Logo
0 800 30 11 77
Хочу дуже подякувати Соболь Світлані Георгіївні та Стрюкову Дмитру Владиславовичу, за їх професіоналізм та велике щире сердце, це лікарі від Бога, завдяки яким збулася найзаповітніша мрія, дуже бажана вагітність, (яку ми очікували 8 років), на протязі всього лікування відчувалась велика підтримка, а саме головне правильний підхід лікування,(нічого зайвого) жалкую що не звернулася до них раніше, адже проблему вирішили швидко! Рекомендую.
Наталія
Харків, 06.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів Соболь Світлани Георгіївни та Стрюкова Дмитра Владиславовича. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила естетичну операцію у Соболь Світлани Георгіївни, дуже задоволена. Лікарка професіонал своєї справи, зробила все на найвищому рівні, після операції обстежила до повного одужання. Візит до неї одне задоволення, до того ж ще й приємна та красива жінка.
Наталія
Харків, 01.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Соболь Світлана Георгіївна неймовірна жінка і професійна лікарка! Дуже приємна у спілкуванні, пояснювала і показувала все, що робить з моїм тілом. Якщо шукаєте хорошу і професійну гінекологиню — Вам до неї.
Наталія
Харків, 26.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Юля
Харків, 27.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший лікар Фролова Оксана Леонідівна. Все ясно, доступно пояснила. Порадила що краще зробити, а чого не робити. Все було акуратно, уважно і найголовніше по-людськи. Спасибі велике!
Валерія
Харків, 17.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо Вам за позитивний відгук та щирі, теплі слова подяки на адресу нашого лікаря Фролової Оксани Леонідівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Постійно звертаюся до Соболь Світлани Георгіївни. Дбайливе ставлення до пацієнта, професійне та дієве лікування. Дякую, лікарю
Світлана
Харків, 02.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити позитивний відгук та подяку керівництву клініки Гагаріна, а саме директору Ользі Олександрівні, котра відреагувала та допомогла з вирішенням запиту на можливість прийому до лікаря, котрий має дуже щільний графік, вдячна Соболь С.Г., за професіоналізм та надані рекомендації, від консультації з цим лікарем гінекологом, маю лише позитивні враження і залюбки буду рекомендувати! Також вдячна дівчатам адмінам, Валерії та Катерині, котрі приємно зустрічають та допомогають кожному пацієнту, котрий завітав до клініки, через що, я як пацієнт, маю лише позитивне враження від візиту в клініку та отриманої консультації!
Олександра
Харків, 28.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за змістовний позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку та поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим персоналом та Ви залишилися задоволені консультацією нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати величезне спасибі хірургу-гінекологу Стрюкову Дмитру Владиславовичу та анастезіологу Радченку Ярославу Анатолійовичу за професійне проведення операції, якісний наркоз (вийшла з нього дуже швидко, голова не паморочилася, не нудило, за 20 хвилин уже могла ходити). Після гістероскопії ускладнень не було, нічого не боліло, одразу ж приступила до нормального життя. Дуже раджу цих лікарів, вони - професіонали своєї справи і дуже душевні люди!
Олена
Харків, 02.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців. Раді, що наші лікарі допомогли Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі найкращому лікарю гінекологу Соболь Світлані Георгіївні за її професіоналізм. Перед операцією дуже хвилювалася і переживала, але її підтримка, увага і чуйність допомогли мені налаштуватися на позитив, що в підсумку дало відмінний результат. Якщо ви шукаєте хорошого гінеколога, але сміливо рекомендую Світлану Георгіївну. Вона не тільки чудовий лікар, а й чудова людина!
Олена
Харків, 02.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому лікарю Соболь Світлані Георгіївні. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку найкращій лікарці Соболь Світлані Георгіївні! Дуже приємна, професійна людина, дуже сподобався прийом . Лікування допомогло з перших днів. Я ніколи не зустрічала кращого лікаря. Я обов'язково приходитиму на обстеження щороку, Світлана Георгіївна, ВИ найкраща !!!!
Аня
Харків, 28.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас є цінним зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря та задоволені результатом звернення до Соболь Світлани Георгіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити свою подяку лікарю& гінекологу Соболь Світлані Георгіївні. Чудовий лікар,світла позитивна людина, дає вірні рекомендації і нічого зайвого! Дуже раджу звертатись до неї, якщо ви шукаєте гінеколога!
Аліна Канищева
Харків, 30.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати і порекомендувати гінеколога Соболь Світлану Георгієвну! Дуже приємна, професійна, чуйна людина з почуттям гумору і гарним настроєм. Отримала велике задоволення від прийому, аналізи були всі тільки по потребі, діагноз вірний і лікування допомогло з першого ж дня! Хочу додати, що якщо хтось вагається до якого лікаря записатися або якщо ви вперше у житті йдете до свого першого гінеколога, то вам точнісінько до Світлани Георгіївни, найделікатніша людина! Гінеколог після цього стане вашим самим улюбленим лікарем)
Оксана
Харків, 24.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 18:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 8:30 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.