Відгуки про лікарів-кардіологiв у Харкові (м. Пушкінська)

Дякую за ємну, зрозумілу консультацію Наталію Миколаївну Корчму. Відповіла на всі мої запитання. Вона викликає довіру і хочеться повернутися до неї на наступну консультацію з хорошим результатом від її рекомендацій і настанов. Дякую за професіоналізм зі зрозумілою подачею, людині цікавій, але абсолютно з іншої сфери діяльності. Я сучасний художник, я можу розповісти як розуміти дивні інсталяції, в медицині я не сильна. Але такі особистості надихають на створення нової інсталяції, на створення нового розумного арту. ???
Олена
Харків, 24.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний відгук і Вашу довіру. Раді знати, що в особі нашого фахівця Корчми Н.М. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я і залишилися задоволені результатом. Ми розуміємо, наскільки важливою є емоційний зв'язок з лікуючим лікарем для досягнення ефективного результату і комфорту пацієнта. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Корчмі Наталії Миколаївні за якісну консультацию, за той час, який вона приділила, і за щире бажання якісно і повністю пояснити суть проблеми та потрібне лікування. Сердечно дякую.
Микола
Харків, 03.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря. У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Завжди раді допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я залишилася дуже задоволена прийомом у кардіолога Корчма Н.М. Доктор дуже уважно і детально розібралася в проблемі, призначила адекватне лікування, на всі мої запитання відповіла. Порадувала не тільки грамотність і компетентність лікаря, але і "людське" ставлення, бажання допомогти і вирішити проблему. Спасибі Вам, Наталіє Миколаївно!
Аліна
Харків, 08.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліна. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, ми надаємо якісну медичну допомогу в максимально комфортних умовах, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці в розпорядженні яких знаходиться інноваційне обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку і всім від щирого серця порекомендувати доктора кардіолога Корчму Наталію Миколаївну. Дуже відкрита, проста, уважна. Все доступно пояснила, заспокоїла. Я дуже задоволена. Спасибі Вам велике.?
Світлана
Харків, 16.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлана. Дякуємо за щирий відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Нам приємно, що перебування в стінах «ОН Клінік Харків» було для Вас результативним і залишило тільки позитивні враження. У нашій клініці дійсно працюють тільки кваліфіковані фахівці, які завжди прагнуть знайти особливий підхід до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна лікарю кардіологу Корчмі Н.М., це дуже професійний лікар. Я раніше лікувалася у неї в м. Красний Луч Луганської області, у мене оперували серце в місті Києві. Приїхала спеціально на консультацію до неї. Вона лікар від бога, скільки людей врятувала в місті Красний Луч. Побільше б таких лікарів. Чуйний, уважний лікар і людяний. Люди їдуть до неї за тисячі км лікуватися. Спасибі!!! Здоров'я їй і вашим співробітникам.
Тетяна
Харків, 02.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця Нам приємно, що в особі нашого лікаря Наталії Миколаївни Корчми, Ви знайшли фахівця, якому на протязі довгого часу довіряєте своє здоров'я. Ми розуміємо, як важливий для пацієнта позитивний емоційний зв'язок з лікуючим лікарем. Один з головних принципів роботи нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Завжди раді допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати дуже сильно Корчма Н.М, за прекрасну консультацію, яка тривала годину, все ясно, зрозуміло і все по полицях, найпрекрасніший доктор якого коли-небудь я зустрічав! Я можу про неї багато писати, але, просто скажу, що вона прекрасний лікар !!! Спасибі величезне за все!
Давид
Харків, 12.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Давид. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. В "ОН Клінік Харків" працюють тільки кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, у чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Дякую за відгук і слова подяки. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні був на прийомі у лікаря корчми Наталії Миколаївни ... Залишився дуже задоволений прийомом ... Лікар дуже грамотний і уважний ... Нічого зайвого все по темі ... Однозначно рекомендую !!!
Євген
Харків, 18.01.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Євген. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік