Відгуки про лікарів-неврологiв у Харкові (м. Пушкінська)

Хочу висловити подяку, невропатологу Бокатуєвої Вікторії Василівні, уважний та відповідальний лікар, призначила правильне лікування, я повернулася у здоровий стан, лише за 2 тижні. Рекомендую
Маргаріта
Харків, 14.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маргарито. Ми дуже вдячні, що Ви обрали наш медичний центр та довірили своє здоров'я нашому лікарю. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до клініки з гострим болем. Простудила сідничний нерв, насилу ходила. До цього зверталася до поліклініки, пройшла курс лікування, але ставало лише гірше. Величезна подяка Рафальській Н. за професіоналізм та привітний прийом. Вона прописала 10-денні уколи. Полегшало вже з перших днів. По закінченню курсу почувала себе чудово!)
Ірина
Харків, 29.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Дуже важливо не відкладати звернення до фахівця, таким чином можна уникнути ускладнень та отримати ефективний результат лікування. Нам приємно, що медична допомога лікарем Рафальської Н.С. принесла бажаний результат, і Ви задоволені лікуванням. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у Сироткіної О.Є. Можливо, вона справді добрий лікар, але більше ніколи в житті до неї не звернусь. Огидно нетактовна і просто дуже не приємна у спілкуванні.
Артем
Харків, 26.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Артеме. Дякую, що знайшли час поспілкуватися зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка наших пацієнтів. Сироткіна О.Є. справді кваліфікований спеціаліст. Жаль, якщо звернення до нашого лікаря було для вас дискомфортним. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я щиро раджу лікарю почитати про Доброякісне пароксизмальне запаморочення. Щоб її майбутні пацієнти уникнули мого досвіду. Якби лікар мені поставила правильний діагноз, я б не втратила рік життя, прожитий у нескінченних походах по лікарях та здачі абсолютно непотрібних аналізів (у вашій клініці), лікуванні у психотерапевта.
Тетяна
Харків, 06.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо відзначити, що лікар визначає тактику лікувально-діагностичного процесу виходячи з об'єктивних даних, клінічної картини та скарг пацієнта, що й було проведено в даному випадку. Комплексний підхід до проблеми включає додаткову діагностику та є важливим інструментом для лікаря з метою виявлення етіологічного фактора патології та подальшого коректного визначення плану лікування. Також важливо пам'ятати, що кожен пацієнт має індивідуальні особливості організму, клінічні прояви та перебіг захворювання, факт наявності поєднаних патологічних процесів є не рідкісним у медичній практиці. На жаль, нам не було надано альтернативних медичних документів з іншою думкою спеціаліста, тому ми не маємо можливості перевірити достовірність викладеного. Детальнішу інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я та всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Була на прийомі у лікаря-невролога Бокатуєвої Вікторії Василівни. Була скарга з мого боку - болі в шийному відділі. Дуже сподобалося ставлення - шанобливе і по справі. Прийшла вчасно, на прийом взяли в точно зазначений час, о 9 ранку. Все досить швидко, чітко і професійно. Дуже вдячна лікарю за діагностику і за призначення лікування. Шанобливе спілкування лікаря зі мною, і при розмові зі страховою компанією, завдяки чому мені було прогарантовано лікування страховою компанією. У клініці все чисто, акуратно і спокійно. Все персоналом виконується чітко, вся система роботи налагоджена.
Олександра
Харків, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук і вибір «ОН Клінік Харків». Нам приємно, що в нашому медичному центрі Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі, тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Ми щиро раді, що Вам було комфортно проходити лікування в стінах нашого медцентру, і спілкування з лікуючим лікарем було максимально інформативним. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую невролога Сироткіну Ольгу Євгенівну, яка дуже дохідливо і професійно направила мене на шлях істинний. Її слова про те, що відтепер все залежить тільки від мене і мого ставлення до свого тіла, що тепер басейн, пілатес і інші фізичні активності повинні стати моїм способом життя, змінили моє мислення. Ось уже 3 роки я саме так і роблю, і проблеми зі спиною більше не заважають мені жити. Більш того, я дійшла до того, що бігаю напівмарафон і займаюся кроссфітом в свої 38! А коли я була у неї на першому прийомі, не могла нормально поворухнути лівою рукою. Спасибі лікарю за професіоналізм і небайдужість до долі ваших пацієнтів!
Ірина
Харків, 06.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за інформативний відгук і Вашу об'єктивну думку. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Також у розпорядженні наших лікарів знаходиться потужна матеріально-технічна база. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був уже на повторному прийомі у Сироткіної Ольги Євгенівни 20.07.2021 р Після двох відвідувань, склалося стійке переконання, що лікар, професіонал своєї справи, відчуває щире бажання вилікувати. Висловлюю подяку і повагу.
Микола
Харків, 23.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, Ольга Євгенівна Сироткіна кваліфікований лікар, комплексно підходить до діагностики та лікування пацієнта, враховуючи індивідуальні особливості кожного. У цьому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити свою подяку доктору Вікторії Василівні ❀ - хороший лікар, порядна, добродушна, доброзичлива, професіонал своєї справи. ? Дякую Вам за кваліфіковану допомогу, уважність, чуйність, щире бажання допомогти. ? Завдяки Вікторії Василівні я пройшла ряд обстежень, які допомогли мені розібратися в причинах мого стану, який турбував довгий час, після прийому і лікування у лікаря, стан покращився. ❀ Рекомендую доктора Бокатуєву В.В ?
Юлія
Харків, 19.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Бокатуєвої В.В. виправдав надану Вами довіру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Звернувся в Вашу клініку з проблемою неврології, яка мене дуже турбувала протягом тривалого часу і різні лікарі в інших клініках не могли мені допомогти. Хочу висловити подяку лікаря-фахівця Сироткіній Ользі Євгенівні. Вона повністю компетентна і професійно грамотна, провела первинний огляд і зробила призначення на курс лікування і дала рекомендації з лікувальної фізкультури. Доктор дуже важливий, уважний і приємний в спілкуванні, який має в своєму розпорядженні спочатку на хороший результат лікування. Через кол центр була негайна зворотний зв'язок! По закінченню лікування і виконання рекомендацій доктора, відчуваю себе чудово і забув про свою проблему! Дякую керівництву за прекрасну організацію робочого процесу і підбір прекрасних фахівців, професіоналів. Ользі Євгенівні низький уклін і подяка. Бажаю успіхів і процвітання у Вашій важливій і потрібній роботі !!!
Шугайчук Олег
Харків, 26.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олеже. Спасибі, що виявили довіру і звернулися за медичною допомогою в наш медичний центр. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Сироткіної О.Е. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Щиро раді, що лікування в умовах "ОН Клінік Харків" було ефективним і комфортним для Вас. Одним з головних стандартів роботи нашої Мережі є комфортний емоційний стан наших пацієнтів. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у Холодової Марини Володимирівни. Враження про лікаря жахливі, ставлення до пацієнтів огидне, сказала, що не може працювати в такій атмосфері (дитина плакала після огляду). Лікар, від якого потрібно бігти не озираючись. Маю сумніви щодо компетенції цього так званого доктора. Призначила лікування дитині, препарат, який міг викликати епіпріступ. Хамка, як тільки таких лікарів тримають у клініці.
Анна
Харків, 20.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Холодова Марина Володимирівна - висококваліфікований фахівець і має великий клінічний досвід. Кожен лікар має право на свою професійну думку, за яку несе відповідальність. Пацієнту завжди пропонується найбільш оптимальний варіант лікувально-діагностичної тактики, індивідуальна медикаментозна терапія рекомендується з урахуванням всіх об'єктивних даних. У свою чергу, кожен пацієнт має право вибору і на свій розсуд може погоджуватися чи ні з думкою лікаря. Ми розуміємо, що взаєморозуміння і комфорт в спілкуванні між лікарем і пацієнтом є важливим для досягнення успіху в лікуванні. Просимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сироткіна О.Е. дуже хороший лікар. Спочатку я звернулася до іншого нервопатолога, він мені призначив лікування. Я пролікувалася, а результату нуль. Тоді я звернулася до Сироткіної О.Е. , Вона поставила мені правильний діагноз і призначила зовсім інше лікування. Воно допомогло. Дуже дякую!
Олена
Харків, 10.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що в особі лікаря Сироткіної О.Е. Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи. Раді, що наш фахівець виправдала надану Вами довіру і допомогла у вирішенні проблеми, що викликала занепокоєння. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сироткіна Ольга Євгенівна - прекрасний лікар! Завжди уважна, доброзичлива, приділяє увагу деталям, завжди докладно пояснює результати обстежень і дає детальні рекомендації! Дуже рада, що потрапила до такого фахівця!
Тетяна Коваленко
Харків, 04.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за позитивний відгук. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Раді, що наш лікар Сироткіна Ольга Євгенівна змогла виправдати Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом обстеження. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама