Відгуки про лікарів-неврологiв у Харкові (м. Пушкінська)

Добрий день. Була на прийомі у лікаря-невролога Бокатуєвої Вікторії Василівни. Була скарга з мого боку - болі в шийному відділі. Дуже сподобалося ставлення - шанобливе і по справі. Прийшла вчасно, на прийом взяли в точно зазначений час, о 9 ранку. Все досить швидко, чітко і професійно. Дуже вдячна лікарю за діагностику і за призначення лікування. Шанобливе спілкування лікаря зі мною, і при розмові зі страховою компанією, завдяки чому мені було прогарантовано лікування страховою компанією. У клініці все чисто, акуратно і спокійно. Все персоналом виконується чітко, вся система роботи налагоджена.
Олександра
Харків, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук і вибір «ОН Клінік Харків». Нам приємно, що в нашому медичному центрі Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі, тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Ми щиро раді, що Вам було комфортно проходити лікування в стінах нашого медцентру, і спілкування з лікуючим лікарем було максимально інформативним. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую невролога Сироткіну Ольгу Євгенівну, яка дуже дохідливо і професійно направила мене на шлях істинний. Її слова про те, що відтепер все залежить тільки від мене і мого ставлення до свого тіла, що тепер басейн, пілатес і інші фізичні активності повинні стати моїм способом життя, змінили моє мислення. Ось уже 3 роки я саме так і роблю, і проблеми зі спиною більше не заважають мені жити. Більш того, я дійшла до того, що бігаю напівмарафон і займаюся кроссфітом в свої 38! А коли я була у неї на першому прийомі, не могла нормально поворухнути лівою рукою. Спасибі лікарю за професіоналізм і небайдужість до долі ваших пацієнтів!
Ірина
Харків, 06.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за інформативний відгук і Вашу об'єктивну думку. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Також у розпорядженні наших лікарів знаходиться потужна матеріально-технічна база. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був уже на повторному прийомі у Сироткіної Ольги Євгенівни 20.07.2021 р Після двох відвідувань, склалося стійке переконання, що лікар, професіонал своєї справи, відчуває щире бажання вилікувати. Висловлюю подяку і повагу.
Микола
Харків, 23.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, Ольга Євгенівна Сироткіна кваліфікований лікар, комплексно підходить до діагностики та лікування пацієнта, враховуючи індивідуальні особливості кожного. У цьому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити свою подяку доктору Вікторії Василівні ❀ - хороший лікар, порядна, добродушна, доброзичлива, професіонал своєї справи. ? Дякую Вам за кваліфіковану допомогу, уважність, чуйність, щире бажання допомогти. ? Завдяки Вікторії Василівні я пройшла ряд обстежень, які допомогли мені розібратися в причинах мого стану, який турбував довгий час, після прийому і лікування у лікаря, стан покращився. ❀ Рекомендую доктора Бокатуєву В.В ?
Юлія
Харків, 19.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Бокатуєвої В.В. виправдав надану Вами довіру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Звернувся в Вашу клініку з проблемою неврології, яка мене дуже турбувала протягом тривалого часу і різні лікарі в інших клініках не могли мені допомогти. Хочу висловити подяку лікаря-фахівця Сироткіній Ользі Євгенівні. Вона повністю компетентна і професійно грамотна, провела первинний огляд і зробила призначення на курс лікування і дала рекомендації з лікувальної фізкультури. Доктор дуже важливий, уважний і приємний в спілкуванні, який має в своєму розпорядженні спочатку на хороший результат лікування. Через кол центр була негайна зворотний зв'язок! По закінченню лікування і виконання рекомендацій доктора, відчуваю себе чудово і забув про свою проблему! Дякую керівництву за прекрасну організацію робочого процесу і підбір прекрасних фахівців, професіоналів. Ользі Євгенівні низький уклін і подяка. Бажаю успіхів і процвітання у Вашій важливій і потрібній роботі !!!
Шугайчук Олег
Харків, 26.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олеже. Спасибі, що виявили довіру і звернулися за медичною допомогою в наш медичний центр. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Сироткіної О.Е. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Щиро раді, що лікування в умовах "ОН Клінік Харків" було ефективним і комфортним для Вас. Одним з головних стандартів роботи нашої Мережі є комфортний емоційний стан наших пацієнтів. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у Холодової Марини Володимирівни. Враження про лікаря жахливі, ставлення до пацієнтів огидне, сказала, що не може працювати в такій атмосфері (дитина плакала після огляду). Лікар, від якого потрібно бігти не озираючись. Маю сумніви щодо компетенції цього так званого доктора. Призначила лікування дитині, препарат, який міг викликати епіпріступ. Хамка, як тільки таких лікарів тримають у клініці.
Анна
Харків, 20.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Холодова Марина Володимирівна - висококваліфікований фахівець і має великий клінічний досвід. Кожен лікар має право на свою професійну думку, за яку несе відповідальність. Пацієнту завжди пропонується найбільш оптимальний варіант лікувально-діагностичної тактики, індивідуальна медикаментозна терапія рекомендується з урахуванням всіх об'єктивних даних. У свою чергу, кожен пацієнт має право вибору і на свій розсуд може погоджуватися чи ні з думкою лікаря. Ми розуміємо, що взаєморозуміння і комфорт в спілкуванні між лікарем і пацієнтом є важливим для досягнення успіху в лікуванні. Просимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сироткіна О.Е. дуже хороший лікар. Спочатку я звернулася до іншого нервопатолога, він мені призначив лікування. Я пролікувалася, а результату нуль. Тоді я звернулася до Сироткіної О.Е. , Вона поставила мені правильний діагноз і призначила зовсім інше лікування. Воно допомогло. Дуже дякую!
Олена
Харків, 10.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що в особі лікаря Сироткіної О.Е. Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи. Раді, що наш фахівець виправдала надану Вами довіру і допомогла у вирішенні проблеми, що викликала занепокоєння. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сироткіна Ольга Євгенівна - прекрасний лікар! Завжди уважна, доброзичлива, приділяє увагу деталям, завжди докладно пояснює результати обстежень і дає детальні рекомендації! Дуже рада, що потрапила до такого фахівця!
Тетяна Коваленко
Харків, 04.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за позитивний відгук. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Раді, що наш лікар Сироткіна Ольга Євгенівна змогла виправдати Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом обстеження. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю щиру подяку Бокатуевій Вікторії Василівні - прекрасний фахівець! Звернулася із загостренням остеохондрозу шийного відділу хребта. Доктор все дуже доступно пояснює і відповідає на всі супутні питання, професійна і уважна, призначила додаткові обстеження і ефективну схему лікування. Буду рекомендувати Вікторію Василівну друзям і знайомим!
Наталія
Харків, 27.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, в наших медичних центрах працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. А потужна матеріально-технічна база сприяє ефективному лікувально-діагностичного процесу. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був у лікаря Бокатуева Вікторія Василівна. Відмінний лікар, 5 з 5, професіонал своєї справи.
Віктор
Харків, 20.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віктор. Ради, що рівень професіоналізму нашого лікаря Бокатуєвої В.В. виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі Бокатуєвій Вікторії Василівні за допомогу! Були проблеми зі спиною, боляче було ходити і навіть сидіти. Біль була жахлива, аж до запаморочення ... Вона призначила аналізи і виходячи з результатів склала план лікування. Медикаменти та процедури відмінно впоралися з моєю проблемою! Тепер я радісно гуляю навіть на довгі дистанції! Рекомендую цього фахівця і дуже їй вдячна за допомогу !!!
Маргарита
Харків, 15.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маргарита. Дякуємо Вам за інформативний відгук. Нам приємно, що під наглядом нашого фахівця Ви змогли знайти рішення неприємної проблеми і залишилися задоволені результатом. Дійсно, в нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сироткіної величезна подяка за допомогу і професіональналізм. Рекомендую як досвідченого лікаря.
Онисько Олена
Харків, 12.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олена. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця Сироткіної Ольги Євгенівни. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік