0 800 30 11 77
В "ОН Клінік" сподобалося все хороше обслуговування, за один день пройшла аналізи. Дякую дівчаткам на реєстратурі за гарне обслуговування. Лікар Чернишова О.В. приділила увагу і дала лікування. Лікар Микитенко В.С. уважний. Спасибі!!!
Алла
Миколаїв, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим персоналом. Раді, що Ви маєте позитивні враження від звернення до наших лікарів Чернишової Ольги Василівни та Микитенка Віталія Степановича. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертався в клініку до дерматолога та гастроентеролога, лікарі дійсно професіонали, все чітко пояснюють, не назначають лишніх процедур та ліків. При потребі є можливість звернутися по відеозвʼязку під час лікування, якщо щось не зрозуміло. Сервіс на вищому рівні, персонал завжди привітний. Ця клініка повністю перевернула моє уявлення про лікарні. Рекомендую! Ціни демократичні як на мене все супер.
Максим
Миколаїв, 22.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Максиме. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Баранова Олеся Вікторівна. Дуже гарний і приємний лікар. Дуже гарно все пояснив і порекомендував. Велике дякую. Побільше таких лікарів.
Ярослав
Миколаїв, 22.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ярославе. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Баранової Олесі Вікторівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олена
Миколаїв, 04.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу особливо відзначити доктора Гастроентеролога (жінка), яка вирішила питання. Інші за 10 місяців призначали все, що завгодно без визначення причини. Я дуже радий, що в Миколаєві є справжній професіонал. Ще раз виличезне Дякую!!!!
Євген
Миколаїв, 25.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Євгене. Дякуємо за вибір нашого медичного центру та надану довіру. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Ганжі Є. Г. виправдав надану Вами довіру. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Была у врача гастроэнтеролога Барановой Олеси Викторовной. Врач понравился ,профессиональный подход к пациенту. Не назначила ненужных препаратов. Только после сдачи анализов были назначены нужные препараты. Очень приятный доктор. Администраторы все приветливые и вежливые.
наталья
Миколаїв, 29.09.2021
Оцінка:
Я мати двох дітей, тому досвід відвідування медичних установ у мене досить великий. Вперше звернулася в центр ОН Клінік і була приємно здивована, як ціновою політикою, так і сервісом. Все працює як годинник: з моменту дзвінка і записи до отримання результатів. Персонал дуже приємний, особливо зазначу комфортну атмосферу в центрі. Дякую вам за вашу роботу і будьте всі здорові! Обов'язково буду вас рекомендувати друзям.
Ольга
Миколаїв, 08.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Раді, що звернення в медичний центр було для Вас комфортним. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються медичні центри нашої Мережі. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем сервісу і медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже 2-й рік обстежуюся в ОН Клінік. Тут є хороші фахівці (гастроентеролог Ганжа Катерина Геннадіївна, Шульга Тетяна Олександрівна та Шумовська Анфіса Геогіевна - лікарі УЗД), а медсестра завжди підкаже, що і як краще здати для комплексної перевірки організму. Також приємно, коли терміново потрібно потрапити до лікаря, дівчатка на реєстратурі максимально намагаються допомогти (так як я ще й не місцева). Дякую за чистоту, комфорт і затишок, приємно до вас повертатися ще.
Гульнара
Миколаїв, 19.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Гульнаро. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання, а також комплексно підходять до діагностики та лікування кожного пацієнта. На своєму досвіді Ви в цьому переконалися. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар-гастроентеролог Ганжа К. Г. допомогла мені в лікуванні моєї проблеми зі шлунком. Після відвідин і призначеного лікування доктором, моє самопочуття набагато покращився, призначене лікування допомогло. Хороший, приємний, чуйний лікар.
Ольга
Миколаїв, 17.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за відгук і вибір "ОН Клінік Миколаїв". Ми раді, що в особі нашого фахівця Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в разі потреби і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар-гастроентеролог Баранова Олеся Вікторівна - дуже професійний лікар. Допомогла мені у лікуванні, за що їй дуже вдячна!!!
Тетяна
Миколаїв, 12.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру, і Ви змогли знайти розв'язання проблеми, що викликала занепокоєння. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертаюся за лікуванням вже протягом тривалого часу тільки до Баранової О. В., прийомом і лікуванням завжди задоволений. Доктор вміє з'ясувати справжню причину, лікує завжди чудовими і передовими препаратами, при цьому не має на меті "залікувати". Кращий гастроентеролог в місті на даний момент!
Олег
Миколаїв, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олеже. Згідні з Вами, фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування для кожного пацієнта і дають рекомендації з урахуванням усіх діагностичних показників, що значно збільшує ефективність. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Довго думала, писати чи відгук, зважаючи на те, що в минулому лікар Ганжа Катерина дуже допомогла моїй родині. Але все ж таки зважилася. На консультацію до гастроентеролога мене відправив лікар-дерматолог з діагнозом шкірний кандидоз. На прийомі лікар все уважно вислухала, оглянула і призначила аналізи і узі на суму близько двох тисяч гривень. Я подумала, що раз потрібно, то все здам. Один з аналізів був із зазначенням резистентності виявлених бактерій до антибіотиків. На консультації лікар виписала мені 3 !!! антибіотика і ще ліків на чималеньку суму. Уже вдома, після того, як я купила ліки, я виявила, що навпроти діючої речовини одного з антибіотиків в моїх аналізах було зазначено «помірно Стійкий». Подумала, що це я щось плутаю і зателефонувала в клініку, уточнила, що це означає. На що дівчина мені відповіла, що це означає, що даний антибіотик не впливає на цю бактерію. На моє запитання, навіщо тоді доктор мені його виписав, мені відповіли, що лікар прав, а дівчина на ресепшені швидше за все щось плутає. Я не стала через одного препарату роздувати скандал. Але є одне але - моя головна проблема після курсу лікування ні тільки ні на краплю не покращилася, а навіть стала гірше. З позитивного варто відзначити дівчат на ресепшені і медсестер в лабораторії. В цілому, шкода витраченого часу і грошей.
Аліса
Миколаїв, 30.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алісо. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що лікуючий лікар визначає план лікувальної тактики виходячи з об'єктивних клінічних даних, підтверджених інструментальними або лабораторними дослідженнями. Кожен лікар у своїй діяльності керується відповідними нормативними документами, протоколами і стандартами надання медичної допомоги, а також несе відповідальність за вибір тактики лікувального процесу. Будь-які незрозумілі питання, зокрема щодо призначень і рекомендацій, пацієнт завжди може поставити лікарю на прийомі або через операторів контактного центру. Для оцінки об'єктивного стану здоров'я в динаміці необхідний контрольний огляд профільного фахівця. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.