Logo
0 800 30 11 77
Відвідавши клініку doctorpro, я в захваті. Дізналась про клініку в інеті. Дуже чуйні, привітні жіночки в регістратурі. Чистенько, охайно. Все вчасно, без черг, ціни дуже доступні. Приїду сюди ще й не раз. Мені тут дуже довподоби. Вдячна лікарям, які робили узд Зубені, Трубі, уважні, чуйні. Дякую.
Наталія Р.
Чернігів, 26.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Ми раді, що у Вас залишилися тільки позитивні враження після відвідування нашого медичного центру. В клініках нашої Мережі працюють кваліфіковані спеціалісти, створені максимально комфортні умови для кожного пацієнта, а також на базі кожної нашої клініки присутня потужна матеріально-технічна база. Щиро дякуємо за позитивний відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарна клініка. Приємний ввічливий колектив, кваліфікований персонал. Дуже задоволена. Особливо хочу відзначити лікаря Узі, Зубеня Е.М., під час обстеження я почувала себе комфортно. Лікар професійно відповела на всі мої питання, процедура пройшла без затримки. Приємно, що не довелося сидіти в чергах в очікуванні. Дякую!!!
Ірина
Чернігів, 28.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів та бачити результати старанної роботи наших спеціалістів. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Ми дуже раді, що перебування в нашому медичному центрі було для вас комфортним та ефективним. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.