0 800 30 11 77
...
Олена
Миколаїв, 18.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за професійну допомогу Попову Євгенію Володимировичу. Дуже доступно пояснив, яке необхідно лікування (тільки після рентгенівського знімку). Лікар зробив дві блокади, уколи навіть не відчула. Дуже обережно, весь час пояснюючи, що саме зараз робе, та які будуть відчуття! Щиро дякую!!!
Лариса Герасимюк
Миколаїв, 11.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Ми радіємо, що звернення до нашої клініки та лікаря Євгена Володимировича було комфортним та результативним для Вас. Зичимо Вам міцного здоров'я та завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Дякуємо за позитивний відгук.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу написати повторний відгук. На мою скаргу відреагували більш ніж адекватно. Сьогодні зателефонували, вибачилися і запросили на безкоштовний прийом. До клініки більше претензій не маю. Дуже правильний підхід до вирішення конфліктних ситуацій. Залишаюся клієнтом клініки й надалі. Передаю подяку травматологу Попову за кваліфіковану і грамотну консультацію
Ігор
Миколаїв, 29.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ігоре. Ми завжди готові вирішити будь які конструктивні питання стосовно обслуговування в наших клініках. Дякуємо за розуміння, сподіваємось на продовження співпраці. Гарного дня.
Служба контролю якості ОН Клінік
На сьогодні записав свою маму, якій 86 років, на прийом до травматолога. Мама після перелому хребта дуже погано почувається, погано пересувається. Оскільки в усьому місті не було світла, заздалегідь зателефонував і запитав, чи буде прийом. Мені відповіли, що буде, незважаючи на відсутність електрики. Відпросився з роботи, приїхав на таксі, а клініка закрита. Підійшло ще три людини, яких не попередили, що прийому не буде. Подзвонив телефоном із претензією, дівчина в підсумку поклала слухавку, подзвонив ще раз, обіцяли розібратися і передзвонити. Так ніхто мені і не передзвонив. Увага, питання, хто поверне гроші за таксі? За прогуляну роботу?
Ігор
Миколаїв, 24.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ігоре. Служба контролю якості проводить предметний розгляд кожного звернення від реальних пацієнтів клініки. Шкодуємо, що склалась така ситуація, але ми намагаємось максимально враховувати всі особливості роботи у складний для всіх час. Пацієнтка особисто отримала зворотній зв'язок за підсумком розгляду звернення. Зичимо всім здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдруге відвідала клініку в Миколаєві та хочу подякувати всім за приємну атмосферу та професійний підхід до клієнта. Лікар-травматолог Попов Є. В. та лікар УЗД змогли вчасно визначити мою проблему, що зробити в іншій клініці не змогли.
Світлана
Миколаїв, 09.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Раді, що звернення до медичного центру було для Вас комфортним та результативним. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були в ОН Клінік на консультації у лікаря-травматолога Маханько Костянтина Миколайовича. Візитом залишилася дуже задоволена, все грамотно, чітко. Лікар розповів мені про всі можливі методи лікування, і ми разом з ним визначили оптимальний для мене. Дівчата на рецепції приємні та уважні. Обслуговування швидке та якісне. Раджу клініку знайомим і друзям.
Тетяна
Миколаїв, 02.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за щирий відгук та Вашу об'єктивну думку. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря від Бога Попова Євгена Володимировича. Дуже уважний професіонал своєї справи (якщо можна так позначити лікаря). Докопується до причини недуги, а не лікує тільки наслідки. Попутно з'ясовує, які з захворювань можуть підстьобувати перебіг хвороби за його профілем. І тоді лікування проходить комплексно, що дає прекрасний ефект. Окремо хочу сказати про співробітників реєстратури (тепер модне слово "ресепшен"). Дуже уважні, доброзичливі, компетентні. Окреме слово подяки медичним сестричкам з кабінету маніпуляції. Золоті ручки. Здоров'я і процвітання всьому колективу ОН Клінік. Спасибі вам.
Олена
Миколаїв, 19.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за довіру і вибір «ОН Клінік Миколаїв». Лікар Попов Є.В. відповідально і уважно ставиться до кожного пацієнта. Комплексний підхід у діагностиці і лікуванні є одним із головних завдань наших фахівців, у чому Ви змогли переконатися на власному прикладі. Нам приємно, що в стінах нашого медичного центру Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в рамках нашої спеціалізації і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У листопаді 2020 року одержала травму - розтягнення правого і лівого гомілковостопного суглоба. Призначене лікування результатів не давало, стало ще гірше. Утворився застій м'язи, утворилася рідина в суглобах, нога права не згиналася. Звернулася в ОН Клінік до доктора ортопеда-травматолога Попова Є. В. Відразу отримала кваліфіковану консультацію, УЗД і т.д. Після тривалих процедур і кількох курсів плазмотерапіі, все стало на своє місце. Я здорова!!!! Велике спасибі!
Оксана
Миколаїв, 26.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Оксано. Дякуємо за щирий відгук. Ми раді, що у Вас залишилися тільки позитивні емоції від відвідин «ОН Клінік Миколаїв». Нам дуже важливо, щоб пацієнт залишився задоволений результатом лікування і обслуговуванням в цілому. Хочемо зазначити, що важливим аспектом якісної діагностики є високотехнологічне обладнання наших медцентрів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Попова Євгенія Володимировича. Прекрасний фахівець! Повністю задоволена відвідуванням. Після консультації не залишилося питань. Лікар порекомендував безліч природних методів відновлення, що дуже цінно. Дякую!
Світлана
Миколаїв, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні відвідала клініку. Дуже приємний персонал клініки. Надають консультацію, детальні відповіді на всі запитання. Лікар УЗД Кузик І. В. провів ретельне обстеження, надав необхідні роз'яснення і поради. Лікар-травматолог Попов Є. В. обстеживши, надав детальну консультацію, відповів на всі запитання. Лікарі компетентні, уважні, ввічливі. Вдячна за надану допомогу в лікування.
Олена
Миколаїв, 17.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, а головне, Ви залишилися задоволені результатом діагностики та консультації у наших спеціалістів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Двічі зверталася з переломами до Попова.Е.В. Лікар від Бога, як кажуть. Чудовий фахівець і дуже комфортна в спілкуванні людина. Спасибі!
Світлана
Миколаїв, 23.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлана. Ради, що звернення до нашого фахівця Попова Є.В. залишило у вас позитивні емоції, і рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав Ваші сподівання. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.