Logo
0 800 30 11 77
Хочу подякувати Пузако Н.Г.Поставила мені ВМС ,все пройшло дуже добре,майже безболісно.Чудовий лікар,уважна,чуйна,професіонал своєї справи.
Марина
Ужгород, 22.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пузако Наталія Генадіївна чудовий спеціаліст, приємна у спілкуванні, точно поставлений діагноз - Ендометріоз та підбір лікування на вищому рівні. Від щирого серця рекомендую звернутися
Вікторія
Ужгород, 12.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я неодноразово була на прийомі у геніколога Пузако Наталії Геннадіівни це лікар з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ кваліфікована та уважна, рекомендую всім жінкам.
Лариса
Ужгород, 10.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю гінекологу Пузако Н.Г. за те, що підібрала правильний курс лікування та допомогла вилікувати різні інфекції. Дуже приємна у спілкуванні. Персонал також дуже ввічливий. Дякую, Бажаю процвітання.
Валерія
Ужгород, 05.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хочу сказати велике Дякую, Пузако Наталії Геннадіївні!!! Є час коли людина знаходиться в глухому куті....але познайомившись з Наталію Геннадіївною все по-іншому. Вона для мене, як "квочечка" біля свого "курчати". Дякую 😊🤗🥰
Катерина
Ужгород, 21.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування та задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна за уважне та дбайливе ставлення. Тут чуйні, людяні, доброзичливі та відповідальні працівники. Щиру вдячність хочу висловити, Пузако Наталії Геннадіївні, ви професіонал своєї справи!!! ❤️🤗
Вероніка
Ужгород, 16.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вероніко. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна чудовому гінекологу: Пузако Наталії Геннадіївні за професіоналізм і душевне спілкування та позитивну енергетику. Отримала кваліфіковану допомогу і радість спілкування. 😊❣️🥰
Цветана
Ужгород, 31.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналіз нашого лікаря та залишилися задоволені результатом звернення до Пузако Наталії Геннадіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пузако Наталья Геннадіївна - дуже гарний лікар. Досвід, повага до пацієнта. Особливо приємно, що вона може все - і УЗД, брати аналізи та одночасно зробити висновки. Рекомендую.
Кірсанова Олена
Ужгород, 18.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря гінеколога Вагнер-Желізняк залишилася задоволена. Лікар компетентний та ввічливий. Клініка європейського типу, відповідає всім вимогам сучасної медицини. Дякую кожному лікарю за його старання та вміння. Клініку рекомендую! Обслуговування більше ніж задовільне.
Олена
Ужгород, 17.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви обрали нашу клініку та залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Вагнер-Желізняк Елеонори Робертівни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Пузако Наталії Геннадіївні і колективу за обслуговування.
Алла
Ужгород, 17.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
1,6 роки не могла подолати хворобу, було купа лікарів, купа антибіотиків, постійні аналізи, аптеки і просто опускалися руки... Дякувати Богові, що я попала до такого талановитого і чуйного лікаря як Пузако Наталія Геннадіївна, дуже дякую за ваш професіоналізм і дбайливе ставлення до жіночого здоровʼя. Дівчата хто у пошуках свого лікаря і вважає що щось там не лікується, ні!! - Наталія Геннадіївна вам точно допоможе
Юлія
Ужгород, 15.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Ми цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Пузако Наталії Геннадіївни. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоровям, яка турбувала тривалий час. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вперше відвідала клініку. Записалася до гінеколога. На жаль про професіоналізм лікарів нічого сказати не можу, бо до них я не потрапила. Між записами клієнтів 20 хвилин. Я обрала зручний для себе час 16:30. Прийшла в клініку за 5 хвилин до цього, встигла заповнити анкету і мене попросили сісти і зачекати поки лікар звільниться. Запис мав розпочатися, але я прочекала 25 хвилин за які нічого ніхто не сказав і коли терпець мій урвався , то дівчина з реєстратури пробувала виправдатися, начебто це затримка через попереднього пацієнта, пробувала дзвонити лікарю, але це безглуздя нічим не завершилось. Це не жива черга в якійсь забутій Богом поліклініці, де ти сидиш по півдня і вже твоя черга, але ж ні - завжди знайдеться хтось хто займав перед тобою, або " просто запитати" і ти знову залип на інші півдня. Тому люди і платять гроші вам через брак часу і професіоналізм лікарів, про який рекламуєтесь на кожному кроці. Прийшов , вчасно отримав якісну послугу і пішов. На жаль, нічого з цього у вас немає. Сьогоднішня ситуація - безвідповідальна з вашого боку.
Емілія
Ужгород, 05.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Еміліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості і щиро перепрошуємо за дискомфорт. Будемо раді бачити Вас у клініці згідно попереднього запису та зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.