Відгуки про лікарів-кардіологiв у Харкові (м. Проспект Гагаріна)

хочу поділитися враженням про лікаря Костянтина Ігоровича. Мені дуже сподобалось що цей лікар чемно й уважно вислухавши мене й призначивши декілька аналізів, розповів одразу мені все як на долоні, дуже зрозуміло тому хто не є лікарем, при цьому жожного разу на будь-які мої запитання не було з його боку відповіді "не знаю". Досвідчена людина й фахівець своєї справи. Вирішив мені цілих три проблеми зі здоров'ям, за що йому я дуже вдячний, тепер жодних вагань до кого звертатися у мене немає. З повагою й вдячністю, Олександр.
Олександр Бондарєв
Харків, 25.11.2021
Оцінка:
Хочу сказати велике спасибі Терешкіну К.І. за його професіоналізм, чуйність, уміння знайти потрібні слова. Чесно кажучи, при виборі доктора, побоювалася його молодості, а дарма. На прийомі відчуваєш себе в надійних руках і що твої проблеми йому не байдужі.
Руда Анна Миколаївна
Харків, 16.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно Миколаївно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі, тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Сьогодні була на прийомі у кардіолога Галимової Оксани Іванівни, це наш сімейний лікар, ми в неї не один рік проходимо профогляд), хочу висловити подяку за чуйне уважне ставлення до пацієнтів. Також хочу відзначити, що при добовому моніторуванні у моєї мами були виявлені проблеми з серцем, після чого маму простентіровалі, чим врятували їй життя. Дякую Оксані Іванівні. Буду і далі її рекомендувати!
Тетяна
Харків, 10.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Раді, що в особі лікаря Галимовой О.І. Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи, яка виправдала надану Вами довіру і допомогла у вирішенні проблеми, що викликала занепокоєння. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вперше відвідала On clinic. Звернулась до кардіолога для профілактичного огляду. На прийом потрапила до лікаря Галімової Оксани Іванівної. Мені сподобалось ввічливе відношення і підхід лікаря. Уважно вислухавши, відповіла на усі хвилюючі для мене питання. Залишалась задоволена візитом, кваліфікацією лікаря, відношенням до пацієнта, а також позитивним настроєм. В подальшому буду звертатись, а також рекомендувати Оксану Іванівну. Дякую!
Тетяна
Харків, 09.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Раді, що в особі лікаря Галімової О.І. Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи, яка виправдала надану Вами довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю подяку кардіологу Галимовій Оксані Іванівні за її роботу. Оперативно виявила проблему без ворожінь на аналізах (як це роблять лікарі в інших установах). Пояснила простою мовою складні медичні поняття і причини виникнення захворювання. Відчувається колосальний досвід і індивідуальний підхід. Приємно лікується у справжній професіоналів своєї справи. Рекомендую. Ще сподобалася робота ресепшена на Гагаріна. Максимально зручно і швидко допомогли пройти всі процедури.
Катерина
Харків, 06.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Ради, що рівень професіоналізму нашого лікаря Галимової О.І. виправдав надану Вами довіру. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Выражаю благодарность кардиологу Галимовой Оксане Ивановне за ее работу. Оперативно выявила проблему без гаданий на анализах (как это делают доктора в других учреждениях). Объяснила простым языком сложные медицинские понятия и причины возникновения заболевания. Чувствуется колоссальный опыт и индивидуальный подход. Приятно лечится у настоящий профессионалов своего дела. Рекомендую. Еще понравилась работа ресепшена на Гагарина. Максимально удобно и быстро помогли пройти все процедуры.
Катерина
Харків, 06.03.2021
Оцінка:
Звернувся до лікаря-кардіолога Галимовой Оксані Іванівні, уважно вислухала, оперативно призначила обстеження і діагностику. За підсумком призначила лікування, все професійно, чітко, доступно пояснила. Дуже задоволений фахівцем! І в цілому, враження від клініки дуже гарне, спасибі))
Андрій
Харків, 05.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андріє. Ми раді, що в особі фахівця Галимовой О.І. Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Галімовій Оксані Іванівни, професіонал своєї справи, дуже делікатний лікар.
Яліева Маріям
Харків, 27.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маріям. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ми раді, що перебування в нашому медичному центрі було комфортним і ефективним. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
З серпня 2020 го року проходжу лікування у кардіолога Галимової Оксани Іванівни. Хочу висловити подяку за пильність, тактовність і правильно призначене лікування, яке мені допомагає. Я дуже задоволена, що вибрала цю клініку і цього лікаря
Наталія Кайдашева
Харків, 26.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякую за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Також у розпорядженні наших лікарів знаходиться потужна матеріально-технічна база. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишилася незадоволена консультацією кардіолога Галімової. Неуважність, повна відсутність інтересу до пацієнта. Інформацію про призначених обстеженнях довелося випитувати. Ніякої цінності в консультації даного фахівця для себе не бачу. Даремно витрачені гроші.
Голубєва Тетяна
Харків, 23.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякую за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Кожен лікар має право на свою думку при виборі діагностичної тактики і рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант. У свою чергу, кожен пацієнт має право вибору і на свій розсуд може погоджуватися чи ні з думкою лікаря. Безумовно, взаєморозуміння і комфорт в спілкуванні між лікарем і пацієнтом є важливим. Приносимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт при візиті. Завжди готові допомогти в разі потреби, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здравствуйте, хочу отметить как положительные, так и негативные впечатления. ПОНРАВИЛОСЬ: сотрудники на ресепшн зслуживают самой высокой оценки, средний медицинский персонал, в частности медсестра Юлия (дежурила в 11 каб. в понедельник 8 февраля, в первой половине дня) - все манипуляции выполнила мастерски! НЕ ПОНРАВИЛОСЬ: прием у кардиолога Оксаны Ивановны Галимовой . Поясню чем: 1) тон общения со мной, как пациенткой, частые заявления в довольно жесткой и неуважительной форме "Вы меня услышали???" в ответ на мои любые попытки пояснить подробнее свое самочувствие. Возникло стойкое впечатление, что доктор Галимова слышит только себя; 2) настоятельное, вплоть до прямого психологического давления требование при наличии УЗИ сердца, сделанного в on clinic, пересделать его вновь на территории городской больницы № 8. Пояснение Оксаны Ивановны, цитирую: "Не подумайте, что я не доверяю нашему УЗИ, но надо перепроверить". Причем, перепроверить только у конкретного названного ею специалиста 8-й городской больницы и ни у кого другого. Это настораживает пациента и, с моей точки зрения, некорректно относительно приема на территории on clinic. Конечно, бывают опасные для жизни пациента случаи, когда требуется срочная госпитализация или более тщательная диагностика, но причем тут возражения против других докторов, кроме одного конкретного доктора в 8-й больнице? В результате, я действительно обратилась к другому специалисту-кардиологу за медицинской помощью, но уже в совершенно иной, выбранной мною лично клинике, где УЗИ, сделанное в on clinic, было признано и на его основе назначено лечение. ВЫВОД: рекомендую сдачу анализов, манипуляции, а также диагностические исследования в on clinic. Визит к кардиологу О. И. Галимовой не рекомендую. Лауреат Государственной премии, харьковский профессор Евгений Дубенко любил говорить: "Если пациенту после визита к врачу не стало легче, - это не врач". Я вышла из кабинета кардиолога в тревожном состоянии, вызванном тем, что доктор в общении со мной выбрала тактику запугивания и давления. Думаю, в общении с пациентами-сердечниками такая тактика недопустима.
Елена
Харків, 12.02.2021
Оцінка: