Logo
0 800 30 11 77
Проходжу курс Плазмоліфтинга у лікаря Горошко О.М. Лікар дуже приємна, процедура проходить дуже легко, приємно і досить неболісно. Лікар дуже уважно ставиться до мене, як пацієнта.
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Надзвичайно уважна і кваліфікований фахівець трихолог Горошко О.М. Раджу всім, хто потребує проблеми трихології, Горошко О.М.
Ярослав
Оцінка:
Доброго дня, Ярославе. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що наш лікар Горошко Олена Миколаївна допомогла Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Абсолютно не рекомендую трихолога Калашника. Лікар не професіонал, я прийшла з яскраво вираженою проблемою-сиборея, але замість професійної консультації та лікування було призначено 7 аналізів за фактом, які не мають значення. А за прийом та зішкріб майже 700 грн взяли.
Інна
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що у нашій клініці лікувально-діагностична діяльність фахівців регламентується нормативними документами МОЗ України. Доктор Калашнікова Анастасія Олександрівна кваліфікований спеціаліст. Лікар визначає обсяг обстеження та лікування на підставі об'єктивних клінічних даних, підтверджених інструментальними або лабораторними дослідженнями. Усі послуги в клініці оплачуються згідно із затвердженим прайсом, оплата проводиться у добровільному порядку. Наші фахівці завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу, бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був прийомі в лікаря Соручан Ю. О. Візитом залишився дуже задоволений. Чемне звернення, зрозумілі та докладні роз'яснення. За п'ятибальною шкалою – 5+.
Анатолій
Оцінка:
Доброго дня, Анатолію. Дякуємо за відгук. Ми раді, що у Вас залишилися лише приємні враження після відвідин нашого лікаря. Завжди готові допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на консультації у трихолога Калашникової А.О. Ретельно лікар опитав, розповів, проконсультував. Нічого зайвого не радила. Пояснила кожен крок лікування. В цілому клініка дуже сподобалася. Лікарем дуже задоволена.
Ксенія
Оцінка:
Добрий день, Ксеніє. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про нашого фахівця. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня та індивідуальний підхід. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Калашникова Анастасія Олександрівна дуже уважний лікар. Сподобався підхід до хворого. Адекватне призначення препаратів. Рекомендую.
Надія
Оцінка:
Добрий день, Надіє. Дякуємо за відгук, добрі слова та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У клініці вперше. Лікар-трихолог Наталя Василівна - фахівець високого класу, все детально пояснила і роз'яснила. Отримала задоволення від прийому. Дякуємо!
Людмила
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця Желудкової Н.В. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У «ОН Клінік» звернулася після того, як шукала лікаря трихолога, тому що сильно випадало волосся. Сподобався фахівець, який брав, призначив аналізи і подивився волосяну частину голови за допомогою спец. обладнання. Частину аналізів вже здала, частина ще роблю, щоб знайти причину випадання. Також в «ОН Клінік» звернулася до гінеколога доктора Масенко (сподіваюся, що після гарного відгуку прийом до неї не подорожчає). Гінеколог встановила причину моєї проблеми і успішно її вилікувала. До цього більше 10 років тому мене лікували лікарі в іншій країні, але інфекція не виліковується і виділення не проходили. Спасибі «ОН Клінік»!
Марина
Оцінка:
Добрий день, Марина. Нам приємно, що під наглядом наших лікарів Ви змогли вирішити неприємні проблеми і значно підвищити якість життя. Важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується в наших медичних центрах. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не раз була у Желудкової з різними проблемами шкіри голови. Лікар уважний, привітний і мені подобається, що підтримує не важно в якому діагнозі. Правильно поставила діагноз і призначила курс лікування. Я задоволена результатом.
Марина
Оцінка:
Добрий день, Марина. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Желудкової Наталії Василівни виправдав надану Вами довіру. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зіткнувся з проблемою порідіння волосся на голові. Звернувся до дуже хорошого фахівця Желудкової Наталії Василівні. Вона дуже компетентний лікар, до того ж, на відміну від багатьох, радить процедури і аналізи, щоб допомогти реально, а не просто щоб пацієнт побільше заплатив. Дуже задоволений, будемо продовжувати лікування.
Владислав
Оцінка:
Добрий день, Владислав. Дякуємо за щирий відгук і теплі слова. Ми прагнемо надати нашим пацієнтам максимально комфортні умови на кожному етапі перебування в клініці. Желудкова Наталія Василівна досвідчений і кваліфікований фахівець, в чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до "ОН Клінік Одеса". Завжди готові допомогти і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був в Он Клінік Одеса у лікаря-трихолога, Желудкової Н.В. З порога мене приємно зустріли на рецепції та провели в кабінет, де лікар вислухала мою проблему, провела огляд, зібрала аналізи і дала рекомендації. Залишився дуже задоволений
Аль- тунісі
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми прагнемо надати нашим пацієнтам максимально комфортні умови на кожному етапі перебування в клініці. Желудкова Наталія Василівна - досвідчений і кваліфікований фахівець, в чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.