Logo
0 800 30 11 77
Все було чудово, працівники милі та ввічливі дівчата ❤️❤️❤️. Наталія Генадіївна Пузако, чудовий спеціаліст в гінекології та як людина дуже чуйна☺️
Валерія Сувак
Ужгород, 19.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрібна консультація гінеколога
Anastasia
Ужгород, 11.10.2023
Оцінка:
Приїхала спеціально з Європи пройти медобстеження і вкотре зрозуміла, що в нас найкращі та найпрофесійніші фахівці: величезну подяку і найкращі враження від прийому, обслуговування і ставлення до пацієнта висловлюю Пузако НГ; Томинець ОВ, а також усьому персоналу. Усі дуже привітні та уважні. Медичний центр дуже чистий і добре обладнаний. Обов'язково повернуся сюди і буду рекомендувати його всім зацікавленим у якісному медсервісі. Всіх вам благ і процвітання
Олена
Ужгород, 14.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам важливо знати зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та фахівців. Для нас є цінною Ваша висока відзнака професіоналізму наших лікарів Пузако Наталії Геннадіївни та Томінець Оксани Василівни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, хочу подякувати гінекологу Наталі Геннадіївні Пузако та порекомендувати її дівчатам, які шукають гінеколога для себе. Приємна, уважна та відповідальна, вислухає, спитає, зацікавлена своїм пацієнтом, що для мене найголовніше!!! Назначить потрібні аналізи, якщо потрібно - дообстеження та лікування. Ви потрапите в надійні та досвідчені руки! Дякую ОН клінік за чудового лікаря !
Ірина
Ужгород, 03.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму нашого фахівця. Цінуємо Вашу думку. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до Пузако Наталії Геннадіївни. Вдячні за рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінна клініка на Пестеля,4 та найкращий на світі гінеколог Пузако Наталія Геннадіївна! Дуже чуйна людина, максимально комфортне спілкування , і найголовніше - неперевершений спеціаліст своєї справи ❤️ Готова до неї їхати з іншого міста , бо вона найкраща !
Юлія
Ужгород, 02.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Зворушені Вашими щирими словами подяки та високою оцінкою професіоналізму нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пишу з надією, що моє повідомлення прочитає Наталія Геннадіївна Пузако. Її увага та індивідуальний підхід у лікуванні, а також турбота допомогли мені позбутися проблеми, від якої я страждала багато років.
А.М.
Ужгород, 26.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що наш лікар Пузако Наталія Геннадіївна допомогла вирішити проблему зі здоровям, яка турбувала, і Ви задоволені результатом лікування. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Позитивний персонал, лікар Шмаргович Надія Степанівна професіонал своєї справи, якому легко довіряєш своє здоровʼя
Наталія
Ужгород, 02.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шмаргович Надії Степанівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усе на вищому рівні
Анфіса
Ужгород, 26.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анфісо. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пузако Наталія Геннадіївна чудовий лікар.Дякую Вам за те, що Ви є.
Агнеса
Ужгород, 18.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Агнесо. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Супер лікар гінеколог Пузако Н.Г,професіональний колектив.Побажання розвитку.
Катерина
Ужгород, 18.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була на прийомі у Гарчар Майї ,сказала вагітність -це ваші ліки,у мене ендометріоз і кіста ,сказала найкраще лікування гормонами , у документації це не вказала,сказала завагітніти чим швидше,бо потім може не получитися,я вагітна кіста росте, в клініки роблять вид що нічого такого не говорили,багато аналізів здала,кучу грошей витратила , навіщо розкидуватися такими гучними словами якщо її слова не мають цінності ...я їй вірила,як хорошому лікарю
Анастасія
Ужгород, 29.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена та проаналізована вся наявна медична документація. Об'єм лікувально-діагностичної тактики визначається на підставі об'єктивних даних на день огляду пацієнта з урахуванням вимог чинних протоколів. При отриманні результатів додаткових досліджень було визначено поетапний план подальшої лікувально-діагностичної тактики. Більш детальну інформацію Вам повідомлено телефоном. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в клініці on clinic у найкращого лікаря гінеколога Пузако Наталія Геннадіївна 🥰рекомендую лікаря та мережу клінік «on clinic» дякую
Світлана
Ужгород, 27.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.