Дитяче відділення в Харкові (м. Пушкінська)

Наші переваги

Унікальні ліки та обладнання

Комплексний підхід до лікування

Цілодобова підтримка пацієнтів

7 312 звернень за час роботи

Напрямки

Адреса: Харків, вул. Я. Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Неділя: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
Всі представництва

Останні статті у блозі

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб отримувати найактуальніші новини дитячого відділення.

Імунна система дитини формується до 15 років, тому діти хворіють частіше та сильніше, ніж дорослі. Здоров'я дітей – головна турбота батьків і лікарів дитячого відділення медичного центру «ОН Клінік Харків Пушкінська».

Лікування дитини в «ОН Клінік Харків Пушкінська»

Для контролю розвитку дитячого організму, своєчасного виявлення та профілактики захворювань, дітям необхідні планові огляди лікарів. До 1 року потрібно щомісяця відвідувати педіатра та 1-2 рази на рік лікарів вузької спеціалізації. Після 12 місяців і до 18 років, якщо немає скарг, достатньо приходити на планові огляди педіатра та проходити ревакцинацію згідно з календарем щеплень.

З появою скарг на погане самопочуття або виникнення в дітей симптомів захворювань потрібен позаплановий візит до лікаря. Записатися на консультацію до педіатра необхідно, якщо:

  • підвищена температура;
  • з'явилися кашель, нежить, вушний біль;
  • дитина млява, відмовляється від їжі;
  • часто болить голова, збивається серцевий ритм, піднімається або опускається тиск;
  • з'явилися проблеми з ШКТ (нудота, часті запори, діарея, біль у животі);
  • є висипання на шкірі;
  • погіршилися зір, слух, нюх;
  • дитина одержала травму;
  • в організм потрапили сторонні предмети й ін.

Лікарі та медсестри дитячого відділення зможуть знайти підхід до кожної дитини та надати кваліфіковану допомогу. Лікар оглядає дитину для визначення захворювання та призначає лікування. Якщо необхідне додаткове обстеження, у дитячому відділенні проводяться лабораторні дослідження (аналізи крові, калу, сечі й ін.) і діагностичні процедури (УЗД, ендоскопія, ЕЕГ).

Як записатися до дитячого лікаря в Харкові?

Записатися до дитячого лікаря в Харкові можна через сайт або по телефону. Дитяче відділення працює без вихідних, тому одержати консультацію лікаря можна в будь-який день тижня.

У центрі створена сприятлива та затишна атмосфера для пацієнтів. За необхідності можна скористатися кімнатою матері та дитини. Під час очікування результатів аналізів або доки батьки спілкуються з лікарем, діти можуть відволіктися в ігровій зоні з розвиваючими іграшками та дошкою для малювання.

Прийом ведеться тільки за попереднім записом на зручний для відвідувачів час.

Якщо потрібна консультація дитячого лікаря, не відкладайте візит у дитяче відділення «ОН Клінік Харків Пушкінська», – своєчасне звернення до медичного центру дозволить швидко діагностувати захворювання та відновити здоров'я дитини.

Ліц. МОЗУ сер. АГ №598393 від 19.04.2017