Відгуки про лікарів-кардіологiв у Харкові (м. Пушкінська)

Була на прийомі у кардіолога Корчма Н.М. Уважно вислухала, оглянула, призначила обстеження. Мені сподобалося. Чуйне ставлення до пацієнтів всього персоналу. Буду звертатись після обстеження.
Тимченко Л.О.
Харків, 12.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Справді, спеціаліст Корчма Н.М. кваліфікований лікар, яка до діагностики та лікування пацієнта підходить комплексно, враховуючи індивідуальні особливості. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапила на прийом до Корчми Наталі Миколаївни. Проблема з екстрасистелами та періодичним підвищенням тиску, хоча я гіпотонік і завжди тиск був низьким, але з віком став підвищуватися. На прийомі лікарка справила на мене приємне враження, але після лікування воно змінилося. Був призначений прийом препарату від тиску та сечогінний препарат протягом 10 днів, після чого контроль. Щодня вранці приймала і те, й інше. На четвертий день прийому опинилася в напівнепритомному стані, колеги викликали швидку, виявилося дуже сильно впав тиск. Лікарі швидкої допомоги констатували, що падіння тиску сталося через неправильне призначення препаратів. Як виявилося, мені не потрібно було приймати це на постійній основі, лікар призначив неправильно, результат очевидний. Прошу звернути вашу увагу на те, що все псує репутацію клініки і відбиває бажання приходити до вас ще.
Наталія
Харків, 20.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі дії лікарів з лікувально-діагностичної тактики визначаються відповідно до нормативних документів МОЗ, результатів додаткових обстежень та об'єктивних клінічних даних на день огляду. Думку лікаря пацієнт отримує як консультативного укладання. Симптоматична терапія може бути призначена до отримання всіх результатів обстежень. Умови прийому препаратів були деталізовані на прийомі, своєчасний контроль за пацієнтом артеріального тиску дозволяє знизити ризик розвитку подібних станів. У будь-якому разі, комплексна проблема потребує комплексного підходу у вирішенні. Свою думку надали наші провідні кардіологи. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася за допомогою до лікаря-кардіолога Корчми Наталі Миколаївни та залишилася безмежно вдячна їй за консультацію. На первинному прийомі дуже уважно вислухала мої скарги, уточнювала найменші деталі, на які я навіть не звернула б уваги. Наталія Миколаївна оцінює масштаб проблеми дуже скрупульозно! Призначила первинне лікування та необхідні аналізи. Слід зазначити нічого зайвого. До другого прийому завдяки правильно призначеному лікуванню я прийшла вже в кращому стані. На другому прийомі Наталія Миколаївна дуже зрозуміло розшифрувала мої аналізи, додала до лікування необхідні препарати, побажала якнайшвидшого одужання! ДЯКУЮ ВАМ! РЕКОМЕНДУЮ НАТАЛІЮ МИКОЛАЇВНУ КОРЧМУ! 👍👍👍
Тетяна Турбаба
Харків, 12.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо Вам за позитивний відгук та добрі слова. Ми раді, що в особі нашого фахівця Ви знайшли лікаря, котрому змогли довірити своє здоров'я. Комплексний підхід до діагностики та лікування є одним із головних завдань наших фахівців, у чому Ви змогли переконатися на своєму прикладі. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисним усім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу та лікаря. Завжди готові допомогти в рамках нашої спеціалізації та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за ємну, зрозумілу консультацію Наталію Миколаївну Корчму. Відповіла на всі мої запитання. Вона викликає довіру і хочеться повернутися до неї на наступну консультацію з хорошим результатом від її рекомендацій і настанов. Дякую за професіоналізм зі зрозумілою подачею, людині цікавій, але абсолютно з іншої сфери діяльності. Я сучасний художник, я можу розповісти як розуміти дивні інсталяції, в медицині я не сильна. Але такі особистості надихають на створення нової інсталяції, на створення нового розумного арту. ???
Олена
Харків, 24.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний відгук і Вашу довіру. Раді знати, що в особі нашого фахівця Корчми Н.М. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я і залишилися задоволені результатом. Ми розуміємо, наскільки важливою є емоційний зв'язок з лікуючим лікарем для досягнення ефективного результату і комфорту пацієнта. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Корчмі Наталії Миколаївні за якісну консультацию, за той час, який вона приділила, і за щире бажання якісно і повністю пояснити суть проблеми та потрібне лікування. Сердечно дякую.
Микола
Харків, 03.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря. У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Завжди раді допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я залишилася дуже задоволена прийомом у кардіолога Корчма Н.М. Доктор дуже уважно і детально розібралася в проблемі, призначила адекватне лікування, на всі мої запитання відповіла. Порадувала не тільки грамотність і компетентність лікаря, але і "людське" ставлення, бажання допомогти і вирішити проблему. Спасибі Вам, Наталіє Миколаївно!
Аліна
Харків, 08.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліна. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, ми надаємо якісну медичну допомогу в максимально комфортних умовах, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці в розпорядженні яких знаходиться інноваційне обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку і всім від щирого серця порекомендувати доктора кардіолога Корчму Наталію Миколаївну. Дуже відкрита, проста, уважна. Все доступно пояснила, заспокоїла. Я дуже задоволена. Спасибі Вам велике.?
Світлана
Харків, 16.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлана. Дякуємо за щирий відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Нам приємно, що перебування в стінах «ОН Клінік Харків» було для Вас результативним і залишило тільки позитивні враження. У нашій клініці дійсно працюють тільки кваліфіковані фахівці, які завжди прагнуть знайти особливий підхід до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна лікарю кардіологу Корчмі Н.М., це дуже професійний лікар. Я раніше лікувалася у неї в м. Красний Луч Луганської області, у мене оперували серце в місті Києві. Приїхала спеціально на консультацію до неї. Вона лікар від бога, скільки людей врятувала в місті Красний Луч. Побільше б таких лікарів. Чуйний, уважний лікар і людяний. Люди їдуть до неї за тисячі км лікуватися. Спасибі!!! Здоров'я їй і вашим співробітникам.
Тетяна
Харків, 02.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця Нам приємно, що в особі нашого лікаря Наталії Миколаївни Корчми, Ви знайшли фахівця, якому на протязі довгого часу довіряєте своє здоров'я. Ми розуміємо, як важливий для пацієнта позитивний емоційний зв'язок з лікуючим лікарем. Один з головних принципів роботи нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Завжди раді допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати дуже сильно Корчма Н.М, за прекрасну консультацію, яка тривала годину, все ясно, зрозуміло і все по полицях, найпрекрасніший доктор якого коли-небудь я зустрічав! Я можу про неї багато писати, але, просто скажу, що вона прекрасний лікар !!! Спасибі величезне за все!
Давид
Харків, 12.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Давид. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. В "ОН Клінік Харків" працюють тільки кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, у чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Дякую за відгук і слова подяки. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні був на прийомі у лікаря корчми Наталії Миколаївни ... Залишився дуже задоволений прийомом ... Лікар дуже грамотний і уважний ... Нічого зайвого все по темі ... Однозначно рекомендую !!!
Євген
Харків, 18.01.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Євген. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама