Logo
0 800 30 11 77
Рекомендую лікаря-невролога Єгорову Марію Валеріївну. Дуже гарний та кваліфікований спеціаліст! Сподобалась консультація, максимально доступно та зрозуміло, призначені ліки, які допомагають, отримала відповіді на всі свої запитання, приємна у спілкуванні. Дякую 🙏
Анастасія
Черкаси, 30.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Єгорової Марії Валеріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудова клініка, гарний сервіс! Прийняли мене день у день, що допомогло вчасно розпочати лікування. Лікар справжній професіонал та емпат, все чітко пояснила і заспокоїла мене.
Олена
Черкаси, 15.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря та маєте позитивні враження. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування ішиасу у Берестянко Ксенії Юріївни. Лікарка поставила на мене на ноги, я не могла ні сидіти, ні ходити. Лікування проходило під наглядом, лікарка спостерігала за динамікою, пояснювала усі кроки. Дуже вдячна за допомогу і уважність!
Валентина
Черкаси, 08.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Берестянко Ксенії Юріївни вдалося подолати проблему зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Берестянко Ксенія Юріївна - чудова, чуйна людина. Справжній лікар! Як говорять "лікар від Бога"!
Олена Михайлівна
Черкаси, 09.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено Михайлівно. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Берестянко Ксенії Юріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна Ксенії Юріївні Берестянко за консультативну та дуже дієву допомогу в області головних болів. За 20 років "походів по лікарях" так нічого й не допомогло, а вона відразу знайшла першопричину болю та допомогла її вилікувати.
Катерина Михайлівна
Черкаси, 28.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино Михайлівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що наш лікар Берестянко Ксенія Юріївна допомогла у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час, і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийом в клініці на вищому рівні. Лікар-невролог Марія Валеріївна Єгорова кваліфікований спеціаліст, лікування вперше дало гарний результат. Дякую і рекомендую!
Влад
Черкаси, 20.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Владе. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Єгорової Марії Валеріївни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна лікарю-неврологу Єгоровій Маріі Валеріівні за дійсно ефективне лікування👍🏻 Розумний і чуйний спеціаліст. Рекомендую!!!
Ірина
Черкаси, 20.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Єгорової Марії Валеріївни. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю подяку спеціалісту-неврологу Єгоровій Марині Валеріївні за професіональне ставлення. Уважно вислухала скарги, призначила обстеження та лікування, після якого настало полегшення. Рекомендую.
Світлана
Черкаси, 23.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку, вдячні за високу відзнаку професіоналізму нашого фахівця. Для нас є важливим, що Ви задоволені результатом звернення до лікаря Єгорової Марії Валеріївни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалась лікар Берестянко Ксенія Юріївна дуже професійно та якісно було проведено діагностику та надано консультацію. Дуже вдячна за якість.
Алла
Черкаси, 05.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Берестянко Ксенії Юріївни. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Ігор
Черкаси, 21.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже чудова і уважна лікарка. Рекомендую.
Пасічник Алла
Черкаси, 09.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алла. Ми раді, що у Вас залишилися лише приємні враження після відвідин нашого лікаря Берестянко К.Ю. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на консультації у лікаря-невролога Берестянко Ксенії Юріївни. Звернулась з болями в спині, лікарка уважно вислухала та оглянула, призначила обстеження та лікування. Прийомом дуже задоволена, Ксенія Юріївна дуже чуйний та кваліфікований спеціаліст. Буду й надалі звертатись до цього лікаря та рекомендувати знайомим.
Рімма
Черкаси, 16.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Рімма. Дякуємо за щирий відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Ми раді, що лікар Берестянко К.Ю. виправдала Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.