Logo
0 800 30 11 77
Чудовий лiкар, дiйсно професiонал своэi справи! Багато рокiв довiряю своэ здоров’я Юлii Олександрiвнi!
Сабіна
Оцінка:
Доброго дня, Сабіно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на візиті у ЛОРа, все сподобалось, лікар-професіонал своєї справи, зробив огляд та виявив причину того, що мене турбувало. Дуже дякую Мошинська)
Денис
Оцінка:
Доброго дня, Денисе. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що наш лікар Мошинська Жанна Олегівна допомогла Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар: Мошинська Ж.О., отоларинголог. Приємний, дбайливий лікар, уважно обстежила, поставила правильний діагноз. Перша процедура промивання мигдалин пройшла безболісно та швидко.
Валерія
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Мошинської Жанни Олегівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олександра
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у Дідіченко Юлії Олександрівни дуже сподобалось! Дбайливе ставлення і ніякого дискомфорту при проведенні процедури!
Марія
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати велике спасибі ЛОР-лікарю, Мошинській Жанні Олегівні, дуже приємний фахівець, після огляду все доступно пояснила. Хороший фахівець, рекомендую всім) Будьте здорові ☺️
Марія
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Мошинської Жанни Олегівни. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі ЛОР-лікарю Дідіченко Юліі Олександровні. Прийшла до неї з проблемою, яка мучить мене вже більше місяця. Після її призначень відчула себе значно краще. Прекрасний уважний фахівець та приємна у спілкуванні людина. Велике дякую за допомогу.
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що з допомогою нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Професійна людина, можу сміливо рекомендувати . Звертався особисто до лікаря з проблемою закладеного носу і хронічного гаймориту! Усім задоволений, наголошую що задоволений саме цим спеціалістом, підіть на консультацію і все зрозумієте! Катерина - лікар
Роман
Оцінка:
Доброго дня, Романе. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені все подобається
Настя
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усе чудово, лікар дуже кваліфікований та веселий! Рекомендую!
Павло
Оцінка:
Доброго дня, Павле. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бєлякова Аліса Альбертівна досвідчений лікар. Вилікувала сина. Сучасні підходи до лікування та уважне ставлення до пацієнта. Завдяки гарним особистим якостям та професіоналізму раджу її, як гарного лікаря.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за відгук про історію звернення до нашого лікаря. Радіємо, що пацієнт отримав бажаний результат від лікування, а спілкування з лікарем було комфортним. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертався і раніше з різних питань, а зараз захотів прочистити вуха від пробок. Консультації не потребую, т.к. сам цю пробку і зробив, а без неї (консультації) не допускають до процедури. Дякую, але зайвих грошей зараз немає. Прийом скасував
Олександр
Оцінка:
Вітаємо, Олександре. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що в клініці всі лікувально-діагностичні процедури виконуються тільки за призначенням лікаря. Так, існує ряд показань та протипоказань до кожної процедури, тож це визначити може лікар тільки після профільного огляду. Кожен лікар несе особисту відповідальність за свої дії. Звертайтесь, ми залюбки допоможемо.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.