, чим раніше ви візьметесь за лікування, тим краще, об‘єм втручання і обсяг лікування буде меншим, швидше одужаєте. Щодо клініки. Звернулися сюди, бо декілька знайомих мами робили тут подібні операції і відзивалися дуже позитивно. Рекомендації для клініки - лікар нам дуже сподобалась. Це суто мої спостереження, чого мені не вистачило, це мабуть якогось буклета з подальшими інструкціями. Однозначно лікар нам багато розповідала, розписувала лікування, так як у мами ще організм не всі ліки сприймає, то вона коригувала лікування. Але є такі моменти в процессі заживлення, які для лікарів очевидні, а для пацієнтів які з цим ніколи не стикались - ні. Наприклад на 4-5 день заживлення пошкодився сосуд і було багато крові, це була майже ніч, ми перелякались, але слава богу мамина подруга (яка теж лікувала геморой в цій клініці) вона екстренно заспокоїла по телефону і розказала, що це нормально. От хотіла б я бачити наприклад універсальні буклети, де поетапно було розпино, що і як відбувається в період реабілітації, що є нормальним і треба спокійно продовжувати лікування, а на що треба звернути увагу і звернутися до лікаря за коригуванням лікування чи рекомендаціями. Щоб люди вдома почитали зайвий раз і мали наувазі, коли треба не панікувати, бо це норма, а коли треба звернутися повторно до лікаря. Загалом дякуємо клініці і лікарю Руфановій Анні з вирішення проблеми, завтра у нас фінальний огляд.
Февронія
Дніпро, 29.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Февроніє. Щиро дякуємо за змістовний позитивний відгук. Приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашої клініки та лікаря. Для нас важливо знати, що Руфанова Анна Анатоліївна допомогла вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Згодні з Вами, на етапі одужання у пацієнта можуть виникати різні питання до лікаря. Ми завжди готові допомогти й надати відповідь. Якщо після візиту до лікаря з'явилися будь-які питання стосовно призначень або змін у самопочутті, то можна звертатися до операторів контактного центру. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Висловлюю подяку «ОН Клінік Дніпро» за можливість отримувати кваліфікаційні послуги сучасними передовими технологіями, за привітних дівчат на рецепшині, за чистоту, яку підтримають прибиральниці. Велика подяка Руфановій Анні Анатоліївні, чутлива, уважна, позитивна, хочу сердечно подякувати лікарю, яка своїм професіоналізмом і знаннями змогла створити диво. Ви золота людина! Відчувати себе здоровим — це неймовірно цінне відчуття. Спасибі вам за все, що Ви зробили. Ваша праця — безцінна. Живіть мільйон років! З повагою пацієнтка, номер картки: 882547
Леся
Дніпро, 22.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лесю. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря та персоналу клініки. Зворушені Вашими щирими словами подяки. Нам приємно, що лікар Руфанова Анна Анатоліївна допомогла вирішити проблему зі здоров'ям і Ви задоволені результатом лікування. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до данного медзакладу коли виникла нагальна потреба в лікуванні. Дуже гарне та чутливе відношення до пацієнтів. Сучасні методи лікування. Вподобає самостійний вибір часу відвідування лікаря. І головне - результат лікування.
Олексій
Дніпро, 16.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення та залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю щиру подяку працівникам ОН Клінік і особисто лікарю Руфановій А.А. за чуйне ставлення до пацієнтів та високий професіоналізм.
888990
Дніпро, 12.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро вдячні за позитивний відгук та теплі слова. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю проктологу Руфановій А.А.,за проведену операцію. Вже місяць лікування і реабілітації і я можу жити звичайним життям,а все завдяки своєму лікарю,який допоміг стати на ноги. Рекомендую всим хто має проблеми в цій сфері, звертатися до Руфанової Анни Анатоліївни,це дійсно лікар своєї справи, Лікар з Великої Літери.Мій номер картки 907291
Світлана
Дніпро, 12.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро вдячні за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Приємно дізнатися, що лікар допомогла вирішити проблему зі здоров'ям і Ви почуваєтесь краще. Для нас важливо, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Руфановій Анні Анатоліївні за її професіоналізм. Вона дуже чуйний та уважний до дрібниць лікар, яка підбирає лікування враховуючи особливості пацієнта.
Вінюков
Дніпро, 09.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Цінуємо Вашу високу оцінку професіоналізму лікаря. Нам приємно, що Ви особливо звернули увагу на дбайливе ставлення та індивідуальний підхід до процесу лікування. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Професіонал своєї справи. Дуже чуйний лікар, яка прислуховується до пацієнта та призначає лікування відповідно до конкретних особливостей.
822714
Дніпро, 09.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Цінуємо Вашу високу оцінку професіоналізму лікаря. Нам приємно, що Ви особливо звернули увагу на дбайливе ставлення та індивідуальний підхід до процесу лікування. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходила лікування у лікаря проктолога Руфанової Анни Анатоліївни спочатку за допомогою мазі Орніт 15,20,13. Після чого мені виконано безопераційне лікування геморою за допомогою передових технологій. На контрольному огляді на знімку геморою не виявлено. Величезне спасибі Анні Анатоліївні за лікування. Дуже чуйний і добрий лікар. Номер картки 892749.
Ірина
Дніпро, 09.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю лікування та особливо відзначили дбайливе ставлення лікаря. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувалась у лікарки Руфанової Анни Анатоліївни. Проблему, з якою мучилась довгий час, вирішила за 20 хвилин. Дуже приємна, емпатична і професійна лікарка. Створила невимушену атмосферу, що дуже допомогло розслабитись і налаштуватись на процедуру. Однозначно рекомендую лікарку Руфанову і ОН Клінік в цілому!
860442
Дніпро, 04.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення та задоволені результатом лікування. Зворушені Вашою високою оцінкою професіоналізму та особистих якостей Анни Анатоліївни. Згодні, що відчуття комфорту та взаєморозуміння з лікарем також є запорукою успіху на шляху до одужання. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені важко було наважитись на лікування, я хвилювалась, було лячно.... Мене вмовив і записав до Руфанова А.А. чоловік і я їм дуже вдячна! Після лікування у Руфанова А.А. все залишилось позаду -( ні там, як раз, ні чого не залишилось:) ) я пройшла 8 процедур і зараз у мене все добре, я починаю жити заново - більше 10 років я не могла повноцінно жити! На протязі лікування у мене було безліч питань, хвилювань і Анна Анатоліївна відповідала на всі питання і заспокоювала чаєм з шоколадом :)... Я щаслива що потрапила саме до Руфанова А.А. від ставлення лікаря багато залежить, а саме довіра і впевненість пацієнта і у мене з Руфанова А.А. за цим питання не стало! Дякую за професійність, терпіння і здоров'я! Як що хто вагається, кого лякає сама тільки пропозиція піти до лікаря ? У мене було саме так :( Не бійтесь! Анні Анатоліївні можно довіряти, це моя особиста думка, висновок людини яка більше 10 років боялася, відкладала на потім... І я дуже рада що не зробила операцію (слава богу, в моєму випадку не потрібна була), а достатньо було зробити таку процедуру, дякую Анні Анатоліївні за здоров'я, за підтримку, дякую що навіть в такий час ви нам повертаєте здоров'я! Бережіть Себе!
Інара
Дніпро, 03.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інаро. Щиро дякуємо за теплі слова на адресу нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до лікаря. Особливо зворушені тим, як Ви відзначили не тільки професіоналізм лікаря, а також чуйне та дбайливе ставлення Анни Анатоліївни до пацієнта. Саме комфорт у спілкуванні, довіра та взаєморозуміння з лікарем допомагають як найшвидше одужати. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лечилась у Руфановой (проктология) Всем довольна, хороший врач (приятное лечение)
Яна
Дніпро, 01.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Вдячні за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю лікування та спілкуванням з лікарем. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.